P: iphone 4 16in32gb *DELETED*

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

lost1

mnz
19. jul 2007
8.427
135
63
Baje bodo do konca tedna, avansa mu ne dam, ko bo telefon, € na roke in srečno.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik vizzzi pravi:
KSZ: Pa ljudje a vi resno mislite da ima človek telefone pri sebi in še nima urejenih papirjev??
hysterical-1.gif

Oh, yeah, sem ze hotel vprasati - o kaksnih papirjih je pa tukaj sploh govora? A ni receno, da so iz UK? S cimer sklepam, da je bil davek placan tam, uvoznih deklaracij tako ali tako ni, "a-testa" tudi ne poznamo vec... Ummm....
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.847
735
113
www.jernej.org
Ah... njegov izgovor je bil, da ga je nekdo prijavil, posluje s črnim blagom in da mu je zato inšekturat zaplenil telefone ter da morajo sedaj dokazovati izvor telefonov bla bla bla... skratka zelo izvirna laž
smile-1.gif


Je pa zanimivo, da je Jonasu enega prodal... hkrati mu je pa povedal, da jih je še cca. 50 prodal "na roko". Kaj je tukaj zanimivo? Najprej to, da je za Jonasa dobil posebno dovoljenje inšpekturata, potem pa še to, da se nihče od tistih 50ih (razej Jonasa) ne javi, da je res pri njemu dobil telefon
grin1.gif
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Moram rečt da je (bilo) prav zabavno branje na jabuku. Prav paše nekaj zabavnega čtiva ko pridem iz šihta domov.
cheer.gif


Za tiste ki mu pa še verjamete, pa ni pomoči razen
uf-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 474

"Pozdravljeni,

Končno vam lahko sporočimo dobro novico. Prevzem telefonov se bliža in bo na dan, najkasneje 7.9. 2010. Poskusili smo vse kar je bilo v naši moči, da bi telefone dobili že ta teden, vendar se za to, da temu ni tako, opravičujemo v našem imenu in imenu naših javnih uradnikov. Prevzem telefonov bo najkasneje, ponavljamo, v torek, 7.9.2010. Tokrat brez obvestitvenih emailov o prestavitvi roka. V kolikor bo uradni postopek speljan prej, kot so nas obvestili, bo prevzem možen še isti dan, o čemer boste obveščeni praktično isti trenutek.

Za vse ostale informacije me lahko kadarkoli pokličete na 031 599 478, kjer bom praktično stalno dosegljiv (manj za vikend in pozno popoldan v petek).

P.S. Z veseljem vas pričakujemo najkasneje v ponedeljek, da se srečamo in vam izročimo vaš/-e nov/-e iPhone,
Rok Brumen in vaša ekipa ****."

Kopirano iz foruma obgrizenega jabolka...

Torej, telefeonov še nima, dobi jih najkasnehe v torek, ampak prevzem bo pa že v ponedeljek. Zanimivo.

LP
Gargy
 

Morphey

Fizikalc
6. okt 2008
1.163
4
38
Maribor
Naslednje obvestilo pa bo sledeče:
"Dragi upniki. Sporočam vam, da so mi iPhone zasegli in jih žal ne boste mogli prejeti. "
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.937
3.955
113
Citat:
Uporabnik Morphey pravi:
Naslednje obvestilo pa bo sledeče:
"Dragi upniki. Sporočam vam, da so mi iPhone zasegli in jih žal ne boste mogli prejeti. "

.. prav tako so zaseglji tudi vaše avanse zaradi poslovanja na črno. Prosim da potrpite še naslednjih 5 let dokler ne pridem iz zapora!
grims-1.gif
 

Bugarcek

Pripravnik
20. avg 2010
102
0
16
Moram reči, da si je človek če ne drugega, zelo dober Kredit vzel. Brez obresti seveda
smile-1.gif
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
A ni tako, da se avans smatra kot ara in se mora vrniti 2x, če prodajalec odstopi od posla?
 

vizzzi

Pripravnik
10. okt 2007
370
0
16
Ampak prodajalec NI odstopil od posla! On namreč že ima telefone, samo jih še ne sme prodat.
hysterical-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Kakor koga, jaz mu ze od zacetka nisem verjel
smile-1.gif


Oz.. sem verjel, da bom dobil iphone frej od Jankovica, kakor od Brumna
grin1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.427
135
63
Pa sej mogoče pa bo kej iz tega, dvomim da bi se mu dalo tolk casa jebat folk za brezveze
grin1.gif


V vsakem primeru upam da ne zajebe tistih ki so plačali avans, ker zna imeti enako darilo pred vhodom kot Vegrad danes
grin1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Saj ma timer za maile.. 1x na 14 dni, pa je. Ko se bo pa enmu snel, pa bojo iphoni nenadoma kle.. za une, k so popizdl
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.