Piaggio mp3 400 lt

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Ja, Vando, luštna zadeva je...pri naši hiši je že kar nekaj časa, najprej je bil navaden bolj švoh, zdej je pa LT...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Ej, sam si pa trd. Pa nehi mi že s tem Vando-m! A si umsko prizadet?

Mah, kaj se sekiram. Sam da kliknem na Ignore Uporabnika pa imam mir pred
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Tipičen znak da je spredaj nekaj 'narobe'..lahko je slabo centrirana guma, zračnost nekje na spoju vilic in okvirja... se pa kaj takega običajno pri novih motorjih ne pojavlja (oz. če že v minimalni meri).
Po večkratnem teženju so ugotovili, da je baje problem v gumah. Novi gumi prideta in bosta menjani v garanciji. Bomo videli, kako in kaj...
Če nič drugega bodo spet novi gumi spredaj.
cheer.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
ksz...
Danes sem na Tobačni videl, da ima MP3-ja tudi mestno redarstvo.
shocked-1.gif


Zakaj ga pa rabijo?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.885
9.549
113
Citat:
Uporabnik gretzky pravi:
ksz...
Danes sem na Tobačni videl, da ima MP3-ja tudi mestno redarstvo.
shocked-1.gif


Zakaj ga pa rabijo?
S tem se preprečijo delovne nesreče, ker se zadeva ne more zvrnit (če pritisneš pravi gumb). Saj si vesel, da mestno redarstvo tako skrbi za svoje, a ne?
evil.gif
 

falus

Pripravnik
26. jul 2010
46
0
6
Na toplem
Prasci! To je spet en biznis. Za moje pojme bi meli 50cc kitajčke čist zadost!!! Pa za ta denar bi jih lahko kupli še pa još. Čeprav dvomim, da so jih kupli, pomoje je najem.

Eee, btw. kako praviste, da ni konkurence? Ali gre za "laž": http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3964724?

Mene tudi mika maksiskuter, ampak nimam A kat. in bi tole prišlo prav. Samo cena je faking prehuda, glede na to da si lahko burgmana ali atlantica kupim pa mi vseeno ostane še za izpit. Nekaj sem slišal da bojo spet "po starem" meli tarifo?

@PIC, če imaš kakšen pameten napotek o nakupu burgmana in atlantica mi stisni kako kost za glodat na ZS, bom hvaležen!