P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.402
484
83
::1/128
Tega Roka pa tudi slovnica malo zafrkava, razumem da nekdo kaj tageka napiše na forum ampak za nekega poslovnoža, ki piše nekaj uradnega svojim strankam, pa se mi zdi neprimerno(sicer je pa glede na njegov odnos, laži in nategovanje to vrjetno še najmanj).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.413
713
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tole je dobil tisti, iije objavil zadnji njegov mail na forumu
smile-1.gif


20100822-mgbpqx3bjqh3xtug92cwgrbhfb.jpg


Vir: http://www.jabuk.si/pbb/viewtopic.php?t=15255&start=120

On bi kar vse po vrsti kazensko ovadil ...
hysterical-1.gif
 

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
Ovadil zaradi razkritja email naslova? Fant je smešen ni kaj. Grožnja s Čeferinom je pa tudi EPIC FAIL, ker dvomim da je dotični odvetniki tako malo računajo
smile-1.gif
sploh pa se jim ne da ukvarjati s takšnimi bizgeci....smešno uglavnem

Kdor si iPhone 4 res želi ga bo kupil v Italiji osebno, ali kjerkoli si bo pač poželel. Spletna stran, na kateri mladenič prodaja iphone pa bo po mojem mnenju tudi kmalu offline, saj si fant ne dela ravno dobre reklame.
 
Nazadnje urejeno:

bvader

Fizikalc
14. jan 2010
2.054
0
36
obljubljeni se mi zdi da je bil nekje konec junija, če ne že prej, trenutni pa je 1.9.2010
smile-1.gif
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Prestavljen je ¿e ene 6-7 če štejemo tudi tiste roke po nekaj dni, se pravi od sobote do ponedeljka in od ponedeljka do torka. Pa da ne bo kdo se najdu zdj dlakocept....važn,da je SPET prestavln
 

apico

Pripravnik
18. avg 2007
117
0
16
Uf, poleg slovnice ima fant močne težave tudi z besednim zakladom, slogom ipd.,Da nima pojma o poslovnem sodelovanju in izražanju pa sploh ni treba govorit. Če bi jaz oddal avans takemu človeku, bi me po vseh teh peripetijah že močno skrbelo. A res ni nobenega od teh, ki so oddali avans, ki bi mu v obraz povedal, kar mu gre???
 

starsky

Pripravnik
9. apr 2009
78
0
6
Berem tole temo pa se prav nasmejim zraven. Kot kak scenarij za "Prison break", ki se ni in ni hotel končat. Ta pa ne ve najbolj, kdaj bi rad dostavu telefone
smile-1.gif


Drugače pa žalostno- tip se ima za podjetnika, pa ne ve najbolj, kako se stvarem streže. Mail napiše kot kaki nigerijci iz ebaya, na koncu še grozi z odvetnikom pa kazensko ovadbo. Fant pozablja, da sklepa posle s fizičnimi osebami in da nima nobenga dogovora o nerazkrivanju pisanj med strankama. Sicer pa razen njegovega mail naslova ni kaj drugega za razkrit, kar bi škodovalo njegovemu poslu. Pa z vračilom avansa tudi ni tako enostavno. Jaz bi iz principa vztrajal pri izpolnitvi pa povračilu škode zaradi čakanja ali pa bi zahteval vsaj vračilo dvojnega avansa. Odvetnika bo pa boljše, če si ga sam plača, ker ga bo pomoje krvavo potreboval.

Najboljše, da mu podelijo nagrado za "gazelo leta"
uf-1.gif
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Dejte no, a vam še ni potegnil? Fant je rabu keš za integRRRRo, kupil, poštimal ... zdej jo pa hoče za večji dnar prodat, pa ni in ni kupca. Brezobrestni denar BI vrnil, če BI prodal IntegRRRRo, zdej pa ... ?

V glavnem, vse je fejk, tud tole zgorej (upam
evil.gif


Upam, da si je zraven kupil še ene dobre Asicske, top model, ker ne samo, da bo moral hitro teč, tud dolgo bo moral ...
 

B81

22. jul 2007
35.116
9.365
113
Hmm....nikjer ne piše...koliko pa je kaj teh ljudi, ki so mu dali avans? Pa kdo je še kdaj dal avans za telefon? Avans se da recimo za avto, ne pa telefon, to mi sploh ni jasno
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.