Planet Golob

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.657
-471
83
Kaj si zmisljujem?
Eh skoda krega , ti ze ves jaz pa tudi.
Zivim bolje pod Golobom kot pod janso, in to je dejstvo.
Ce drugi pac ne, pac ne, je.. ga
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.540
5.723
113
Ce bi pa jansa to naredu, bi mu pa ploskal in ga hvalil. Dejstvo.
Nisem golobist, vendar to potezo podpiram. Veliko ljudem bo praznik prišel zelo prav, ker združuje 4 proste delovne dni. Po pa po mojem tudi veliko dopustnikov na morju veselo tega dne, čeprav (vključno z mano) si tega prostega dne ne zaslužimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

netko

Guru
25. jul 2007
6.890
2.185
113
on kot top manager bi moral vedeti, da pavšalna rešitev v taki situaciji sigurno ni rešitev, mi je pa zanimivo kako zdej noben ne cvili... temu se reče kupovanje glasov in zamegljevanje nepsososbnosti saj v enem letu in treh mesecih niso naredili nič. Tale katastofa jim je prav prišla, ker bo kriva za vse medtem pa bodo isti, ki so v covidu cvili o zapufanih vnikih in pravnukih zdaj tiho

in ne dela prost dan ni rešitev, prej obratno dodatni delovni dan iz katerega bi se namenilo za pokrivanje škode...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113

Jonas SD je jezen, če kdo omeni, kako se je trenutna oblast obnašala v času prejšnje katastrofe.

Urška je morala predčasno priti z dopusta, iz Levice na kolegij predsednice DZ ni uspel priti niti en poslanec, tudi iz Svobode nekateri nočejo priti na današnjo sejo, ker bi morali prekiniti dopust.

Pa nekam čudno se obnaša Jonas, pači se in smrka?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.476
2.817
113
v lokalni ostariji

Jonas SD je jezen, če kdo omeni, kako se je trenutna oblast obnašala v času prejšnje katastrofe.

Urška je morala predčasno priti z dopusta, iz Levice na kolegij predsednice DZ ni uspel priti niti en poslanec, tudi iz Svobode nekateri nočejo priti na današnjo sejo, ker bi morali prekiniti dopust.

Pa nekam čudno se obnaša Jonas, pači se in smrka?
Mackast je ;) komaj gleda, govori...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Jansisti pa res ne prenesete da kdo zivi bolje od vas. Vasa nesposobnost je neskoncna....kot vesolje....baje....
Zakaj ste pa komunisti pol štrajkali in kolesarili proti Jaši še preden je sploh vlado naredu, če pa vi bojda prenesete da kdo živi bolje od vas? Če se maš za sposobnega, zakaj nisi sposoben tudi pod Janšo?
Razlika med Janšisti in vami komunisti je, da vi z svojo lenobo bolje živite pod Golobom. To je dejstvo.

Pa ker se že hvališ kako gre zdaj tebi dobro, pa vseeno malo namigni, kaj ti takega počneš, da si bil v svojem delu pod Janšo tako prikrajšan, zdaj pa pod Golobom ti gre pa tako dobro. Ker pod Golobom bolje živijo samo taki kot so Tina Bager, NIka Kovač, Tea Jarc, Čordić, Jenul, Anus Ličina itd....v kakšni branži so omenjeni, pa vemo. A si tud ti kaj tazga?
 

Sonny_Chiba

Majstr
3. dec 2011
1.657
-471
83
Zakaj ste pa komunisti pol štrajkali in kolesarili proti Jaši še preden je sploh vlado naredu, če pa vi bojda prenesete da kdo živi bolje od vas? Če se maš za sposobnega, zakaj nisi sposoben tudi pod Janšo?
Razlika med Janšisti in vami komunisti je, da vi z svojo lenobo bolje živite pod Golobom. To je dejstvo.

PaPa ker se že hvališ kako gre zdaj tebi dobro, pa vseeno malo namigni, kaj ti takega počneš, da si bil v svojem delu pod Janšo tako prikrajšan, zdaj pa pod Golobom ti gre pa tako dobro. Ker pod Golobom bolje živijo samo taki kot so Tina Bager, NIka Kovač, Tea Jarc, Čordić, Jenul, Anus Ličina itd....v kakšni branži so ti omenjeni, pa vemo. A si tud ti kaj tazga?
A sem kje napisal da sem slabo zivel prej.
Teb nimam kaj razlagat, tudi ce, ne bos razumel.
Hvala za razumevanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.664
-402
113
on kot top manager bi moral vedeti, da pavšalna rešitev v taki situaciji sigurno ni rešitev, mi je pa zanimivo kako zdej noben ne cvili... temu se reče kupovanje glasov in zamegljevanje nepsososbnosti saj v enem letu in treh mesecih niso naredili nič. Tale katastofa jim je prav prišla, ker bo kriva za vse medtem pa bodo isti, ki so v covidu cvili o zapufanih vnikih in pravnukih zdaj tiho

in ne dela prost dan ni rešitev, prej obratno dodatni delovni dan iz katerega bi se namenilo za pokrivanje škode...

ker covid ni bila enaka katastrofa kot tole.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.382
2.026
113
Ampak, zakaj je treba vse ki ne marajo janse metati v isti kos, jih oznacevati za komuniste, kmere, rdeckarje, lenuhe....?
Ker pač samo ti, ki si jih naštel, ne marajo Janše. Pošteni delavci ga ne sovražijo.
A imaš občutek, da so petkovi kolesarji, ki so štrajkali proti Janši, bili delavci, kmetje obrtniki, podjetniki itd...?
 
  • Haha
Reactions: jest5

netko

Guru
25. jul 2007
6.890
2.185
113
ker covid ni bila enaka katastrofa kot tole.
ni bila enaka seveda da ne ampak smo bili mi kot država med enakimi, kar pomeni mi smo stali na miru skupaj z praktično celim svetom, medtem ko v zdajšnjem primeru gredo vsi naprej mi pa smo bili ustavljeni, učinek pa bi moral vedeti kje bo...
skratka ja seveda pomagati je treba vendar dati dan frej celi državi za moje pojme ni produktivno, kot sem rekel prej bi moral biti en dodatni dan delovni iz katerega bi se ustvarila sredstva za pomoč