Planet Golob

B81

22. jul 2007
35.959
9.899
113
Vprasanje, kako dolgo bo zdrzal tako stresno zivljenje proti prejsnjemu...ne verjamem, da se sprosti, pa ceprav je na dopustu, razen ce ga njegova cetica uboga in mu ne pise in ga ne klice.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.694
5.589
113
 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.348
5.492
113
Tukaj en razumem nekaj... zakaj kupec nafte mora podpirat solarno energijo, če je ne potrebuje? Solarno energijo naj podpirajo uporabniki le te. Se pravi polnilnice električnih avtov. Ker potem lahko mirne duše rečemo, da dodamo davek na Kinder čokoladice. Zakaj pa ne?
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.145
2.380
113
Pomurje
Tukaj en razumem nekaj... zakaj kupec nafte mora podpirat solarno energijo, če je ne potrebuje? Solarno energijo naj podpirajo uporabniki le te. Se pravi polnilnice električnih avtov. Ker potem lahko mirne duše rečemo, da dodamo davek na Kinder čokoladice. Zakaj pa ne?
Zato ker tudi nafto podpiramo že 30let odkar smo "samostojni".

Če bi bil razgledan, kar očitno nisi, bi vedel, da je nekdo nekje podpisal, koliko bo solarne, ker je nimamo, te manjke plačujemo tujcem, namesto domačinom.
Smoternosti tega ukrepa ne komentiram, samo posledice.

Kaj čemo, tržno gospodarstvo je za okras, odzadaj je trdi komunizem=kapitalizem elit.
 
  • Všeč mi je
Reactions: msenjur

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.348
5.492
113
Zato ker tudi nafto podpiramo že 30let odkar smo "samostojni".

Če bi bil razgledan, kar očitno nisi, bi vedel, da je nekdo nekje podpisal, koliko bo solarne, ker je nimamo, te manjke plačujemo tujcem, namesto domačinom.
Smoternosti tega ukrepa ne komentiram, samo posledice.

Kaj čemo, tržno gospodarstvo je za okras, odzadaj je trdi komunizem=kapitalizem elit.
Če bi ti bil razgledan, kar očitno nisi, bi vedel, da sta to povsem nepovezana energenta. A bi se strinjal, da bi trošarino za bencin obesil na gospodinjske odjemalce električne energije? To je čisto enka zgodba. Kdo je podpisal ali bomo imeli totliko in toliko GW solarne energije je tukaj spoh drugotnega pomena. Zato sem v komentar vpeljal Kinder čokoladice, ki so z nafto ravno toliko povezane, kot solarna energija.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.685
2.453
113
1724845411656.png


1724845470957.png



 
  • Haha
Reactions: Sonny_Chiba

jonny77

Guru
16. sep 2007
11.145
2.380
113
Pomurje
Če bi ti bil razgledan, kar očitno nisi, bi vedel, da sta to povsem nepovezana energenta. A bi se strinjal, da bi trošarino za bencin obesil na gospodinjske odjemalce električne energije? To je čisto enka zgodba. Kdo je podpisal ali bomo imeli totliko in toliko GW solarne energije je tukaj spoh drugotnega pomena. Zato sem v komentar vpeljal Kinder čokoladice, ki so z nafto ravno toliko povezane, kot solarna energija.
Energent je energent, od obeh smo končni uporabniki na toplem/mrzlem ali me prepelje od a do b. itd.

Sam se tudi ne strinjam, da se obračunava prispevek na OVE pri elektriki. Ker pa ne morem narediti nič proti, sem skočil na vlak in grem naprej.

Ko smo se ali se še, dizel vozniki šlepate/jo na subvencije na dizel zaradi tranzita je pa ok?