Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Si pa dal primerjavo
grims-1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
mene motijo le pedofili,ki delajo proti volji otrok,ostali me ne motijo,pa naj se,če jim paše,pa tudi vsiljivi niso do ostalih

lp

Kaj pa je drugega vsiljevanje vere, kakor vsiljevanje nečesa proti volji otroka?

Me zanima koliko otrok pri 7letih raje hodi v versko institucijo/k verskemu pouku, kakor se podi za žogo.

me zanima, koliko otrok raje hodi v šolo, kot se podi za žogo...

Jst sem, zate pa ne vem....

Osnovnošolska izobrazba je obvezna in to je določeno s strani države (po domače, če ne prisliš otroka, da gre v OŠ, potem greš v zapor), ne spomnem se kdaj je verski pouk postal obvezen!?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Preberi si 41. člen ustave RS

Zanimivo, da nikoli ne prebereš celega člena.

Citat:
Usmerjanje otrok glede verske in moralne vzgoje mora biti v skladu z otrokovo starostjo in zrelostjo ter z njegovo svobodo vesti, verske in druge opredelitve ali prepričanja.

Skratka dokler je otrok, to je do 15. leta, ga nimaš kaj "dirati" in poneumljati.

Poglej si tudi Zakon o verski svobodi, ki natančneje določa ustavno normo.

Citat:

10. člen

(verska vzgoja otrok)

(1) Starši imajo pravico, da vzgajajo svoje otroke v skladu s svojim verskim prepričanjem. Pri tem morajo spoštovati njihovo telesno in duševno nedotakljivost.

(2) Otrok, ki je dopolnil 15 let, ima pravico, da sam sprejema odločitve, povezane z versko svobodo.

Do 15. leta pa gre za klasično versko nasilje in poneumljanje. Potem pa je "otrok" dovolj star in pameten, da se lahko sam odloči.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
V glavnem ni normalno, ker če bi bilo, bi lahko tak par imel svoje potomstvo. Sicer me tile bolniki ne motijo, moti me le to da hočejo nekaj kar jim narava ni dala in to so otroci.

Bolniki?
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.617
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Seveda so bolni, ker zdrava oseba se ne bi šla pikat med istim spolom.Drgač pa glede vere bodite samo tiho, me ni nihče vprašal ali hočem biti pionir in gledati tiste predstave o kurirčkovi torbici al pa štafeto mladosti. Ko je šel po gobe tisti Broz je bilo to dobro da smo šli prej ven iz vrtcev in šol, da smo se lahko pojali za žogo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Si pa mel na voljo, da se odseliš, če ti država ni ustrezala. Ampak ne delat scene zaradi pionirčkov in ostalega, to so takšne zadeve, da so jih že praktično vsi pozabili.

Pač imajo drugačna nagnjenja in občujejo med sabo, nič posebnega. Saj ne sexajo javno, ampak doma za 4 stenami in to prostovoljno.

Deca pri verski vzgoji pa je nasilno katolibanizirana in veliko je primerov, ko so tudi spolno zlorabljeni.
 
Če nisi opazil gre svet naprej in se stvari spreminjajo - razvijajo.

Tak si kot stara mat, ki je vsakič ko sem zavrnil kakšno hrano omenila kako med vojno niso imeli kej za jest.

Če je nekoč nekaj bilo, še ne pomeni, da je danes tako. Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil boste lažje spali in v miru po gostilnah razlagali kako ste pretepli svoje otroke.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Če nisi opazil gre svet naprej in se stvari spreminjajo - razvijajo.

Tak si kot stara mat, ki je vsakič ko sem zavrnil kakšno hrano omenila kako med vojno niso imeli kej za jest.

Če je nekoč nekaj bilo, še ne pomeni, da je danes tako. Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil boste lažje spali in v miru po gostilnah razlagali kako ste pretepli svoje otroke.

hysterical-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Če je nekoč nekaj bilo, še ne pomeni, da je danes tako. Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil boste lažje spali in v miru po gostilnah razlagali kako ste pretepli svoje otroke.
hysterical-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:

Osnovnošolska izobrazba je obvezna in to je določeno s strani države (po domače, če ne prisliš otroka, da gre v OŠ, potem greš v zapor), ne spomnem se kdaj je verski pouk postal obvezen!?


V Zakoniku cerkvenega prava sigurno kaj piše o tem.
grin1.gif
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Seveda so bolni, ker zdrava oseba se ne bi šla pikat med istim spolom.Drgač pa glede vere bodite samo tiho, me ni nihče vprašal ali hočem biti pionir in gledati tiste predstave o kurirčkovi torbici al pa štafeto mladosti. Ko je šel po gobe tisti Broz je bilo to dobro da smo šli prej ven iz vrtcev in šol, da smo se lahko pojali za žogo.

Kaj imas ti pojma o pionirjih ce se posteno polnoleten nisi.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.617
6.031
113
blizu močvirne prestolnice
Ali sem napisal da me motijo? Nisem tako da ne pametovati, napisal sem da so bolani, če bi bili pri zdravi pameti tega ne bi delali. Sam ne tepem otroka, me pa je mami ene dvakrat s kuhovnco in to zaradi laži. Tako da prosim ne pametuj saj si moderator.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pri zdravi pameti tudi noben ne gre v cerkev, razen morda ot turist, da vidi kam je šel nakraden denar?
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
mene motijo le pedofili,ki delajo proti volji otrok,ostali me ne motijo,pa naj se,če jim paše,pa tudi vsiljivi niso do ostalih

lp

Kaj pa je drugega vsiljevanje vere, kakor vsiljevanje nečesa proti volji otroka?

Me zanima koliko otrok pri 7letih raje hodi v versko institucijo/k verskemu pouku, kakor se podi za žogo.

me zanima, koliko otrok raje hodi v šolo, kot se podi za žogo...

Jst sem, zate pa ne vem....

Osnovnošolska izobrazba je obvezna in to je določeno s strani države (po domače, če ne prisliš otroka, da gre v OŠ, potem greš v zapor), ne spomnem se kdaj je verski pouk postal obvezen!?

ne dojemaš...veliko stvari, ki jih dela otrok, je prisilnih. A če je OŠ obvezna, pomeni da ni PRISILNA?????? Pa ko otroku ne pustiš da je 5 ur na toobganu mora domov, je tud prisila...pa v nobenemui zakonu ne piše, da sme biti na toboganu največ 15 minut...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

ne dojemaš...veliko stvari, ki jih dela otrok, je prisilnih. A če je OŠ obvezna, pomeni da ni PRISILNA?????? Pa ko otroku ne pustiš da je 5 ur na toobganu mora domov, je tud prisila...pa v nobenemui zakonu ne piše, da sme biti na toboganu največ 15 minut...

Seveda je to na nek način prisila, vendar državna in to je ok. Deca se nauči brati, pisati itd.. In to ni dobro samo za njih, ampak tudi zaradi ostalih, gre tudi za varnost, da otroka vzgoji v normalnega, sicer bi imeli divjake in bi bilo naše okolje nevarno.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
ksz

mene pa zanima, a napade na homo-aktiviste in homo-gostilne izvedejo hribovci, ali avtohtoni meščani?

Po tem sodeč:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
... očito si res bolj iz hribov, in do vas še ni prišlo...
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
... Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil ...
sklepam, da tovrstne napade izvaja nekakšna hribovska gverila, ki se na traktorjih neopazno pripelje v mesto, ali kaj?
 
Nazadnje urejeno: