Planica 2020

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Slabi rezultati naše reprezentance. Ok se zgodi. Zajc, ki je močno frustriran zaradi načina dela v reprezentanci ter rezultatov objavi zapis kjer poziva štab da prevzame odgovornost. Naslednje jutro ga izklučijo iz reprezentance.

Se vam zdi to ok?

 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Seveda ni ok.
Eni se zdej zgražajo, da ne bi smel povedati javno. Je jebat ga, če interno nič ne zaleže, je potrebno javno. Tajming je pa bil idealen, zdej jih vsaj spremljajo. Po Planici bi itak vsi utonili v pozabo.

Sedaj pa navijam, da Prevcu in Jelarju ne dovolijo nastopa na ekipni tekmi(kot je bilo rečeno, da kao predskakalci ne smejo nastopiti). Naj se utopijo v sramoti
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Ja škoda bi bila če se uniči karjero mlademu perspektivnemu skakalcu zato, ker trenerji niso sposobni pogledati resnici v oči. Upam da se bo vršil vsaj medijski pritisk pa da se stvari malo obrnejo.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
način kako je povedal ni pravi. sedaj ozadja ne vem, mogoče so že večkrat to znotraj imeli pa ni bilo sprememb, v tem primeru ti drugega ne ostane. kar pa še vedno ne pomeni da je naredil prav.

da so ga izključili ... on alpa bertoncelj(in ožji strokovni štab), druge ni. ne moreš kaj takega naredit pa naslednji dan pridt kot da nč ni blo. trener pa tudi zgubi v takem primeru vso zaupanje ter avtoriteto.

škoda da se nam je to ravno da domačem SP naredilo ampak tako pač je. na dolgo rok recimo da bo vsaj kaj izboljšanj.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
način kako je povedal ni pravi. sedaj ozadja ne vem, mogoče so že večkrat to znotraj imeli pa ni bilo sprememb, v tem primeru ti drugega ne ostane. kar pa še vedno ne pomeni da je naredil prav.

da so ga izključili ... on alpa bertoncelj(in ožji strokovni štab), druge ni. ne moreš kaj takega naredit pa naslednji dan pridt kot da nč ni blo. trener pa tudi zgubi v takem primeru vso zaupanje ter avtoriteto.

škoda da se nam je to ravno da domačem SP naredilo ampak tako pač je. na dolgo rok recimo da bo vsaj kaj izboljšanj.
Jaz bi temu se dodal da bi lahko pričakoval da bo izključen in je s svojim izpadom morda preprečil kolegom skoke v nedeljo.
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Jaz pa mislim, da je imel Zajc dovolj da mu serjejo po glavi... ne verjamem, da je (izgubljeni) Prevc čisto prostovoljno izjavil, da si je sam kriv...
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.015
4.933
113
Nuku`Alofa
Strokovni štab bi lahko predvidel tudi kakšno poškodbo in v ekipo prijavil rezervne skakalce... "strokovnjaki"...

"Damjan meni, da ta možnost vendarle obstaja. "Na svetovnih prvenstvih je v ekipi vedno pet fantov, lahko tudi šest, in peti je vedno rezerva. Kaj pa, če bi danes nekdo padel in se poškodoval? Nekdo bi ga moral nadomestiti," poudarja Damjan "
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
V obrazložitvi so zapisali, da je bil sklep o izključitvi sprejet na podlagi "podpisane pogodbe s športnikom, pravilnikom o pravicah in dolžnostih tekmovalcev ter disciplinskim pravilnikom Smučarske zveze Slovenije".
tako da jasna zadeva glede izključitve, bi bilo pa veliko bolj taktno da bi to naredil v nedeljo po tekmi.

razumem pa njegovo frustracijo, celo leto delaš na polno zato da ti na koncu trener zmeraj daje iste izgovore. no sedaj bo vsaj teh od bertonclja konec saj je odstopil.
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
način kako je povedal ni pravi. sedaj ozadja ne vem, mogoče so že večkrat to znotraj imeli pa ni bilo sprememb, v tem primeru ti drugega ne ostane. kar pa še vedno ne pomeni da je naredil prav.

da so ga izključili ... on alpa bertoncelj(in ožji strokovni štab), druge ni. ne moreš kaj takega naredit pa naslednji dan pridt kot da nč ni blo. trener pa tudi zgubi v takem primeru vso zaupanje ter avtoriteto.

škoda da se nam je to ravno da domačem SP naredilo ampak tako pač je. na dolgo rok recimo da bo vsaj kaj izboljšanj.
Verjetno so to ni zgodilo iz danes na jutri. Tudi njegov zapis se meni ne zdi ekstremen. Pač povedal je kako si misli in nalil čistega vina.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in Gavran

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Če bi bli pametni bi to speljali po vikendu. Sej slabši, kot so bili tko ne morjo bit. Ampak zdaj je kar je.
V bistvu, če bi tako skakali kot včeraj je skoraj vseeno ali so ali niso na ekipni.

Ps: Je pa res vprašanje ozadja zgodbe. Bojo pa to spet mleli. Za mene je zgodba zaključena. Zdej naj pride novi in gremo naprej. Pač so se udarli in je to to. Sam imam občutek, da bojo spet cel teden eni in drugi jokali v kamere.
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
ne vem kaj bo jutri
ampak dons bodo vsekakor samo trije

se mi pa zdi, da če ne bi še bertoncelj odstopil, da niti ni nujno da bi dons bili trije..