Parada ponosa

Lezbijke


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Sej kristjani jih imate tud. Enmu kolegu kristjanu rečem da boga ni pa bi me kljub temu da sva kolega takoj s sekiro, če bi lahko. Ne morem nič rečt brez da se nebi oglasili da sem nestrpen do vernikov samo zato ker sem reku da boga ni.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.457
1.406
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Sej kristjani jih imate tud. Enmu kolegu kristjanu rečem da boga ni pa bi me kljub temu da sva kolega takoj s sekiro, če bi lahko. Ne morem nič rečt brez da se nebi oglasili da sem nestrpen do vernikov samo zato ker sem reku da boga ni.
Kristjan bi te s sekiro!? Ne, ne, oni niso taki!!!
crazy1.gif
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.420
4.945
113
To si dal slabo primerjavo, oziroma povsem izven konteksta. Če se nek posameznik sam bori za svojo ideologijo, je njegova stvar.
Tu govorimo o tem, da je zadaj medijski in delno tudi državni aparat financiran iz davkoplačevalskega denarja.
Vprašamo se lahko, kaj bo bolj pomembno: ali to, da si denimo ti dobil kamen v glavo s strani nekoga, ali pa, da je nekdo vrgel kamen in gejevski gostilni zlomil šipo. V eni noči je sicer v Slo verjetno nekaj takih dogodkov, pa se o njih ne poroča.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Poročali so o tem ker je opač povezano s parado.

ggg - kolega je eden boljših, vse dokler ni govora o bogu.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
48
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
mah to ne, sam če se 2011 zarad takih stvari obremenjuješ, potem si malo smešen ja. očito si res bolj iz hribov

ne-ne-1.gif



, in do vas še ni prišlo, da se zarad teh parad noben več ne sikira, razen par omejencev.

ali smo potem samo še "omejenci normalni
sprasujem se.gif


aja, pa še to - lezbijke se ti ne gravžajo, pedri pa? kje je tuki fora?

Če je ne vidiš --bog ti pomagaj
bonk.gif
..je razlika taka ..da se jo sploh ne da opisat

bodi potem enakega mišljenja do vseh, ne pa zato, ker vidiš 2 joški več spreminjat mnenja.

če so dve skupaj...so štirje joški več..pa dve lulike , ki so mi zelo pomembne..

Pri "geyih" ni pa nič uporabnega zame.. za vas pa ne vem
evil.gif


Citat:
Uporabnik Car pravi:
Zakaj? a politiki niso ljudje iz mesa in krvi? Kresalka itak paše tja, večina politikov pa je itak navadnih buzerantov... Pa še kakšen gay se najde vmes!

In kakšna razlika je med navadnim "buzerantom in gayem??

Drugače je pa res menda .. da če nisi buzi .. se ne prerineš daleč...
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.592
-212
113
Citat:
Uporabnik suzica pravi:
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:
mah to ne, sam če se 2011 zarad takih stvari obremenjuješ, potem si malo smešen ja. očito si res bolj iz hribov

ne-ne-1.gif



, in do vas še ni prišlo, da se zarad teh parad noben več ne sikira, razen par omejencev.

ali smo potem samo še "omejenci normalni
sprasujem se.gif


aja, pa še to - lezbijke se ti ne gravžajo, pedri pa? kje je tuki fora?

Če je ne vidiš --bog ti pomagaj
bonk.gif
..je razlika taka ..da se jo sploh ne da opisat

bodi potem enakega mišljenja do vseh, ne pa zato, ker vidiš 2 joški več spreminjat mnenja.

če so dve skupaj...so štirje joški več..pa dve lulike , ki so mi zelo pomembne..

Pri "geyih" ni pa nič uporabnega zame.. za vas pa ne vem
evil.gif


Citat:
Uporabnik Car pravi:
Zakaj? a politiki niso ljudje iz mesa in krvi? Kresalka itak paše tja, večina politikov pa je itak navadnih buzerantov... Pa še kakšen gay se najde vmes!

In kakšna razlika je med navadnim "buzerantom in gayem??

Drugače je pa res menda .. da če nisi buzi .. se ne prerineš daleč...

uf, tole si pa sestavil...

1. ok, izven mesta, bo tako uredu?
2. ne, samo omejenci se sikirate zarad par posameznikov, k se sprehajajo pa nosijo neke transparente. A drugega dela nimaš, kot da se s tem obremenjuješ?
3. Lej, ti ne maraš homoseksualcev - moških in ženskih. če temu ni tako, si dvoličen in hinavec!
4. ...
5. sej te nihče ne sili, da najdeš tam kaj uporabnega. zakaj bi sploh kej iskal??? a pri vseh gledaš, kakšne koristi imaš od njih?
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
ksz
meni pa nikakor ni jasno, zakaj pedri pa lezbijke non-stop nekaj komplicirajo in se počutijo ogrožene ?
a povsod kamor pridejo najprej rečejo , hej živijo, jaz pa sem [censored] ( lezbika ) ! ?
če to delajo, potem se ne bi čudil, če jih normaln folč malo čudno gleda
saj normaln človek tudi , ko kam pride ne reče, hej, živijo, jaz pa sem hetero , sam povem, če bi kdo - katera bil(a) za kak sex

pa kaj vedno morajo težiti, ves svet če so degene ? pač so pa kaj. tudi cigoti nimajo parade, ali pa čefurji ali kak drug marginalec.
naj živijo po svoje, ne pa da vedno znova in znova poudarjajo, da so zakompleksani
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Poznam nekaj homoseksualno usmerjenih, pa se prav noben ne meče ven. Pri nekaterih že na kilometer vidiš kaj je, drugi pa so posem običajni ljudje.
Na osnovi nekaj posamenikov ne gre soditi večino. Nekje sem zasledil, da naj bi bilo 10% človeškega in živalskega sveta homoseksualnega.
Mogoče pa bi tudi Suzica rad svojih 24 centimetrov enkrat zapodil v ta'rjavo rožo?
 

ceedevita

Majstr
24. jul 2009
6.871
107
63
štajerska
za Suzico je itak škoda besed
ampak te parade pa vseeno ne kapiram
zakaj pa nimajo recimo pijančki svoje parade
ali pa vegetarijanci
ali pa presnožeri
ali pa motherfuckers ?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.592
-212
113
zato, ker še vedno niso enaki pred zakonom. in njih to grize. in tako pač opozarjajo nase in na njihove probleme z zakonom!
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Kako niso enaki pred zakonom? Kot posamezniki imajo popolnoma enake pravice kot vsi ostali. Kot pari pa od Janševe vlade naprej tudi. Presenetljivo pravzaprav, ker so bili do takrat vedno na oblasti nekakšni liberalci, ki so o pravicah na polno gobezdali, naredili pa nič v smislu sprejetja zakonske podlage. Danes so homoseksualni pari po pravicah do registracije zveze in po pravici dedovanja po partnerju čisto izenačeni s heteroseksualnimi, kar je bil dolgo časa njihov cilj. Edina stvar, za kar se oni še borijo, je pravica do posvajanja otrok. To je vse.
Kar se teh posvojitev tiče, pa mislim, da bi jim morali omogočiti, da posvojijo otroka svojega partnerja, saj kolikor jih razumem, jim gre v bistvu za to. Medtem ko ne vidim potrebe po omogočanju klasičnih posvojitev, glede na primanjkljaj otrok, ki so "na razpolago" za posvojitve.
Sadomazohistični ekshibicionisti (nekaj je tudi takih) pa dvomim, da protestirajo zaradi odsotnosti zgoraj omenjene pravice. Ravno ti pa povzročajo največ negativnih stereotipov o gejih in posledično o odklonilnem stališču večine do njih.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.195
3.822
113
ksz...

Mene ne motijo ne oni, ne parada ne nič glede tega. Oziroma sploh nimam ločenega mnenja, saj jih ne razlikujem od drugih ljudi. Imam sicer svoje mnenje glede posvojitve otrok, a to ne vpliva na to kako na zgoraj napisano.

Itak imamo en kup drugih problemov, na katere pa tisti ki bi morali imeti odgovore le-teh nimajo in zato včasih izpostavijo take teme.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.592
-212
113
no, potem je pa to pač parada spomina, ko so se včasih tako borili, in se zdej spominjajo tistih časov.

kakorkoli... a ni vseeno? a hašišarje tud kdo preganja, ko se zbirajo? pa razne druge ostale manjše skupine? kako lahko taka srečanja ostanejo prezrta, ko se pa 20 geyev najde pa 10 lezbijk, je pa cel halo.

dejstvo je, da se je čisto brezveze obremenjevat zarad tega in sprožat eno fobijo zarad tega, ker pač ne maraš geyev. in vsako leto ista tema tuki na forumu.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.820
10.501
113
kod Džej-Zija
Saj ravno to govorim. Ne vidim razloga, zakaj bi se kdorkoli moral obremenjevati tako zaradi istospolno usmerjenih kot zaradi parade. Če nič drugega, bo za marsikoga to vsaj zanimiva priložnost za fotografske eksperimente zaradi barvitih udeležencev.
grin1.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.791
273
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Če nič drugega, bo za marsikoga to vsaj zanimiva priložnost za fotografske eksperimente zaradi barvitih udeležencev...
grin1.gif

...in primitivcev, ki bodo poskušali preprečiti shod....

Na žalost se ga letos s svojim (fotičem) ne bova mogla udeležiti
frown-1.gif
....
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.998
1.222
113
42
Citat:
Uporabnik ceedevita pravi:
za Suzico je itak škoda besed
ampak te parade pa vseeno ne kapiram
zakaj pa nimajo recimo pijančki svoje parade
ali pa vegetarijanci
ali pa presnožeri
ali pa motherfuckers ?

Pijančki majo svojo vsak vikend.
Vegetarijanci tudi skozi protestirajo proti mučenju živali.
Zakaj tudi homoseksualci nebi imeli parade