Password manager

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.811
199
63
Slovenija
brane_new, vsi ti password managerji imajo razširitve za brskalnike, tako da ti sugerirajo/samodejno vstavljajo uporabniška imena in gesla na strani, od katerih vstopne podatke imaš shranjene. Hkrati pa ti shranjujejo ostala gesla in podatke, ki jih imaš raje pod ključem. Tudi aplikacijam na telefonu znajo posredovati potrebne podatke.
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
Bom samo zaključek napisal.

Sem malce bolj stestiral LastPass in Bitwarden.

LastPass je LEPši. Pri družinskem upravljanju gesel je odličen, saj res enostavno narediš skupine in potem zlagaš not gesla komur želiš, da so dostopna. Pri večini prijav na spletne strani zna sam napolniti polja, se pa tudi najde kakšna, ki rabi malce pomoči. Sem se že odločil, da ga kupim, ker je bila na njihovi strani oglaševana "novoletna" akcija za nek popust, ki pa ga nisem uspel unovčiti. Suport neodziven. In me je tistih mislim da 33% tako razjezilo, da sem stestiral še brezplačno konkurenco.

Bitwarden hvalijo kar se tiče varnosti. Na prvo žogo se mi je zdelo malce štorasto vse skupaj, ker sem pač najprej stistiral nekaj bolj grafično obdelanega. Po tednu dni testne uporabe sem not nafilal vsa gesla in poskusil vse možne kombinacije. Zadeve enostavno DELUJE. Brez težav.
In zaenkrat ostajam na tem. Bom celo plačal 9€/letno za premium verzijo, čeprav je ne rabim.