Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
Takšne imate tudi v Mariboru.
grin1.gif




Tako, da bi bil lahko izvor morilca s kateregakoli predela Slovenije. Slučaj je pa žal zopet nanesel na MB-LJ drekanje. Začaran krog.





No pa dovolj o tem, ker sploh nima veze z umorom.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
sej načeloma bi pa lahko uvedli opcijo da vsem hujšim sploh pa "starim znancem policije" da se enostavno zapleni celotno premoženje.... če je vse na fotra al pa mat pisano, pa se razveljavi pravico dedovanja in podarjanja....jebat jih je treba tam kjer najbolj boli...
 
Nazadnje urejeno:

Jozek

Pripravnik
23. avg 2007
110
0
16
To se mi zdi BOLANO. Sem iz Lj in to pisanje da bodo zdaj klali ljubljančane semi zdi nesmiselno.

Prav tako tisti pravi ljubljančani ne prenašamo teh čefurjev, ki jih je roko na srce res ogromno.

Bi bilo lepše da bi jih skupaj zrihtali (tiste ki delajo probleme).

Kot sem že nekje napisal AntiČefur 3D+ Plemeniti je rešitev.
 

Kinimod

Serpico
4. dec 2007
1.839
0
36
45
SV SI
Citat:
Uporabnik Jozek pravi:

Plemeniti je rešitev.


hysterical-1.gif


Kaj pa bo en tak oportunist naredil? Pač zdaj tolče po čefurjih in ciganih, ker se pač raja tega prime. Če bi se raja prijela udrihanja po vesoljčkih, bi Zmagec že planiral napad na Mars. Dajte bit resni, no ...
stupid-1.gif
 

01481

cifra
15. maj 2007
5.306
0
36
67
Ljubljana
Na spletni strani Večera je Vladimir Gajšek napisal:

ČRNA KRONIKA – BELA LISA MLADOSTI

Naklepni rop, s poskusom umora

Ko so mene 3-je nasilneži v Mariboru pred leti napadli, me v Jurčičevi, sredi ljudi oropali, ko mi je eden med njimi nastavil kuhinjski nož na vrat, drugi me je medtem držal za rame, tretji pretepal – in sta se dva menjavala, ko sta me mlatila in brcala do krvi, medtem ko mi je kakor menda pijani sadist držal kuhinjski nož na vratu, namreč s konico, ne pa počez…,


so se drli med pretepanjem: »Koljemo Bosance, Albance in Srbijance…« (ne vem, če v tem zaporedju), pa mi ni nič pomagalo, da sem javsknil in grknil, da sem Slovenec, kajti nasilje je krvoločno slepo, le da ima hladno orožje ali sploh orožje v posesti,

in ko so me končno oropali, mi iz vrečke potegnili veliko denarnico-torbico, našli k sreči le majhen denar, nato pa so jo nekam kar pobrisali in me pustili pretepenega in vsega krvavega na Jurčičevi v Mariboru, tam pri ribji restavraciji Novi svet,

sem nekam klamal proti glavni postaji tedaj ljudske milíce pri zaporih, na Sodni ul., kjer je policija še danes, in dva so ljudski miličniki ujeli, tisti »klavec« z nožem pa jo je uspel pobrisati…

povod za poskus umora z ropom je bil seveda – pohlep po denarju in nasilniško vedenje, ko so spočetka menda šli za menoj, ki sem šel mirno k ženi in otroku pri tašči, so me zalezovali, nato pa nenadoma napadli kar sredi ulice, tako, da sem bil naslonjen pri vhodu v ribjo restavracijo, in ko sem imel nož na vratu, sem seveda pretrpel tudi hude udarce, saj je takrat človek v posebnem klavsko-žrtvenem stanju,

in travmo noža sem doživljal še dolgo po napadu, z molitvijo in meditacijo pa sem se strahu in grozavosti pred nožem le nekako otresel.



**

Mladim je treba pravzaprav preusmeriti odvečno energijo v delo, v prostovoljstvo, v igro in šport, v telovadbo in planinarjenje… Nasilništvo mladostništva bi morale pravzaprav preprečevati že razredniki in razredničarke v višjih razredih osnovnih šol, kaj šele v srednjih šolah in gimnazijah…, ko bi preprosto buršekoznim objestnežem preprosto pobrali nože, boksereje, vrvi in druga mučilna orodja, tudi seveda cigarete, vžigalnike in vžigalice, tudi travo ali džojnt… - pa brez klicanja policije v šolo in nekakšnega malomeščuharskega moraliziranja. Kajti mlad človek ni pokvarjen, tudi sprijenci izhajajo največkrat iz ekstremnih pogojev, iz razbitih ali alkoholnih družin, iz bede… - preventivno bi jim lahko pomagali tudi z delom, prostovoljstvom, z igro in športom, s planinarjenjem… Vsi mladi veseli in razigrani morajo imeti pravico do usposabljanja, do sreče in veselja. Skrajnostne objestneže in nasilneže je treba sicer le izključiti, ko ustrahujejo okolico – celo morda ob podpori lažnih dušebrižnikov in »redarje«, hišnih vohljačev in podobnih šemežno nevarnih spodbujevalcev zlasti mestnega nasilja. Tudi dekleta, ki so kot motene osebe največkrat sprijene tatice, je treba le nekoliko trdeje prijeti – saj v varovanju nesramnih mater ali osornih staršev hodijo na žure in kradejo, kadijo in tudi pohajo…; večkrat tudi punčare nagovarjajo nasilneže in objestneže k pretepaštvu in ustrahovanju, potem pa si plen celo delijo med sewboj od ustrahovanega! Nadomestki mladostniškega in mladinskega veselja ne bi smeli biti v lažnodemokratičnih znorelostih, čeprav mlad človek, saj je lahko hiperaktiven in superkritičen, rad adrenalinsko pobega v svet iluzij… in celo v narkomansko, alkoholsko in drugo odvisnost. Objestneži običajno nimajo nobene vesti, razen kosmate – ko počno hudodelstva, se nekaterim zdi to celo imenitno, tako rekoč partizansko… in si ponavadi ob podpori »institucij« privoščijo res različne osebne zdrse, kakor da ne bi bili mladi, temveč nekakšni – ibermenši. In kako se taki ibermenši brž spremenijo v shinavčena pezdeta – pred organi državnega pregona in državne represije… - mnogi si tako nabirajo »prekrške«…

Mlado veselje in mladostniško energijo je treba preusmerjati v dobro, v moralne odnose in delavnost, v spodbudo k samozavesti, ki naj nadomesti ustrahovalno objestnost in zločinstvo. Mladim je treba krepiti delovno samozavest in dvig - tudi s socialnega – dna, da bodo znali upoštevati dostojanstvo sočloveka. Objestnost, tako značilna za skrajneže, je tokrat morila tudi v Mariboru, in to – uspešno. Čeprav duha in krvi ni mogoče priklicati v življenje, ko se to ustavi. Tudi o tem bi bilo potrebno kaj določnega reči in poučiti mlade, da ne smejo biti objestno ustrahovalni ali nasilni, izsiljevalsko koristolovski, zlikovsko privoščljivo ali kar nekateri »črno-kronični«… Kje se začne…? Že na avtobusnem postajališču mestnega prometa ali v »klubu«…

Družinska mladinska terapija je nujna! In pedagoško prostovoljno, tudi popoldansko in večerno delo z mladimi! Kajti gol, vsebinsko prazen odgovor s strani uradovanj, šole, sodišča ali policije… pošiljatelju ne zadošča.



Vladimir Gajšek


In strinjam se z njim. V celoti.
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
a se zajebavajo:

Citat:
19-letniku, če bo spoznan za krivega, grozi od 5 do 15 let zapora. vseh pet preostalih, ki naj bi sodelovali v pretepu, pa je po zaslišanju izpustil na prostost

vir 24ur
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.366
981
113
Titograd
Zajebavajo se seveda. saj pravim, nima slovencem kdo kdaj o strpnosti očitat ker smo še preveč do raznoraznih oblik nasilja, severneje od nas bi mu takoj pokazali in povedali kje mu je mesto.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.983
782
113
Mislim kaj ma tukaj zdaj MB-LJ... Cefure je treba sterat iz drzave pa bo vecji del problema resen. Tud slovenci smo barabe ampak statistka nam je v prid.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

Ravnokar mi je kolega pravil da so danes okoli 5ih popoldne nekoga zabodli pred europarkom v MB. Ve kdo kaj več o tem?
confused-1.gif


Kam gre ta svet....
rolleyes-1.gif
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Upam da se niso viole spravile na mimoidocega Ljubljancana.

Drugace pa grozna smrt za preminulega Mariborcana. Naj pociva v miru. Ne morem razumet kako ima folk razne mece, noze, pajserje, palice v avtomobilih "za obrambo".
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.366
981
113
Titograd
Malo sem ja, kaj zdaj?

Najhujši morilec slovenije je pod rušo, odsedel je četrt stoletja,pa še par let bi zaradi napada na sojetnika če se nebi sam zategno, totemu pubecu grozi 5-15 let, pomagači njegovi pa so zunaj, še kaj?
 

DIGITALgirl

Zelenc'
11. dec 2007
12
0
1
MS
Naš sistem je totalno v kr*cu! Vedno ko se kaj zgodi oz. se dogaja.. kao nihče nič ne vidi in nič ne ve!
13.gif
Kakšna smrt.. to je preenostavno za takšne idiote. Določeni sodniki za umore so pa itak za -1!Vedeževalke bodo klicali jaa... ps: bodo obračunale viole če ne tisti,ki bi morali biti zadolženi za to !
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
No vidite, včeraj sem pisal dve do tri leta....kazen se lahko v izjemnih pogojih (katere bodo nedvomno našli) tudi zniža iz najmanjše predpisane....grem stavit, da bo sedel max tri leta....potem pa se zna zgodit, da bo še dobil odškodnino od države...
bonk.gif
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.999
1.279
113
Citat:
Uporabnik elvir_vr6 pravi:
No vidite, včeraj sem pisal dve do tri leta....kazen se lahko v izjemnih pogojih (katere bodo nedvomno našli) tudi zniža iz najmanjše predpisane....grem stavit, da bo sedel max tri leta....potem pa se zna zgodit, da bo še dobil odškodnino od države...
bonk.gif

Mislim da bomo imeli potem v Sloveniji polno trupel
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.