Planica 2020

zejko2

Pripravnik
25. jul 2020
27
40
13
Timi zajc je en navaden zafnan fantek in njegov oče zraven, ki navija bolj, kot kakšen nogometaš v 9. ligi.nogometa.

Ni čudno že od začetka je bil antipatičen, saj ga je oče nosil po rokah, kot angelčka. Tako se potem naredi, ko pade na realna tla. Začne jokcati po socialnih omrežjih.

Naj, kar lepo pospravi in zaključi kariero!
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Ker sem videl tvojo fotko v gatah.

In kaj zdaj če sem naredil premor in se vrnil :) te peče?

Se jaz vtikam v tvoj debilni avatar in fotko? menda ja nisi Požar
Haha a to je vse kar premoreš? Od trola tvojega kalibra bi pričakoval kaj boljšega ne pa foro z gatami, ki je na nivoju varovancev predšolske vzgoje.

Mene nič ne peče, sem samo hotel na tvojem primeru, ki ti je verjetno najbolj razumljiv predstavit da razen davkov in smrti nič ni zasigurno. Tako kot konec Timijeve kariere ali tvoja neprisotnost na Alterju.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Če je kak talent Zajc, bo šel skakati za kako tujo drugo državo. Al se nam bo kolcal al ne zarad tega bo pa čas pokazal.
Me pa zanima, ali bi Maze lahko nastopala za drugo državo, al se je sama.odlocila da bo nastopala za Slovenijo.
Jakov pa se kdo najbrž je pa k.nam prišel zaradi slabih razmer doma ali pa drugih razlogov
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Haha a to je vse kar premoreš? Od trola tvojega kalibra bi pričakoval kaj boljšega ne pa foro z gatami, ki je na nivoju varovancev predšolske vzgoje.

Mene nič ne peče, sem samo hotel na tvojem primeru, ki ti je verjetno najbolj razumljiv predstavit da razen davkov in smrti nič ni zasigurno. Tako kot konec Timijeve kariere ali tvoja neprisotnost na Alterju.
Požar ma tak nivo, kaj zdaj, nisi požar? kaj ti mora dogajat da imaš njega za avatar

Timi je končal zgodbo.

Ne razume,da skače za Slovenijo in nas zastopa.

To ga bo dotolklo v glavi, leto, dve, mučenja...

Pol pa solze kak so ga uničli
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Kaj se pa ti tolk pališ na Požarja? Saj a nista vidva soseda al nekaj takega? Saj če je tolk moteče lahko tud odstranim avatar.

Drugače je pa ostal še iz časov suxa, ko me je nekdo obtožil da sem Požar, pa sem iz fore dal potem njegovo sliko za avatar, pa je ostala.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Timi zajc je en navaden zafnan fantek in njegov oče zraven, ki navija bolj, kot kakšen nogometaš v 9. ligi.nogometa.

Ni čudno že od začetka je bil antipatičen, saj ga je oče nosil po rokah, kot angelčka. Tako se potem naredi, ko pade na realna tla. Začne jokcati po socialnih omrežjih.

Naj, kar lepo pospravi in zaključi kariero!

Potem pa pojdi ti skakat...

Je dejstvo, da gre od prihoda Bertonclja lepo počasi vse navzdol. V časih Janusa smo se spraševali, koliko naših bo na stopničkah, sedaj pa orgazmiranje če je eden med 15... Žalostno...
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.171
673
113
Po moje bo Timi prišel počasi nazaj v reprezentaco. Na 4 oči mu bodo povedali nekaj dejstev in potem bo nartabl pridkan v moštvu. V bistvu bo dobil rumen karton. Da bi pa skakal za kakšno drugo reprezentanco? Ne verjamem, da obstajajo interesenti. Predrag za to kar ponuja, poleg tega si s tem ni naredu nekega ugleda.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.352
8.716
113
Potem pa pojdi ti skakat...

Je dejstvo, da gre od prihoda Bertonclja lepo počasi vse navzdol. V časih Janusa smo se spraševali, koliko naših bo na stopničkah, sedaj pa orgazmiranje če je eden med 15... Žalostno...
Jap. V bistvu Timi ni povedal nič posebnega in nič neresničnega.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Potem pa pojdi ti skakat...

Je dejstvo, da gre od prihoda Bertonclja lepo počasi vse navzdol. V časih Janusa smo se spraševali, koliko naših bo na stopničkah, sedaj pa orgazmiranje če je eden med 15... Žalostno...
pa saj sem mulca poslušal,ne ve, zakaj ne gre...

damjan v studio je simpl povedal,kje luzira

pa menda zajc ni letos pričakoval globusa?...

že lani je hudo nihal
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kaj se pa ti tolk pališ na Požarja? Saj a nista vidva soseda al nekaj takega? Saj če je tolk moteče lahko tud odstranim avatar.

Drugače je pa ostal še iz časov suxa, ko me je nekdo obtožil da sem Požar, pa sem iz fore dal potem njegovo sliko za avatar, pa je ostala.
mislim da tip živi v lj... ti kar mej, je pa malo čudno... men to ni fora
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
svoje je dosegel (odstranitev trenerja) tako da se je pametno potegnil nazaj.