POI točke za Sygic Aura

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ja format je .upi.
Samo ko daš iz poi plaza radarje v mapo kjer imaš mape (svn.ta.)in slike v mapo (res/icons) ni efekta.
Nikjer na zemljevidu jih ni.
Nikjer v meniju nisem našel radarjev.
Opazil pa sem napako na karti.
Namesto da bi pisalo na cesti proti qulandiji proletarske brigade,piše od miklavža pa do qulandije ptujska cesta.

@NAVI_boy

A veš kako dobit navteq karte za auro?
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ne vem, če je sploh možno nalagat kaj drugega gor. Še nisem na pašnikih zasledil, da bi se dobila cela evropa, kot dobiš za Igo ali Garmina. Aura na android sistemih uporablja svojega download managerja, kjer si nove zemljevide downloada iz njihovih uradnih strežnikov.
Je pa nova verzija 3.0 super pokrita, dodani so celo stacionarni radarji, ki jih prej ni bilo. Ne vem, kako pride tisti, ki želi imeti Sygic Auro na kakšni winCE napravi, do zemljevidov. Najbolj preprosto bi bilo, da nekdo uradno povleče komplet evropske zemljevide na telefon in jih nekam poseje.
Tiste poi točke iz poi plaze so bolj tako tako. Za Igo so tudi zraven navodila, pa po tistih navodilih sploh ni mogoče naložiti točk na MyWay, pa še čisto drug format so, kot jih imam zdaj. Se mi zdi, da so za Auro tista navodila spisana in mišljena za prav PDA konzolo od Sygic Aure, če sploh obstaja.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.331
666
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@popotnik
Mislim, da so za Auro samo TA zemljevidi. Zadnje, ki jih sam skladiščim so Sygic AURA Maps Europe 2010.09 TA. Te preverjeno delujejo na Wince napravi, če pa so kompatibilne z Android verzijo, pa ne vem, ker imam Symbian telefon..
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.331
666
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
To so verjetno tiste, ki si jih snel brezplačno z Android verzijo Aure? Ne verjamem, da so kompatibilne z Wince. Lahko pa probamo kakšno. Pokni na dropbox ali kaj podobnega.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
NAVI_boy, se priporočam...rad bi sprobal AURO na WAYTEQu......
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Sva ugotovila, da ne delajo ti novejši zemljevidi. Kontaktiraj Jancha za delujočo verzijo.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Očitno se bom moral malo poglobit in sprobat,če delajo kake druge karte na Auri
wink-1.gif

Po doolgem googlanju sem ugotovil,da so iz aure odstranili možnost dodajanja svojih poi točk.
Sedaj pa veselo na delo,da ugotovim kako se da vse skupaj prenest naokoli,da bo sprejel poi točke.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Niti vgrajenih stacionarnih radarjev ne najdeš, očitno so v samem zemljevidu.
Popotnik, si na Auro padel
grims-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Jp.
Z novim telefonom sem naložil Auro in sedaj ugotavljam,če se da kaj predelat.
hysterical-1.gif

Sem pa našel v meniju od aure,da so privzeto izklopljena interesna mesta.(nastavitve,obvestila in zvoki,interesno mesto)(in tudi pod prikaz zemljevida)
 

cult

Zelenc'
8. avg 2009
19
0
1
Ko dodaš preko programa novo POI točko v SLO, jo shrani v datoteki "svn.dbf", v mapi ".../maps/svn", je pa ta v SQLite formatu.