Planet Golob

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.399
3.791
113
davorinm.wordpress.com
Saj to ni namenjeno povprecnemu, to je za bizi je
Evo ti poceni košarice. Isti pralni prašek v slovenskem DM za 22 pranj enaka cena kot v nemškem za 50 pranj.
IMG_4366.png
IMG_4367.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

fortigate

Zelenc'
Izključen uporabnik
20. avg 2023
5
7
3
Če dela mi je prav vseeno če živo bolje. Moti pa me, da je večina levičarjev na socialni podpori in živi bolje kot jaz, ki delam pa niti nimam slabe plače. Sicer pa zadnjič je bil v MLADINI članek o tem, da os dandanes levičarji melanholični. Sonny si kaj melahoničen zdaj ko vladate in se vam gleda pod prste????
Maš vso možnost izkoristit pernat sistem. Si na zavodu, postran zaslužiš, froci imajo na max doklade in zastonj kosilo....
kafana zjutraj in zvečer, vmes je prevroče.....

Po fasngo pa greš k sosedom pa še natankaš do fula... obvezno avto na lizing, da ti ga csd ne da v premoženje!

Vem da bo kmalu crknilo, ampak treba je do zadnje kaplje izkoristit sistem, ki nam ga levi omogočajo.... Mal smo v kafani razmišljal da bi kakšno društvo ustanovil, pa mal prod janši tovkl, če bi kej kapnl iz proračuna..

win win
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
Maš vso možnost izkoristit pernat sistem. Si na zavodu, postran zaslužiš, froci imajo na max doklade in zastonj kosilo....
kafana zjutraj in zvečer, vmes je prevroče.....

Po fasngo pa greš k sosedom pa še natankaš do fula... obvezno avto na lizing, da ti ga csd ne da v premoženje!

Vem da bo kmalu crknilo, ampak treba je do zadnje kaplje izkoristit sistem, ki nam ga levi omogočajo.... Mal smo v kafani razmišljal da bi kakšno društvo ustanovil, pa mal prod janši tovkl, če bi kej kapnl iz proračuna..

win win
vse lepo in prav, ampak kaj pa penzija?
 
Nov uspeh Golobove vlade in popisovanja cen - v trgovinah je košarica živil najcenejša doslej.


bil kolega v ipercoopu tu čez mejo (Kras) Radenska 1,5l cca 62 cenotv. Bil teden dva nazaj v Iper Tosanu radenska 1,5 l 70 cenotv, piva laško (mislim da 0,5l nevračljiva steklenica) 1 €
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
Jah tako ali tako boš verjetno dobival minimalko, jaz socialno..... velike razlike nebo.
Vprašanje je tudi, kaj bo tudi z penzijam. Glede nato kam plovemo zna biti da bova na istem.
Ne vem... ko res ne bo več dnarja in unije, kaj se bo najprej rezalo? Verjetno res najprej penzije, ker umetniki morajo vseeno preživet mesec...