Pičen;

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:

vecer je izbrskal ime storilca http://www.vecer.si/clanek2007121105274887




zakaj me ne preseneča (poreklo storilca)?
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
V Ljubljani so po umoru pred globalom (bosanc morilec) bile še mirne strasti, ker slovencev v LJ. je ostalo procentualno še zelo malo. V Mariboru pa imam občutek da se bo tole mal drgač končalo, predvsem ker je bil še član viol.

Znajo štajerci napovedat vojno čefurskemu kriminalu.
10.gif
 

nero

Zelenc'
10. dec 2007
3
0
1
alkohol ni olajsevalna okoliscina,ne vem od kod vam to, ljudje se stejejo kot nepristevni,kadar so dusevno zaostali ali imajo kaksno trenutno bolezen, ne alkohol ne droga se ne stejeta kot nepristevnost,mogoce le kot bistveno zmanjsana pristevnost,kar je zelo pomembno v razlikovanju od nepristevnosti, ampak tudi pri bistveno zmanjsani pristevnosti so stvari,katere je treba upostevat,kot kdo jo je povzrocil,in ce se ga ti sam napijes,sam zdrogiras,se ne mores potem sklicevat na bistveno zmanjsano pristevnost,ker si si jo itak sam povzroco! glede kazni,2 do 3 leta ne bo dobil,sli bodo na 30 let,ker je po 127 členu KZ v prvi tocki 2 odstavka lepo napisano ce stori dejanje na grozovit ali zahrbten nacin in to kar je on storil je se vec kot na grozovit nacin,olajsevalnih okoliscin ta fant nima za moje pojme,ker se ni brano,ker je povratnik,ker ze ima opravka s policijo in kaznivimi dejanji,ce se spomnite primera na ptuju,ki se je zgodil februarja letos,je fant dobil 12 let zapora,pa je imel olajsevalne okoliscine,poznam primer malo bolje.upam,da dobi 30 let zapora(ker tozli ga bodo ziher po tem odstavku tega clena),kar je zal najvec v slo,najbolje bi ga blo dosmrtno zapret,ampak zna se pa zgodit,da bo dobo tud okrog 15, upam,da bo kak pasji tozilec in da jim rata ga zapret za 30 let!! dejstvo pa je,da je eno zivljenje ugasnilo in ga nic ne more vrnit in to je se vedno najhuje za moje pojme,nedolzen clovek umre in ni je kazni ki ga vrne nazaj!
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Navedlo se bo vse mogoče olajševalne okoliščine, med njimi bo seveda alkohol, tako, da se revež ni zavedal kaj počne. Potem bodo rekli, da je dejanje storil v afektu, da je bil na tujem teritoriju in se je neznansko ustrašil mariborskih nasilnežev...verjetno se bo zadeva obrnila tako, da je bil revček napaden in, da mu je strah v povezavi z alkoholom zameglil razum in je tako ukrepal. Pa še rekel bo, da mu je žal za vse skupaj, da ima sedaj duševne motnje in to je potem rezultat, dve do tri leta, z možnostjo predčasnega izpusta....Kolegi oz. pomagači, bodo po možnosti še tožili državo zaradi kratenja pravic in onečaščenja osebnega imena....
 
Komentator: VIOLA (11.12.2007 12:43:20)
IP: 193.95.254.66 - Zgodovina komentatorja...

KVA JE ŽABARI PRITE NA ŠTAJERSKO ČE UPATE!!!!KR PO VRSTI BOTE LETELI.

Komentator: mb (11.12.2007 12:45:19)
IP: 193.95.254.66 - Zgodovina komentatorja...

pridemo vam ljubljano zravnat!!!!!!!!!!!!!!!!
maščevanje je sladko


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Veste dragi uporabniki: Ni kriv morilec - kriv je Ljubljančan. Kako zaostal folk, pa to človek ne more več verjeti.
crazy1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik nero pravi:
dejstvo pa je,da je eno zivljenje ugasnilo in ga nic ne more vrnit in to je se vedno najhuje za moje pojme,nedolzen clovek umre in ni je kazni ki ga vrne nazaj!

Res je. zakon mora pa poskrbet da tako gnojilo ne bo probalo umorit še kakšnega nedolžnega. In tega v sloveniji ni! Pri nas se najprej poskrbi za storilce. Za njegove žrtve in bodoče žrtve pa: we dont fuckin care!
tko je to pri nas.
crazy1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Citat:
Uporabnik wd40 pravi:
vecer je izbrskal ime storilca http://www.vecer.si/clanek2007121105274887

zakaj me ne preseneča (poreklo storilca)?
crazy1.gif

zaklal ga je navadn capski petelin, eden izmed mnogih v lj. tud jaz nisem presenecen
crazy1.gif

sicer ponavadi ne podpiram tega, ampak... mogoce bi kako mascevanje zaleglo, pa bi bil nekaj casa mir. in niti slucajno se mi ta 19letnik nebi smilil
ne-ne-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

Komentator: VIOLA (11.12.2007 12:43:20)

IP: 193.95.254.66 - Zgodovina komentatorja...



KVA JE ŽABARI PRITE NA ŠTAJERSKO ČE UPATE!!!!KR PO VRSTI BOTE LETELI.



Komentator: mb (11.12.2007 12:45:19)

IP: 193.95.254.66 - Zgodovina komentatorja...



pridemo vam ljubljano zravnat!!!!!!!!!!!!!!!!

maščevanje je sladko





-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



Veste dragi uporabniki: Ni kriv morilec - kriv je Ljubljančan. Kako zaostal folk, pa to človek ne more več verjeti.
crazy1.gif




kdo provicira??? majstor, preberi si cas pisanja
rolleyes-1.gif


uf-1.gif
bi tega, ki se dodatno provocira ob takem dogodku... Devil...shush!!
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:

Komentator: VIOLA (11.12.2007 12:43:20)

IP: 193.95.254.66 - Zgodovina komentatorja...



KVA JE ŽABARI PRITE NA ŠTAJERSKO ČE UPATE!!!!KR PO VRSTI BOTE LETELI.




to ni provokacija?
bonk.gif






Red devil...
rolleyes-1.gif






shush
evil.gif






edit: je provokacija, ker je KVA napisal, ze ni pravi stajerc
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
sorci, sem se mistejkal, videl sm KVA, pa se mi je stemnilo
shocked-1.gif



zdaj pa res ne vem, kdo te komentarje pise
confused-1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Klinc, sedaj bo pa spet kak nedolžen najebal...naj najdejo kolege od strilca in jih zmaličijo.... Ne vem zakaj, se bodo sedaj spravili na ljubljančane....na brazilce se naj....oni koljejo...
 

nero

Zelenc'
10. dec 2007
3
0
1
alkohol ni olajsevalna okoliscina, ne bo se mogle na to sklicevat,ker si je sam povzroco to,da se ga je napil!!! v kaksnem afektu?? ni vazno,kje je bil,sploh pa ne v kaksnem afektu je to storil,ce bi ga res bilo samo tako fejst strah, in bi se bal nasilnezev bi ko je sel v avto po NOZ se raje vsedel in odpeljal in reso sebe,ce bi ga bilo strah,ne pa zgrabit NOZ in ga ULOVIT ter ga zapicit ne vem kolko krat!dajte no,tud ce ima zdaj dusevne motnje,vazno je da je bil zdrav ko je izvrsil brutalen UMOR!! !! nepristevnost oz bistveno zmanjsano pristevnost je tezko dokazat,saj so tu ja razni sodni izvedenci,ne mores pa kr tak rect da bo zaradi alkohola dobo manjso kazen,pol bi vsi pijani okoli hodli in se izgovarjali na alkohol in trenutno nepristevnost!! sam se je odloco pit in ce se ne zna obnasat ko je pijan in celo lahko ubija,potem naj tudi prevzame posledice svojega dejanja!!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ja močno upam da ne boste zej nardil to v vojno za fuzbal. Dobr se ve da tuki ni blo navijaškega spopada. preprosto se je najdu en tečen čefur ka je mel 5 folka za sabo. Nič novega..
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Red, se enkrat se oproscam, sem slabo prebral
smirk-1.gif



nimam nic proti ljubljancanom, mam mnogo prijateljev tam (je pa res, da so mi lj cufti enkrat tezili za brezveze, pa je na sreco blo prevec folka okol... tiste pa mrzim iz dna duse!)
 

synthman

Fizikalc
22. avg 2007
7.226
0
36
Citat:
Uporabnik Rampage pravi:
Vsekakor je treba poostrit zakon in ne samo za morilce, tudi za ostale manjše kriminalce, ker ponavadi ti "zrastejo" v morilce. ...
Zakon je že sedaj zadost oster, le sprovajati ga je treba.
Res da bi bilo treba tud ostale kriminalce in nasilneže trše prijet, saj iz malih ratajo večji nasilneži. Ampak zakon to že sedaj omogoča.
Policaji in sodstvo raje proč gledajo, ker od prijetja takih tipov nimajo nič, samo delo in stroške.
Take nasilneže bi že po sedanjem zakonu lahko spravili za zapahe, pa jih žal niso. Ker se jim ne splača.

Saj ne mislim preveč hvalit zakone, ker vem da niso v redu, ampak tu je problem predvsem Ne-izvajanje oz premilo kaznovanje, čeprav je po zakonu možno tud hujše.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.