Planet Golob

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.265
15.190
113
Ne veš, lahko da bi opica bila.
Moram priznati, da sem malo presenečen saj tako otročjega odgovora od tebe res nisem pričakoval sploh glede na pozivanje drugih uporabnikov k vzdrževanju nekega nivoja. In ne, opica ne bi mogla voditi države bolje od Janše tako kot je tudi cvetlično korito (ne nujno celo) ne bi zmoglo. Neverjetno kaj to dela sovraštvo do določene osebe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.307
2.257
113
SV SLO
Moram priznati, da sem malo presenečen saj tako otročjega odgovora od tebe res nisem pričakoval sploh glede na pozivanje drugih uporabnikov k vzdrževanju nekega nivoja. In ne, opica ne bi mogla voditi države bolje od Janše tako kot je tudi cvetlično korito (ne nujno celo) ne bi zmoglo. Neverjetno kaj to dela sovraštvo do določene osebe.
To je agenda levakov tistih ta izobraženih in inteligentnih. Vse podajajo v enozložnih stavkih, da se med sabo razumejo. Kaj več recimo dva pametna stavka, ki imata vsebino in ne žalita sogovornika je mission imposible za te krohotajoče levake.
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.642
-410
83
Moram priznati, da sem malo presenečen saj tako otročjega odgovora od tebe res nisem pričakoval sploh glede na pozivanje drugih uporabnikov k vzdrževanju nekega nivoja. In ne, opica ne bi mogla voditi države bolje od Janše tako kot je tudi cvetlično korito (ne nujno celo) ne bi zmoglo. Neverjetno kaj to dela sovraštvo do določene osebe.
Samo dejstvo sem napisal. Sovraštvo do druge osebe si preberi pri drugih uporabnikih.