Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

mene pa zanima, a napade na homo-aktiviste in homo-gostilne izvedejo hribovci, ali avtohtoni meščani?

Po tem sodeč:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
... očito si res bolj iz hribov, in do vas še ni prišlo...
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
... Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil ...
sklepam, da tovrstne napade izvaja nekakšna hribosvka gverila, ki se na traktorjih neopazno pripelje v mesto, ali kaj?

Dobra!
grin1.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:

ne dojemaš...veliko stvari, ki jih dela otrok, je prisilnih. A če je OŠ obvezna, pomeni da ni PRISILNA?????? Pa ko otroku ne pustiš da je 5 ur na toobganu mora domov, je tud prisila...pa v nobenemui zakonu ne piše, da sme biti na toboganu največ 15 minut...

Seveda je to na nek način prisila, vendar državna in to je ok. Deca se nauči brati, pisati itd.. In to ni dobro samo za njih, ampak tudi zaradi ostalih, gre tudi za varnost, da otroka vzgoji v normalnega, sicer bi imeli divjake in bi bilo naše okolje nevarno.

aha, torej zagovarjaš prisilo, ko tebi to ustreza, sicer pa si čudežno proti. Ker si ti tisti, ki ima pravico določati, kaj je otroku v korist.
grin1.gif
k sreči je zakonodajalec pametnejši od tebe
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik dejvi pravi:
mene motijo le pedofili,ki delajo proti volji otrok,ostali me ne motijo,pa naj se,če jim paše,pa tudi vsiljivi niso do ostalih

lp

Kaj pa je drugega vsiljevanje vere, kakor vsiljevanje nečesa proti volji otroka?

Me zanima koliko otrok pri 7letih raje hodi v versko institucijo/k verskemu pouku, kakor se podi za žogo.

me zanima, koliko otrok raje hodi v šolo, kot se podi za žogo...

Jst sem, zate pa ne vem....

Osnovnošolska izobrazba je obvezna in to je določeno s strani države (po domače, če ne prisliš otroka, da gre v OŠ, potem greš v zapor), ne spomnem se kdaj je verski pouk postal obvezen!?

ne dojemaš...veliko stvari, ki jih dela otrok, je prisilnih. A če je OŠ obvezna, pomeni da ni PRISILNA?????? Pa ko otroku ne pustiš da je 5 ur na toobganu mora domov, je tud prisila...pa v nobenemui zakonu ne piše, da sme biti na toboganu največ 15 minut...

Fant, zgleda ne dojemaš med dobronamerno prisilo (OŠ, prekomerno dričanje po toboganu...) in prisilnim pranjem možganev (vse verske sekte, z RKC na čelu v naših krajih).
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik patriot pravi:
In kolk sta ga nakradla Tito in Krištof?

Za Mačka vem, da je imel vilo na Korčuli...

Dolanc je imel na Korčuli, v Prižbi, mislim da je bile njegova žena od tam. Vilo sem videl.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:

ne dojemaš...veliko stvari, ki jih dela otrok, je prisilnih. A če je OŠ obvezna, pomeni da ni PRISILNA?????? Pa ko otroku ne pustiš da je 5 ur na toobganu mora domov, je tud prisila...pa v nobenemui zakonu ne piše, da sme biti na toboganu največ 15 minut...

Seveda je to na nek način prisila, vendar državna in to je ok. Deca se nauči brati, pisati itd.. In to ni dobro samo za njih, ampak tudi zaradi ostalih, gre tudi za varnost, da otroka vzgoji v normalnega, sicer bi imeli divjake in bi bilo naše okolje nevarno.

aha, torej zagovarjaš prisilo, ko tebi to ustreza, sicer pa si čudežno proti. Ker si ti tisti, ki ima pravico določati, kaj je otroku v korist.
grin1.gif
k sreči je zakonodajalec pametnejši od tebe

Ne meni, vsem državljanom = zakon. Zakonodajalec, ki je "pameten" je določil, da je osnovna šola obvezna, katolibanizem pa ne.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
48
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Pač imajo drugačna nagnjenja in občujejo med sabo, nič posebnega. Saj ne sexajo javno, ampak doma za 4 stenami in to prostovoljno.
Poglej v zaporih--jih pederajsinje nagravžne posiljujejo non stop
10.gif


Itak so največji kriminalci taki izmečki...
10.gif


Kaj ti mešaš vero??---pederajsar je lahko krščan ..musli..brezverniki...

Po mojem mnenju bi morali take nagnusneže --posebej v zaporih nekam dat v karanteno--da jih svet nikoli ne bi vidu!!!!!!

Zanimivo kuk je tukaj odboravanja glede te nagnusne oblike življenja--da nekoga v zaporu posiljuješ v vednosti države!!!! FUj in fej--- pfuj!!!!
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No, zapor je potem iz tega vidika precej preventivni ukrep
smile-1.gif
Dobiš dvojno kazen.
 

Thesmos

Pripravnik
15. dec 2010
391
0
16
V tej nasi drzavi imajo pravice in dobro zivijo samo se cigani, tajkuni in pedri.... ops... my bad.... homoseksualci....
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Pač imajo drugačna nagnjenja in občujejo med sabo, nič posebnega. Saj ne sexajo javno, ampak doma za 4 stenami in to prostovoljno.
Poglej v zaporih--jih pederajsinje nagravžne posiljujejo non stop
10.gif


Itak so največji kriminalci taki izmečki...
10.gif


Kaj ti mešaš vero??---pederajsar je lahko krščan ..musli..brezverniki...

Po mojem mnenju bi morali take nagnusneže --posebej v zaporih nekam dat v karanteno--da jih svet nikoli ne bi vidu!!!!!!

Zanimivo kuk je tukaj odboravanja glede te nagnusne oblike življenja--da nekoga v zaporu posiljuješ v vednosti države!!!! FUj in fej--- pfuj!!!!

Fant, preveč ameriških filmov gledaš. In tudi, posiljevanje v zaporih je zgolj, zadovoljevanje spolnih potreb (pač lukna je lukna), dvomim, da so kakršnakoli čustva vpletena, tako da je to bolj splet okoliščin (ali pa pomankanje deklet). Pa še to gre v večini primerov za posilstvo. Nekje sem zasledil podatek, da je v ameriških zaporih posiljeno 12% ujetnikov.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.391
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
ksz

mene pa zanima, a napade na homo-aktiviste in homo-gostilne izvedejo hribovci, ali avtohtoni meščani?

Po tem sodeč:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
... očito si res bolj iz hribov, in do vas še ni prišlo...
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
... Ko boste zaplankanci - po večini verski fanatiki in hribovski nerazgledanci dojeli, da se vas noben homoseksualec ne bo lotil ...
sklepam, da tovrstne napade izvaja nekakšna hribovska gverila, ki se na traktorjih neopazno pripelje v mesto, ali kaj?

Skrajni desničarji, skinheadi, nazi-ji. Vsaj ponavadi.