P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Citat:
Uporabnik Narkotik pravi:
Kam si šli avansi part. 2
smirk-1.gif

http://www.hondaforum.si/viewtopic.php?f=8&t=55575

hehe, pa še prav ima (ampak ne bodo govoril zarad Evota
hysterical-1.gif
)

___________________________________________________

c/p Hondaforum:

Napisal/-a mind » 15 avg 2010 19:25

O men se bo pisala zgodovina 21stoletja Brumen na forumih
 
Nazadnje urejeno:

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
mislim da bo bolj nategni in biti tepen, ali pa avto zbit, v glavnem meni deluje tipo zelo naiven.

Don't worry, fotr mu je mož v modrem
tongue-1.gif
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.512
5
38
Zakaj ste tako nesrami do njega? Logično, da si bo z avansi kupil čim boljši in hitrejši avto, kako bi pa s petko bežal pred razjarjenimi strankami
tongue-1.gif
.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Citat:
Uporabnik Denis pravi:
So že pobrisali komentarje
smile-1.gif

Na tistem usranem forumu bog ne daj, da bi kdo kaj čez hondo ali hondaše napisal. To jim je kot vera očitno.

Sem se drznil enkrat pokritizirat eno malenkost v moji hondi, ki je za en k... , pa sem bil deležen celega vala kritik zakaj to sam ne popravim pa krneki. Ej nisem kupil novo hondo zato, da bom zdaj popravljal sam pa rihtal, ma da dela iz fabrike. Idiotsko.

Ampak valda, tam so sami vozniki 10 let starih honda jajc, ki jim je šraufanje po njih in nameščanje mrež za zajce nanje itak boljš kot seks.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
Itaq so kreteni vsi, ki ne vem kako vlagajo v svoj avto...avto je za vozit ne pa za kazat se okol, sploh na naših L33T cestah a ne.....

Če hočeš frajerja špilat, vozi kakega oldtimerja hudega....kakšnega iz ZDA 60-70 letnik......ne pa to sranje od predelav.....
 

North_face

Fizikalc
31. mar 2008
1.500
0
36
www.alter.si
Sej veš, kaj pomeni, če ni odgovora? Torej je res ...
evil.gif


So pa na tistem forumu budale, resnično ... pa na zaradi IQ, temveč zaradi odnosa do Hond ... matr, še spat pomoje hodjo vanje ...
bonk.gif


OK, dovolj, back OT !!
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
Na spletno stran si je vgradil counter.... pomoje bo naslednji izgovor to, da je counter zaštekal in posledično telefoni še niso na voljo
smile-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Razmisljam, ce bi v Forumu igralnstvo zacel stavo o tem, a bodo telefoni v ponedeljek ali ne.

Jaz dam jurja Altov na "ne".
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.