edino pametno, ker evropska avto industrija bo šla u ku.rac v naslednjih 10 letihRevoz je prodan Kitajcem. Čaka se samo še da pogodbe glede subvencij porečejo.
edino pametno, ker evropska avto industrija bo šla u ku.rac v naslednjih 10 letihRevoz je prodan Kitajcem. Čaka se samo še da pogodbe glede subvencij porečejo.
zdaj ze zgleda takoedino pametno, ker evropska avto industrija bo šla u ku.rac v naslednjih 10 letih
ja na žalostzdaj ze zgleda tako
Temno rdeči so z=bali svetlo rdeče.![]()
Sanja Ajanović Hovnik odstopila s funkcije ministrice za javno upravo
Sanja Ajanović Hovnik je odstopila s funkcije ministrice za javno upravo, saj ne želi, da ministrstvo ali vlada nosita breme razčiščevanja, povezanega z opravljanjem njene funkcije, so sporočili iz kabineta predsednika vlade. Premier Robert Golob je v prvem odzivu na odstop dejal, da njen odstop...siol.net
Na področju odpadkov se preveč govori o denarju, premalo o priložnostih ponovne uporabe sekundarnih surovin.
Vas čudi? Kdo je šel na konferenco v NY trajnostni razvoj?
Sanja Ajanović Hovnik - Analiza modelov prenosa terjatev bank na družbo za upravljanje terjatev : magistrsko delo
Mateja Mahkovec - ne najdem izobrazbe
Nika Benedik - primer poročanja o bolezni predsednika vlade dr. Janeza Drnovška : diplomsko delo
Maja Dimitrovski - Omejitve zaposlovanja v javni upravi na primeru sodelovanja v ekstremističnih skupinah : magistrsko delo
Simona Hočevar- Analiza slovenskega projekta 20 ključev s poudarkom na podpornih ključih : magistrsko delo
Ko bo naslednja konferenca o kvačkanju predlagam da tja pošljemo metalurge.
![]()
Golob sprejel odstop Ajanović Hovnikove: Nimam druge izbire | 24ur.com
Po plazu kritik, ki se je vsul na ministrico za javno upravo Sanjo Ajanović Hovnik – najprej zaradi drage poti v New York, nato pa še zaradi domnevnega favoriziranja podjetja svoje prijateljice na javnih razpisih – je ta predsednika vlade obvestila, da nepreklicno odstopa s položaja. Kot je...www.24ur.com
Zdaj je uradno.
Ministrica je nepreklicno odstopila.
Kje bo zdaj golob koga najdu za zamenjavo?
Seveda gledamo iz distance. Glede na ves denar, ki ponikne, je tole bolj kavna žlička kot lopata. Tisto dodeljevanje sredstev NVOju je že jušna žlica.Jeb... vas naši/vaši.
A res ni nihče ne pogleda od distance? Denar (naš, beri moj in tvoj) z lopato mečemo skozi okno.
samo bla, bla ali papir vse prenese.
En komentar na to temo. (ne da se linkat direkt na komentar). Škoda,da ni napisanih še izobrazb udeleženk.
![]()
Koroški župani si želijo, da bi nevaren mulj odpeljali v tujino
Trije koroški župani so se s predstavniki ministrstva za okolje, podnebje in energijo dogovorili, da bodo za mulj, ki je opredeljen kot nevaren odpadek, pridobili uradne cene odvoza v tujino. Tehnična pisarna v Črni na Koroškem bo vsak čas zaživela.www.rtvslo.si
To bi z lahkoto že zadnjih n volitev, oziroma vsaj odkar je crknil LDS. Ampak dokler bo edina izbira JJ (ali njegov wanabe neodvisni in brezbarvni klon) se bodo na levi izmenjevali vsakič novi brezvezniki.garant desnica na naslednjih volitvah močno zmaga.