Planet Golob

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.378
2.112
113
Se dela to? Pasteto vem, da se dela. Probala. Ni po mojem okusu sicer...

A tudi delne vegeterjance imamo? To sem pa jaz danes. Ko so mi ves meso pojedli in so mi pustili kruh, sir pa lešnike... Pa jutri dopoldne bom tud :jok:
Jaz se med obroki identificiram kot vegan - se pravi sem delni vegan ? Tako kot kurvetina in taubi. Ko jem, sem pa vsejed
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
968
-202
43
Tole mi ne bo nikoli jasno kako so lahko nekateri oprani do konca.

8888 - napiše resnico - taubi laže, kar je mnogokrat dokazano - jest5 mu da prstek dol ? Pa dobro kje je tu meja opranosti ?
Če pa so na objave/klike finacirani. Je bolj hitro to stisnit kot pa pisat. = biga, tudi levuharska vojska ni totalno fuk = na.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.165
9.249
113
okol te prehrane sta oba zelo jasno izrazila svoja stališča in ta so izjemno jasno preferirala vegansko/vegetarijansko
tole je njena izjava citiram:
“Ali dajemo prednost interesom lastne vrste proti tistim pripadnikom drugih vrst? Ravno to je namreč tisto, kar smo belopolti nekoč počeli temnopoltim, nacisti judom, moški ženskam in kar danes ljudje počnemo živalim, kljub temu da je zahvaljujoč prehranski industriji in drugim industrijam popolnoma preprosto živeti brez živalskih produktov,”

in potem se baše s škampi... s ti to ne zdi vsaj malo problematično, celo posvetovalno telo strateški svet sta oblikovala tako, da je lajal v pravo smer in potem žreta škampe...
Sem kje napisal, da se mi to ne zdi problematično? Definitivno pa to ni največja neumnost, jih je še malo morje pred to. Sam mate fanatiki mal težav, ker se še kr pregovarjate kljub jasno napisanim stvarem. Branje s plašnicami je to, oziroma s čustvi, kot ugotavlja kolega tomi. Sam pozablja, da on dela popolnoma enako oziroma še slabše.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.527
2.423
113
Eh, saj bodo njegovi zvesti sledilci počasi nalimali vse ostalo
Slika se ne prikaže, če je ''odgovori''

1724138408000.png
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.527
2.423
113
Med tistimi, ki živijo bolje, jih je največ, 43,2 odstotka, povedalo, da je to zato, ker so se izboljšali prihodki v njihovem gospodinjstvu.

Izidi glasovanja volitev v DZ

1724138804445.png
 
2. okt 2007
3.695
2.145
113
Vlada dela in pleše...


potem pa se bo Levica hvalila, kako je rešila RTV, ki je leglo lenuhov (vsaj 30% je za odpustit)
 

Holobist

Fizikalc
8. jul 2023
968
-202
43
Vlada dela in pleše...


potem pa se bo Levica hvalila, kako je rešila RTV, ki je leglo lenuhov (vsaj 30% je za odpustit)
420 tisoč volilcev vrhunskega managerja in njegovih hlapcev prevzame finaciranje RTV legla, pa bo. Saj si to želijo, da poročajo po njihovih željah in zahtevah, kajne levuharji. Sedaj pa palce dol, da vas preštejem.