Planet Golob

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.539
-1.381
63
Jaz sem mislil tisto: Mal sem zašel :bonk:

Ja lej, je lepo na desnem bregu!

Res, jabe(!) posel, da se prepucavamo tukaj. Razen admina, ki me je benal, mam vse rad.
No, sej po eni strani tudi njega. Ampak ne zato, ker me je benal, ampak ker ...

p.s. pa ne sedaj prijateljstva uničit!!!
Jst nimam nobenega problema s tabo pivo spit na sredi mostu ;)
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.692
5.842
113
Vazno, da bodo solidarnostne sobote in novi 'začasni' davki

Medtem ministrica
Medtem ko ministrica Sanja Ajanović Hovnik zamika javne plače v prihodnost in slehernika poziva k solidarnosti do žrtev poplav, pa očitno nima težav pri razsipavanju javnega denarja za službene poti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.470
15.462
113
Saj to je podobna scena kot ko si je v ZDA tista BLM gamad kradla med sabo prej ukradene stvari, pač v tistem momentu ni drugega na voljo. Ko se pa ti ilegalci odpravijo novim dogodivščinam naproti oziroma ko niso na majhnem omejenem prostoru pa dobiš Malmo scene in podobno.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.401
3.792
113
davorinm.wordpress.com
Omenjal je prav denar in mobitele.

“Uspešno so preiskali 11 tatvin, tri drzne tatvine, pet vlomov v gostinske lokale in tri oborožene robe, ko so osumljenci oropali trafike. Obravnavali so tudi 10 kaznivih dejanj omogočanja uživanja prepovedanih drog. Na območju Viča so preiskali kar 12 kaznivih dejanj velike tatvine – gre tako za vlome v stanovanjske objekte kot tudi drzne tatvine iz stanovanjskih objektov.”
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Depolitizacija tudi na NIJZ. Fafangel za svoje delo od novega starega vodstva NIJZ dobil oceno 1.


 

optiplex

Guru
13. dec 2015
5.949
4.225
113
Depolitizacija tudi na NIJZ. Fafangel za svoje delo od novega starega vodstva NIJZ dobil oceno 1.


Golobčki, dober zapis, potem sem zagotovo delal prav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.711
41
48
Valparaiso
Deratizacija klerojanševikov na rtvslo v polnem zamahu...

Po drugi strani pa ni jasno, zakaj bi nek Svetina odšel iz vrhunske NoraTV... bajno plačan in zvesti gledalci... tudi če samo en...

zakaj silil na gnilo rtvslo...
 
Deratizacija klerojanševikov na rtvslo v polnem zamahu...

Po drugi strani pa ni jasno, zakaj bi nek Svetina odšel iz vrhunske NoraTV... bajno plačan in zvesti gledalci... tudi če samo en...

zakaj silil na gnilo rtvslo...
no no tud kak rdeč gre a ne? saj lahk sili, še zmerm ni nujno da ga zaposlijo.....Boš moral malo svoje rdečkarje prečekriat kako lahko nekdo ne samo sili ampak tud gor pride in to iz zelo skrajno desnofarške televizije
 

Zwergschnauzer

Fizikalc
12. dec 2022
1.711
41
48
Valparaiso
Ni treba domobranske tv naredit iz rtvslo.

Voditeljico bi še lahko kje ponucali :) Urbanija, Svetina & co, to pa samo spucat s rtvslo.

NoraTV jih čaka, imajo vrhunski program.

Bodo lahko imeli novo oddajo: Kdo nas je izdal...

Takoj za terminom Kdo nam laže