Planet Golob

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Da ne vedo, katero stranko bi volili, je v anketi odgovorilo 18,5 odstotka vprašanih (julija 15,2 odstotka)

Kak % tukaj bi prej obkrozil svobodo. Bo pa slednja zaradi ujme spet pridobila na priljubljenosti, IMO. Ce le ne bo prislo kaj grdega ven...
Ne vem če bodo kaj pridobili. Do sedaj so se zgovarjali na prejšnjo vlado od sedaj naprej pa na poplave. Mandat bo mimo od obljubljenega ne bo narejenega nič.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.005
10.409
113
kak ni praznik, golob je dal praznik.
mali font: bo pa še kaka delovna sobota ali dve for "free"
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
življenje je praznik kadar dobiš puf in so obresti nizke ali v minus... in takrat ste jamrali in omenjali pravnuke....
zdaj pa praviš le življenje ni praznik... no to je razlika

ni ni... puf je samo 2 lušten. ko ga dobiš in ko ga odplačaš.

vmes je pa sama jeba, z + ali - obrestmi.
 

koliko

Guru
21. avg 2007
4.338
2.330
113
SV SLO
Jansisti pa res ne prenesete da kdo zivi bolje od vas. Vasa nesposobnost je neskoncna....kot vesolje....baje....
Če dela mi je prav vseeno če živo bolje. Moti pa me, da je večina levičarjev na socialni podpori in živi bolje kot jaz, ki delam pa niti nimam slabe plače. Sicer pa zadnjič je bil v MLADINI članek o tem, da os dandanes levičarji melanholični. Sonny si kaj melahoničen zdaj ko vladate in se vam gleda pod prste????
 

B81

22. jul 2007
36.398
10.220
113
Če dela mi je prav vseeno če živo bolje. Moti pa me, da je večina levičarjev na socialni podpori in živi bolje kot jaz, ki delam pa niti nimam slabe plače. Sicer pa zadnjič je bil v MLADINI članek o tem, da os dandanes levičarji melanholični. Sonny si kaj melahoničen zdaj ko vladate in se vam gleda pod prste????
Sicer pa fora tole, koliko je uspešnih podjetnikov pri nas, in razen Češka, ki ima spletno trgovino, ni nihče pretirano lev. Pa si zamisli.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

netko

Guru
25. jul 2007
6.890
2.185
113
ni ni... puf je samo 2 lušten. ko ga dobiš in ko ga odplačaš.

vmes je pa sama jeba, z + ali - obrestmi.
Sam sebi se zdis mocno pameten, meni pa se zdis... no ne bom izrekel, da ne bo komentar peljal v napacno smer...
Kaksna jeba? O cem blodis?
Kredit vzames z nekim namenom in skladno z neko kalkulacijo, kaj bo vmes tocno pise v pogodbi in vsak sam zase oceni kaj in kako ce se zgodijo razlicni scenariji, ki rezultirajo z zapisanim v pogodbi...
Ce si budala in podpises kredit v svicarjih, ceprav je tvoja domaca valuta tolar, ki je usklajen z eurom potem gledas na kredit tako kot ti hoces interpretirat, ravno tako ce jemljes kredit z variabilno obrestno mero takrat ko so obresti najnizje...
Meni sta se zadnja dva kredita zdela lustna na zacetku na koncu in povsod vmes no tega zadnjega sicer se nisem odplacal, predsednik uprave nlb pa pravi, da naj si vsak dan odprem hladno pijaco, ko pomislim na ta kredit. S tem kreditom bom naredil v casu odplacevanja 6 kratnik 15 letnih obresti nepremicnina pa je ze sedaj 70% vec vredna, pricakovati pa je rast do 100% potem se pa verjetno ustavilo...

Zapomni si samo eno stvar, ustvarjat je treba ne pa jemat kredit in cakat, da ga bo konec vmes pa jamrat... ker vam je na tisti drugi strani najbolj pogosto pocetje
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
Sam sebi se zdis mocno pameten, meni pa se zdis... no ne bom izrekel, da ne bo komentar peljal v napacno smer...
Kaksna jeba? O cem blodis?
Kredit vzames z nekim namenom in skladno z neko kalkulacijo, kaj bo vmes tocno pise v pogodbi in vsak sam zase oceni kaj in kako ce se zgodijo razlicni scenariji, ki rezultirajo z zapisanim v pogodbi...
Ce si budala in podpises kredit v svicarjih, ceprav je tvoja domaca valuta tolar, ki je usklajen z eurom potem gledas na kredit tako kot ti hoces interpretirat, ravno tako ce jemljes kredit z variabilno obrestno mero takrat ko so obresti najnizje...
Meni sta se zadnja dva kredita zdela lustna na zacetku na koncu in povsod vmes no tega zadnjega sicer se nisem odplacal, predsednik uprave nlb pa pravi, da naj si vsak dan odprem hladno pijaco, ko pomislim na ta kredit. S tem kreditom bom naredil v casu odplacevanja 6 kratnik 15 letnih obresti nepremicnina pa je ze sedaj 70% vec vredna, pricakovati pa je rast do 100% potem se pa verjetno ustavilo...

Zapomni si samo eno stvar, ustvarjat je treba ne pa jemat kredit in cakat, da ga bo konec vmes pa jamrat... ker vam je na tisti drugi strani najbolj pogosto pocetje

oo, sami biseri ste pa na drugi strani. kako tega nikoli ne pozabite omenit.

Tako da ja, jeba ga odplačevat, če ti vmes še tretjino države voda odnese.

k da bi vzel kredit za delavnico, in ti zgori po 2 letih, ti pa še 10 let kredita. Če to zate ni jeba, zame je.

In tudi jeba bo za vse tiste, ki imajo doživljenske kredite za bajte, ki jih ni več.

hvalabogu, da se je tebi vse poklopilo.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.083
6.894
113
Torej ne bos kupoval oz koristil krkinih zdravil in svojega tenis igrisca ne bos pokril z duolovim “balonom”?
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Nov uspeh Golobove vlade in popisovanja cen - v trgovinah je košarica živil najcenejša doslej.