Planet Golob

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.348
5.492
113
Energent je energent, od obeh smo končni uporabniki na toplem/mrzlem ali me prepelje od a do b. itd.

Sam se tudi ne strinjam, da se obračunava prispevek na OVE pri elektriki. Ker pa ne morem narediti nič proti, sem skočil na vlak in grem naprej.

Ko smo se ali se še, dizel vozniki šlepate/jo na subvencije na dizel zaradi tranzita je pa ok?
"Energent je energent"... če dobim tak odgovor, potem nimava kaj debatirat. Niti osnevnega smiselnega pogleda na stvar nimaš, in pametuješ. Bodi raje tiho drugič.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.298
6.066
113
Je treba iskat. Se najde. Ena je. Kapco dal na štrom.

... Za b81 in ostale, ki imajo tezavo cez prvi stavek priti...
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.685
2.453
113
1724855888695.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

koliko

Guru
21. avg 2007
4.298
2.233
113
SV SLO
Koga briga, kaj počne levica. Če je tak proti se sigurno boji, kaki gnoj je palestinsko vodstvo s Hamasom na čelu. Tu se mi samo smilijo običajni ljudje ampak glede na stanje v Sloveniji pod Golobom si palestinski narod kaj drugega kot Hamas niti ni sposoben izbrati. Tako kot Slovenci ne kaj drugega kot letečo perjad, češ da boljše to kot kaj drugega. Zaradi takega komentarja sem letel iz profila RTVSLO ki ga MORAMO vsi plačevati(naročnino). Tako da daleč od Palestine pod vodstvom Goloba nismo.....
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.164
1.639
113
40
Daj ne bluzi no.. Bolj zblojene in ne efektivne vlade še nismo imeli in pol se tu zapletamo v neke besedne dvoboje kdo jamra in kdo pleše.
A lahko malo izven štartnih okvirjev in bolj iskreno?
Napihujejo javni sektor in dvigujejo davke.
Ta glavni "teti" pa se druzijo po nekih Mongolijah in Albanijah? A to nam je doseg?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.300
10
113
Daj ne bluzi no.. Bolj zblojene in ne efektivne vlade še nismo imeli in pol se tu zapletamo v neke besedne dvoboje kdo jamra in kdo pleše.
A lahko malo izven štartnih okvirjev in bolj iskreno?
Napihujejo javni sektor in dvigujejo davke.
Ta glavni "teti" pa se druzijo po nekih Mongolijah in Albanijah? A to nam je doseg?

ce pa tako radi to stalno poudarjajo... je treba nalit cistega vina.

ne zasledim pa, da bi kdo povzdigoval in opeval to vlado. No, Jabe je res nasla eno pozitivno stvar... ampak to se ni opevanje...


medtem, ko na nasprotni strani opevajo enega in edinega, za mesijo, pa smo ze veckrat ugotovili, da je imel svoje sanse, pa je naredil tok kot trenutna vlada - nic. govorim seveda za bolj vecje perece zadeve - korupcija, reforma zdravstva, zdele aktualna ciganska problematika, ipd... ampak ja, sej vem, komunisti so mu spet tok nagajali, da ni mogu nic... revez bogi, k mu stalno gajajo.

in kolo se spet zavrti in se vrti... ze 30 let...

ker dokler nam ne bo jasno, da je premier samo figura, se bomo prerekali... strici v ozadju so pa isti... cez tiste pa noben ne pljuva. in dokler stricem nekaj odgovarja bo tako, pa ce se volilci na glavo postavimo.

skratka... politika, ki jo mi vidimo je samo show za rajo. prave odlocitve se sprejemajo nekje drugje, ne v parlamentu.

ampak, sej tako mora bit, da raja misli, da ima res kaksen vpliv in da vso pisarjenje po spletnih omrezjih dejansko obrodi sadove.

hehe, ne zamerite mi mal filozofiranja, pa lahko noc.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.613
3.372
113
ce pa tako radi to stalno poudarjajo... je treba nalit cistega vina.

ne zasledim pa, da bi kdo povzdigoval in opeval to vlado. No, Jabe je res nasla eno pozitivno stvar... ampak to se ni opevanje...


medtem, ko na nasprotni strani opevajo enega in edinega, za mesijo, pa smo ze veckrat ugotovili, da je imel svoje sanse, pa je naredil tok kot trenutna vlada - nic. govorim seveda za bolj vecje perece zadeve - korupcija, reforma zdravstva, zdele aktualna ciganska problematika, ipd... ampak ja, sej vem, komunisti so mu spet tok nagajali, da ni mogu nic... revez bogi, k mu stalno gajajo.

in kolo se spet zavrti in se vrti... ze 30 let...

ker dokler nam ne bo jasno, da je premier samo figura, se bomo prerekali... strici v ozadju so pa isti... cez tiste pa noben ne pljuva. in dokler stricem nekaj odgovarja bo tako, pa ce se volilci na glavo postavimo.

skratka... politika, ki jo mi vidimo je samo show za rajo. prave odlocitve se sprejemajo nekje drugje, ne v parlamentu.

ampak, sej tako mora bit, da raja misli, da ima res kaksen vpliv in da vso pisarjenje po spletnih omrezjih dejansko obrodi sadove.

hehe, ne zamerite mi mal filozofiranja, pa lahko noc.
Ampak ti strici odločajo ne glede kdo je trenutno na krmilu. Kako to?
 
ce pa tako radi to stalno poudarjajo... je treba nalit cistega vina.

ne zasledim pa, da bi kdo povzdigoval in opeval to vlado. No, Jabe je res nasla eno pozitivno stvar... ampak to se ni opevanje...


medtem, ko na nasprotni strani opevajo enega in edinega, za mesijo, pa smo ze veckrat ugotovili, da je imel svoje sanse, pa je naredil tok kot trenutna vlada - nic. govorim seveda za bolj vecje perece zadeve - korupcija, reforma zdravstva, zdele aktualna ciganska problematika, ipd... ampak ja, sej vem, komunisti so mu spet tok nagajali, da ni mogu nic... revez bogi, k mu stalno gajajo.

in kolo se spet zavrti in se vrti... ze 30 let...

ker dokler nam ne bo jasno, da je premier samo figura, se bomo prerekali... strici v ozadju so pa isti... cez tiste pa noben ne pljuva. in dokler stricem nekaj odgovarja bo tako, pa ce se volilci na glavo postavimo.

skratka... politika, ki jo mi vidimo je samo show za rajo. prave odlocitve se sprejemajo nekje drugje, ne v parlamentu.

ampak, sej tako mora bit, da raja misli, da ima res kaksen vpliv in da vso pisarjenje po spletnih omrezjih dejansko obrodi sadove.

hehe, ne zamerite mi mal filozofiranja, pa lahko noc.

tole pa orng lažeš......izjema je bil suzica ki ga je res častil ko božanstvo, ostali smo zgolj povedli kaj in kako se je takrat živelo in kako se živi danes