Planet Golob

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.546
-1.385
63
Lahko postaviš koga hočeš. Papeža Frančiška če češ. Samo če 24ur reče, da je IJJ Frančišku en SMS poslal pred 34 leti (čeprav takrat ni bilo GSMa), potem levo nevretenčarsko volilno telo avtomatsko voli polomljene grablje in stolčena cvetlična korita.

Upam da razumeš bistvo ne...
Kar razumem iz tvojega posta, je nesposobnost desne struje.
Še tamau janša ne zna biti neodvisen.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sonny_Chiba

B81

22. jul 2007
36.438
10.241
113
A tebi tudi komunisti še kar skačejo iz omare? Sem mislil da si na višjem nivoju.
Ja meni komunisti, tebi domobranci, to je ze staro...

Pac nisi slisal za avtorja "janseta" in njegove zgodbe, zakaj, kdaj, cemu...

Vedno bolj verjamem zgoraj napisanemu. Enostavno ima povprecni clovek sirsi intelekt, kot le plasnice na oci in "Mejduš jansa si ga vido"... ostane le globoka mrznja do cloveka (in da bi vsaj bil en dober razlog).

Evo zdaj vam bo vaš izvoljeni SPET oklestil dohodke, in to je to. Vsi se strinjamo, obkrozili bomo isto, kriv za vse pa jansa :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.546
-1.385
63
Ja meni komunisti, tebi domobranci, to je ze staro...

Pac nisi slisal za avtorja "janseta" in njegove zgodbe, zakaj, kdaj, cemu...

Vedno bolj verjamem zgoraj napisanemu. Enostavno ima povprecni clovek sirsi intelekt, kot le plasnice na oci in "Mejduš jansa si ga vido"... ostane le globoka mrznja do cloveka (in da bi vsaj bil en dober razlog).

Evo zdaj vam bo vaš izvoljeni SPET oklestil dohodke, in to je to. Vsi se strinjamo, obkrozili bomo isto, kriv za vse pa jansa :evil:
Zakaj vedno mečete naprej tabele? Kdaj bomo šli čez to? A moji otroc, pa vnuki bojo še kar deležni tega?

Res nekaj dobrih idej je na desni, samo zakaj ostane le pri tem? Sploh na alterju je nekaj potenciala kakor vidim :evil:
 

B81

22. jul 2007
36.438
10.241
113
Ko dobiš kamen v glavo, ideja pač zleti iz glave.

Pač, probaj delat, če se ti po ulici derejo in imaš kresalkin vodni top med gamadjo, če te mediji nabijajo spredaj in zadaj.... nonstop težave, nonstop prepreke, nič realnih predlogov. Zdaj se zelo lepo vidi, kdo to naši novodobni levi politiki. Pri desni vladi vse blokirajo, protestirajo, pri svoji, levi vladi pa ne znajo nič naredit, če pa kaj naredijo, pa je to sranje (podrena ograja). Drugega pa niso še nič pokazali, razen načrt, kako ljudem pobrati denar.
 
2. jul 2020
4.828
6.341
113
Problem je, da je SDS konfuzna stranka, ima se za desno sredino, dela pa kot skrajna desnica in skrajna levica, funkcionira pa kot KP ali pa NSDAP

Kako se pa to manifestira? Mešaš pojme pa hočeš povedati da je to avtokratska stranka?

Pri temu je fascinantno v kaksne paradokse padamo. Jj je diktator, ampak klanjamo se Titu. Jj poveličuje vaše, kateri so sodelovali z nacisti, ampak mi poveličujemo naše, kateri so sodelovali z boljševiki. Pozabimo koliko nedolžnih je Stalin pobil več od Dolfeta.

Na koncu to ni debata JJ ali ne. Gre se zgolj za bitko za oblast. Mi pa itak dobivamo drobtinice. Čeprav v tem primeru nam bodo v Golobnjaku se to pobrali.
 

wilburxxx

Guru
29. sep 2010
5.225
1.041
113
Kako se pa to manifestira? Mešaš pojme pa hočeš povedati da je to avtokratska stranka?
A ni?
Pri temu je fascinantno v kaksne paradokse padamo. Jj je diktator, ampak klanjamo se Titu. Jj poveličuje vaše, kateri so sodelovali z nacisti, ampak mi poveličujemo naše, kateri so sodelovali z boljševiki. Pozabimo koliko nedolžnih je Stalin pobil več od Dolfeta.
Aja koliko več?
Na koncu to ni debata JJ ali ne. Gre se zgolj za bitko za oblast. Mi pa itak dobivamo drobtinice. Čeprav v tem primeru nam bodo v Golobnjaku se to pobrali.
JJ in njegovi bližnji se ne borijo za drobtince, ti pa mogoče.
 

B81

22. jul 2007
36.438
10.241
113
Pravkar na Odmevih, Rosvita sprasuje ministrico o tem, da firma njene mame in bivse partnerice racuna 7% provizije podjetjem, ki potem dobijo na razpisu. In zacne mutit. Zgleda, kot da se ji dejansko zdi to cisto ok, nic hudega, nenavadnega.
In ona je zdaj sama dala to naprej komisiji, pa ka si tele...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Medtem, ko imajo policisti hude težave na južni meji, pa Golob mirno leta okoli z dvema neposredno odgovornima za težave.

golob plenkovic von der leyen.png
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.793
113
davorinm.wordpress.com
Popolnoma vseeno. Ce ne, bi bila zdele hudo frustrirana. Vsake 4 leta grem religiozno obkrožiti, tistega, ki mislim, da je najboljsi, torej grem na volitve, ampak sprejmem dejstvo vrednosti svojega glasu in da sem preglasena, me ne travmatizira prevec. Ce se kaj spremeni, se v okviru dovoljenega prilagodim in zmanevriram, koliko se da. ce se ne, tok bolje. Ce bi pa tako visokorazmisljujoca bila, kot je povprecen alterjevec, potem pa res ne more biti drugace kot da si 4 leta zelo razumevajoc, 4 pa zaripel. Za brez veze, ker kot receno... ce bi usmeril to svojo pamet v kaj bolj produktivnega, bi bilo povsem vseeno.
Ki je najboljši po čem? Programu? Izgledu? Karizmi?
 

Holobist

Majstr
8. jul 2023
1.044
-205
63
Pravkar na Odmevih, Rosvita sprasuje ministrico o tem, da firma njene mame in bivse partnerice racuna 7% provizije podjetjem, ki potem dobijo na razpisu. In zacne mutit. Zgleda, kot da se ji dejansko zdi to cisto ok, nic hudega, nenavadnega.
In ona je zdaj sama dala to naprej komisiji, pa ka si tele...
Tu se je debelo zlagala, kot vsi Slobodani.
 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.952
4.227
113
Kako pri levičarjih zdej jamra še sindikat, da jih vlada ne vključujejo v svoje "reforme" budalaščine.... No pa si delijo usodo z gospodarskim sektorjem..

naci-svoboda plešimo...