policija bo spet ganjala mularijo po vaseh

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.774
2.560
113
Par radarjev okol postojne pa naj samo po pošti domov položnice pošiljajo.

Po enem sončnem vikendu, bi bil radar plačan.

Čene naj pa meni franšizo prodajo
grin1.gif
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Mislim, da lovili naj jih ne bi. Mislite, da policaji ne vedo za vsakega, kje je doma? To je ja njihovo delo. Oni divjaki so itak zelo izstopajoči. Se spomnim pred leti enega policaja, Klobuk smo mu pravili. Aja, bil je letečman. Vsakega motorista je vsaj enkrat ustavil, ne zaradi prekrška, pač da je spregovoril par besed. In da je videl kdo se skriva pod čelado. Ja, za vsakega motorista je vedel, vsaj na videz ga je poznal. Pa ni nikoli imel problemov z nami, niti mi z njim. Bil je en tak fer obojestranski odnos -mi nismo delali prekrškov, on pa nas ni zafrkaval. No, saj niti ni imel razlogov, a ne.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.042
5.346
113
eno vprašanje.
kaj je narobe s tem da prekrškarje preganjano? popolnoma nič. če delaš pizdarije bodi ded da plačaš kazn če te dobijo.
nikoli se nisem bal racil ali poostrenih kontrol itd. ker vem da ne delam nič narobe.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.931
293
83
tam ko se terc po tori rola
Tisto, da jih ne bi lovili, sem mislil dobesedno. Ker če bo policaj s sirenami lovil, bo prepotentni mulo nabil do amena in se po vsej verjetnosti razkantal v prvi zid... Lepo ga pričakati doma.
Vsekakor pa tusi sam zagovarjam stališče, da če si as in delaš prekrške, tudi odgovarjaj zanje.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.979
779
113
To so poteze za katere bi šlo pohvalit policijo. Pomoje to zaleže 1000x bolj kot pa ena kazen, da se vzpostavi nek "priajteljski" odnos, s tem pa tudi spoštovanje, da le niso vsi policajo idioti.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.381
390
83
Itak jih ne ganjajo, ker vejo, da ga bodo dobili slej ko prej.

Mulc, brez izpita, nereg. in predelan motor, brez čelade, radar, pobeg... ni da ni. Patrulja vedno zapisala dogodek in niti približno se jim ni dalo ganjat ga. Ko se enkrat spet srečajo, mulo obrne v breg, hoče speljat in mu crkne motor
grin1.gif


Fasal je kazen za vse nazaj, mislim da čez 5 jurjev, motor je šel tudi pa-pa. Foter je pomojem vriskal od veselja.

Kako se je zgodba končala ali je vzel odvetnika in se pritožil... tega ne vem.