Pariz 2024

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.337
4.856
113
Nastradajo običajni smrtniki, ki potujejo na delo in nazaj in zapravljajo svoj čas, ker se nekdo igra terorizem.
Že tako ali tako je v prometu verjetno sranje zaradi olimpijade.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.057
5.893
113
Letošnja otvoritev je v stilu Evrosonga.

pariz 2024 evrosong.png
 
  • Jezen sem
Reactions: Kamele0N in Navid

Schime

Guru
22. nov 2008
1.922
707
113
Tale otvoritev je kr neki za moje pojme. Pa ne zaradi woke scene (čeprav ne vem kje je tukaj povezava z OI) ampak, če ne bi vedel ne bi rekel, da je to otvoritev olimpijskih iger. Tale mimohod na ladijah je res pravi mimohod IMHO.
 

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.891
127
63
Tale otvoritev je kr neki za moje pojme. Pa ne zaradi woke scene (čeprav ne vem kje je tukaj povezava z OI) ampak, če ne bi vedel ne bi rekel, da je to otvoritev olimpijskih iger. Tale mimohod na ladijah je res pravi mimohod IMHO.
Kar se tiče režije, je tole organizirano top of the top. Pokriti toliko različnih prizorišč, da gre live tako po celem svetu kot je bilo zamišljeno, ni ravno majhna stvar. Tako da ni zaman rečeno, da bo tole največji show, kar se otvoritev OI tiče. Pa tehnično pokrivanje prizorišč, od kablov do brezžičnosti. Nekaj čisto drugega kot pa mimohod na stadionu.:aplauz:
Kar pa se nastopajočih tiče (raznoraznih umetnikov), je pa druga zgodba. Spet se vidi vse od bradatih žensk do namazanih decov v ženskih oblačilih (like Eurosong).:bruh:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in uncle_sam

scorpion

Majstr
25. apr 2008
1.891
127
63
Če že vrtijo Cerrona, me zanima, zakaj ga niso povabili. Pa Jarre tudi manjka. Guetta je pa itak predrag novodobni pritiskalec knofov, precenjeni dj.