Pariz 2024

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.880
1.361
113
42
iT'S a ShE :norec:

Razlika v ramah:
Poglej priponko 90106
O glej še en moški
1000002574.jpg
 
  • Haha
Reactions: Matey

dentex

Guru
20. sep 2007
2.729
630
113
Kar se pa pravil tiče bi pa tudi lahko kej prebral preden ste pametni. V boksarski zvezi nimajo nič napisan da je to prepovedano in zato lahko v tej disciplini tekmuje. V drugih disciplinah nebi mogla nastopat...
Sorry goba spet si mimosunil, svetovna boksarska zveza ni dovolila nastopa imamu al kaj je že, nastop mu je dovolil MOK z največjim škodlivcem svetovnem športu in olimpizmu ki je pomotoma deležnik v več “vzhodno “ usmerjenim firmam, pomotoma sem bil deležen teh zgodb, in v danem trenutku, so se njegovi ritolizniki podredili vplivu zelencev in potihnili.
Napisano je pa zelo natančno kaj in kako pa tudi kje in kako so podane medicinske izjeme.
Je pa stvar wna velika črna luknja ta del pa.
drži
 
  • Všeč mi je
Reactions: motofrik

aljoman

Majstr
16. dec 2013
2.274
-1.363
63
Ne peni se prevec... tipicni typo a in s sts sosednji crki ti rajsi povej so v stranki rekli da moras to napisat
V stranki so tako rekli :bonk:

Jst se penim? Saj nisi resen, ti si se nad objavo znerviral.

A drugač te je moja objava prizadela, al samo mal drkaš? Ker na podobne objave ostalih ne trzaš.
 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.228
3.803
113
Ljubljana
hmpg.net
Izgled, ramena ipd, ne bo dobro. Na sliki je namreč ženska (ki je mimogrede na OI dobila sredrno medaljo v teku)
1722621259316.png


IMHO bi jo/ga morali testirati za doping.

"Many trans guys and non-binary people who were assigned female at birth take testosterone to change their bodies"
"Testosterone is a prohibited substance and doping is forbidden and generally perceived as cheating."
Če ga ima nad dovoljeno mejo, bi moral(a) biti izključen(a), če pa ne - jebi ga, pravila so na strani pravih (žensk)
 

dentex

Guru
20. sep 2007
2.729
630
113
Ferdo, Jarmil-a pa Marit-a sta ble ziher bolj moška, kot marsikateri današnji mladec, tudi njuna rekorda, mislim da sta še kar veljavna