Ravnatelj Hajdina

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.790
2.570
113


WTF..... pri nas sta bila 2 odlična na razred, sedaj zgleda da so pa vsi. Se se jim ni treba niti potrudit več.

Ko gledam sedaj tiste res odlične z mojega razreda.... en je ratal podjetnik je verjetno superzvezdnik v svoji mali niši, eden je en šef enega oddelka v kliničnem, ena je pa gospodinja pa urednica enega spletnega časopisa :evil:....
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.662
6.057
113
pri taščici


WTF..... pri nas sta bila 2 odlična na razred, sedaj zgleda da so pa vsi. Se se jim ni treba niti potrudit več.

Ko gledam sedaj tiste res odlične z mojega razreda.... en je ratal podjetnik je verjetno superzvezdnik v svoji mali niši, eden je en šef enega oddelka v kliničnem, ena je pa gospodinja pa urednica enega spletnega časopisa :evil:....
No pri nas ni tako.
Na koncu 9 razreda je bila cca 1/7 učencev vpisanih v zlato knjigo.

Je pa res da se je pretekli ravnatelj hvalil, da ze dolgo ni bil nihce nezadosten in da je to merilo uspesnosti učiteljev.
Pa vemo da ni tako.
Z meniavo ravnatelja pa so ocitno nekateri starši se kar mislili da otrok ne more ponavljati razreda. Ce ne drugace pa poskušajo dobiti to potrditev preko odvetnika. Pa jim tudi ne uspe.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.755
1.324
113
Če samo čakajo skos. Saj to noben praktično ne razmišla več nič. Da mu daš odstavek pa rečeš ajde izpiši bistvo v stavku ali dveh bo šel v 7-8 razredu prepisovat celi odstavek pa jamral kolko more pisat.
Sn prav reko. da bom naslednje leto dal eno vprašanje in napisal, če na to vprašanje odgovoriš je test avtomatsko 1. Pa grem jajce stavit jih bo več kot pol odgovorilo.
Sn mel letos modela, ko je rabo pol ure, da je pogruntal, da so navodila na obeh straneh a4 lista.
In pol vse laufa okoli takih. Da bi se pa keri z onimi ko so nekaj več ukvarjal pa tak ni časa in kadra, da bi take tišal naprej.
Te pa pride froc v OŠ, ko ne zna glih vredi hodit, na koncu šolanja mamo pa invalida na vozičku z raznimi prilagoditvami, ki so za kozlat v večini. Namesto, da bi ga hodit naučili čimprej in vse prilagoditve črtali.
In to so krivi starsi al kaj? Ucitelji so tam da ucijo. Za ona 2 jurcka...in 10 mesecev sluzbe na leto...je to njihovo delo.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Samo Izoliranc

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.762
5.711
113
? Nic vec in za ucitelje nikdar ni bila. Je bila pa vcasih res za ostale v JS. ZUJF pa neka nesorazmerja pa ne vem kaj, pa je bil bruto v pogodbi 200€ VECJI kot na placilni listi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
v prvi triadi se ucitelji res ne pretegnejo.

in ja, res imajo veliko frej.

ce imate hcerko, ji svetujte uciteljica prve triade. boljs kot razne ekonomske ali hofer.
 
  • Wow
Reactions: Bakki33

sad

Guru
24. avg 2007
20.638
9.303
113
v prvi triadi se ucitelji res ne pretegnejo.

in ja, res imajo veliko frej.

ce imate hcerko, ji svetujte uciteljica prve triade. boljs kot razne ekonomske ali hofer.
Če ti neumnosti in posiljevanja staršev “sončkov” nič ne pomenijo, potem morda. Jaz vem, da se tudi za 3x plačo, ne bi šel s cvetom slovenske inteligence ukvarjati.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in jendomen

luka51

Guru
16. avg 2007
14.061
5.361
113
.

ce imate hcerko, ji svetujte uciteljica prve triade. boljs kot razne ekonomske ali hofer.
Zanimivo, da upada vpis. Poznam jih kar nekaj diplomiranih (tafrišnih), ki jim na kraj pameti ne pade, da bi šle v razred.
še bo zabavno čez par let ko bo vsak, ki ima 5 minut časa lahko učil bilokaj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.927
44
113
Zanimivo, da upada vpis. Poznam jih kar nekaj diplomiranih (tafrišnih), ki jim na kraj pameti ne pade, da bi šle v razred.
še bo zabavno čez par let ko bo vsak, ki ima 5 minut časa lahko učil bilokaj.

ko bojo resno probale kaj drugega, si bojo premislile.

Če ti neumnosti in posiljevanja staršev “sončkov” nič ne pomenijo, potem morda. Jaz vem, da se tudi za 3x plačo, ne bi šel s cvetom slovenske inteligence ukvarjati.

to je pa stvar pristopa. noben siht pa ni sanjski, to je tudi res. v triadi ocene se ne stejejo in ni nobenih vecjih pritiskov.

Ti že veš. Sami pedagoški strokovnjaki in profesionalci komentirajo. :zmaga:

ne vem zakaj bi rabil bi pedagoski strokovnjak, da bi videl, kater siht je "lusten". imam 2 kolegici v triadi in vidim, kok jim je hudo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen