Podiranje dreves v mestu

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
ksz

zdaj pa malo bolj razmislite kaj boste v bodoče sadili okrog bajt
smile-1.gif
 

gorazdo

Pripravnik
6. avg 2007
323
1
18
Ljubljana
Smreke so bile noro popularne v 70+ letih; tle po Šiški ima skora vsaka hiša svojo petnajst meterco. Itak bi zdaj vsi podirali, a so ugtovili, da ni poceni (strnjeno naselje hiš - nima kam past).
Jaz sem našo sedem metersko podrl 2 tedna nazaj (motorka crknila in je ročni Sandvik zapel).
 

Afroman

Pripravnik
25. sep 2012
769
0
16
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Pri sosedu so podirali tri smreke. Mojster je podrl smreke, odpeljal les, račun je bil 0€. Je pač skompenriral z lesom!

Car, če ima mojster profit in če ni problem, gre lahko. Če bi že moral prti z dvigalom bi zadevo podražilo...
 

Afroman

Pripravnik
25. sep 2012
769
0
16
Benady, v mojem primeru je hiša staršev, jaz jo pa moral vzdrževari. Tedaj ni bil problem za ceno. Sedaj je. Nekaj so oni zasadili, nekaj se je samo (lipa) če bi bila možnost bi sam porezal, sedaj je preveliko pa ne gre.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.147
5.753
113
pri taščici
Avtor; vprašaj Moet vir pri domžalah ali nekaj podobnega. Nam so na fužinah nekaj podirali. Res da so delal ”bolj počasi” ampak pri tej zadevi ni pametno noret. Cena je bila ugodna (v primerjavi s tremi drugimi), za sabo so solidno pospravili, brez kakšnega priganjanja.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Brez skrbi, ža naredi tako, da ima profit! Avtodvigala pa ne uporablja, že naredi tako, da je prav, pa še nikoli ni bilo problema! Res pa je, da je mojster!!!
zmaga.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
V prihodnosti nameravam pred hišo podreti češnjo in me zanima, ali kdo pozna, oziroma priporoča človeka ali podjetje, ki bi to naredil. Prostora za pad drevesa ni ravno veliko, je pa v točno določeni smeri, na parkirišče pred hišo. Seveda bo bilo super, da se odstrani, oziroma pofreza tudi štor, da ne kopljem kraterja. Na netu sem našel podjetje iz Litije, samo ker je do Bleda kar daleč, verjetno ne bo malo €.

Lp
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
V prihodnosti nameravam pred hišo podreti češnjo in me zanima, ali kdo pozna, oziroma priporoča človeka ali podjetje, ki bi to naredil. Prostora za pad drevesa ni ravno veliko, je pa v točno določeni smeri, na parkirišče pred hišo. Seveda bo bilo super, da se odstrani, oziroma pofreza tudi štor, da ne kopljem kraterja. Na netu sem našel podjetje iz Litije, samo ker je do Bleda kar daleč, verjetno ne bo malo €.

Lp
Če maš to na Bledu, pokliči Eržena z Lesc. Za štor pofrezat pa tud verjetno koga pozna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fadil