Planet Golob

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.793
113
davorinm.wordpress.com
Ko določeni (vemo kdo) v tej temi utihnejo, pol ves da je vsaj nerodna situacija.
IMG_4699.jpeg
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.472
1.044
113
Obišči stran
Enodnevna vinjeta!:bonk: Smeh! :valjamse: :valjamse:

Mislim da bo tudi Avstrija uvedla enako. Realno pa bodo cene visoke povsod.
 

pipo

Majstr
19. mar 2008
907
397
63
ena pozitivna stvar.. sedaj vemo da je VSAJ 10m na razpolago za mešanje megle oz. za frende. Torej v naslednji rundi ko pride kateri žlahtnik ali bf blizu korita, vemo kako se stvari streže :fredi:
S to državo se očitno nobenemu ne da resno ukvarjat, tako da slabe vesti lih ne moreš imeti.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.546
-1.385
63
Enodnevna vinjeta!:bonk: Smeh! :valjamse: :valjamse:
Kaj je narobe z enodnevno vinjeto?
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Matey

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Ti nikoli nikamor ne potuješ? Tudi serješ samo doma?
Jaz če imam potrebo grem v lokal spijem kavo in tam opravim. Ali pa nakupovalni center in nikoli res nikoli ne opravljam tega na parkingih in privat zemljiščih pa imam še preveč dobro prebavo in delam terensko delo.
Ti fini turisti imajo pa dobesedno GPS naštiman in se tudi v temi znajo pripeljati na lokacijo in usrati in poscati na cesti sicer poljski pa vendar. Sedaj, če je to tudi tvoja navada to veliko pove o tebi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.546
-1.385
63
Jaz če imam potrebo grem v lokal spijem kavo in tam opravim. Ali pa nakupovalni center in nikoli res nikoli ne opravljam tega na parkingih in privat zemljiščih pa imam še preveč dobro prebavo in delam terensko delo.
Ti fini turisti imajo pa dobesedno GPS naštiman in se tudi v temi znajo pripeljati na lokacijo in usrati in poscati na cesti sicer poljski pa vendar. Sedaj, če je to tudi tvoja navada to veliko pove o tebi.
Repliciral se ti najprej na enodnevno vinjeto. Zakaj ne?
To da serjejo kjer jim paše... kaj naj ti rečem. Ni prav, se strinjam.

Meni je enodnevna vinjeta odlična. Na drugem avtu je nimam, pa ga kdaj rabim za kako vožnjo po avtocesti in bi jo takrat pravgotovo kupil.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.900
9.574
113
Meni je enodnevna vinjeta odlična. Na drugem avtu je nimam, pa ga kdaj rabim za kako vožnjo po avtocesti in bi jo takrat pravgotovo kupil.
Ideja kot ideja je odlična. Fora je pa v tem, da te lepo na suho nategujejo in samo drekajo, kjer ni treba, saj bo dnevna vinjeta cca. 2 EUR manj kot tedenska. :valjamse: :valjamse:. No, važno da bodo celo nekaj naredili. Čeprav samo drek mešajo.
 

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.546
-1.385
63
Ideja kot ideja je odlična. Fora je pa v tem, da te lepo na suho nategujejo in samo drekajo, kjer ni treba, saj bo dnevna vinjeta cca. 2 EUR manj kot tedenska. :valjamse: :valjamse:. No, važno da bodo celo nekaj naredili. Čeprav samo drek mešajo.
Seveda nas nategujejo. Pri vsaki stvari si nategnjen. V trgovini so marže v nebo, storitve čez razumno mejo...
Ideja je super, to pa ja.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.476
15.470
113
Retorično vprašanje - ali je tu smiselno ločevanje na uporabnost dnevne vinjete ter (ne)upravičenost cene le-te?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.900
9.574
113
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in aljoman