Covid-19 #OstaniZdrav in #BošNat3gnjen

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.347
8.711
113
Jest nisem niti enkrat zakašljal, niti enkrat posmrkal in nisem imel vročine....Kaj pa to?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Pisal sem že, da jih poznam nekaj, ki se niso okužili, ko so brez vseh omejitev živeli z nekom okuženim. No, od takrat imam eno novo informacijo več. Kolegica se jeseni ni nalezla od moža, bila je tudi na testu protiteles, da poskuša prepričati zdravnico, da je asimptomatsko prebolela in ne rabi vsak teden palčke v nos. Ampak nič protiteles ...
Par tednov nazaj se je okužila v službi. Pozitivna tako na hitrem testu kot pcr, s simptomi, ki se jih je zavedala.

Verjetno je treba počakati na pravi sev ali stanje organizma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
Mora biti nekaj na temu, ker tudi jaz po mojem 3 dnevnem stiku nisem imel in nimam protiteles.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.836
5.081
113
Zaradi takih debilov smo kjer smo. Januarja je 1/3 tistih, ki so kašljali bila okužena s covid. On pa v službo tak. :bonk:
Ti si kreten al se delaš kretena? Vsak pon sem bil zaradi šihta testiran, 2x tedensko se zraven zaradi skijanja (začel sem konec decembra). Kašlat sem začel konec januarja kot vsako leto, ko fašem neko kurbo in dobim sinusitis in 1 mesec bonus kašlja. pozitiven pcr 6.3. prej pa 20 hatov neg.
Lahko si še dalje kreten, po želji.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ti si kreten al se delaš kretena? Vsak pon sem bil zaradi šihta testiran, 2x tedensko se zraven zaradi skijanja (začel sem konec decembra). Kašlat sem začel konec januarja kot vsako leto, ko fašem neko kurbo in dobim sinusitis in 1 mesec bonus kašlja. pozitiven pcr 6.3. prej pa 20 hatov neg.
Lahko si še dalje kreten, po želji.
To da si bil testiran, še ne more biti upravičen razlog, da se obnašaš neodgovorno.in opažam, da taki, ki ste najbolj pametni glede ukrepov se znate uspešno okužiti in širiti virus.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Ni problema. Zaprimo meje za vse, brez izjem za prebolele in cepljene. Sej ves, solidarnost pa to. Sej vse to delamo zaradi solidarnosti ogrozenih skupin, ki lahko umrejo od covida. Naj bodo pa se cepljeni in preboleni solidarni z ostalimi in ostanejo doma.
Pozabil si še na eno izjemo. Imetniki diplomatskih potnih listov se lahko prosto sprehajajo. Torej je za ministre in posrance meja odprta. :evil:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Neumna faušija. Cepljeni naj bodo svobodni, za njih se naj odpre vse. Mene to nič ne moti.
Prehod meje je treba gledati recipročno. Če država, kamor človek gre, nima enakih ali strožjih ukrepov, potem nima smisla, da bi bil prehod kar tako omogočen. Če so nekje odprte gostilne, pri nas pa ne, potem se v tako državo ne more iti prosto po prešernu. To bi bilo smiselno.
Najbolj sem seveda zato, da se vse odpre tudi pri nas. Dokler pa se ne, pa j treba striktno spremljati ukrepe v sosednjih državah in pač nepotrebne prehode primerno ovirati.
Ni problema. Zaprimo meje za vse, brez izjem za prebolele in cepljene. Sej ves, solidarnost pa to. Sej vse to delamo zaradi solidarnosti ogrozenih skupin, ki lahko umrejo od covida. Naj bodo pa se cepljeni in preboleni solidarni z ostalimi in ostanejo doma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Saj to je že bilo, pa spet ni bilo prav :evil:
1617282660123.png
 
  • Haha
Reactions: Ginginova

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.871
8.894
113
EU
Pa še nekaj je država pozabila v vsej tej kampanji. To je pozitivna stimulacija.
Delajo ravno nasprotno, grozijo, strašijo, določajo kazni...
Pred kratkim so za brezveze dajali nekakšen dodatek vsem penzionistom.
Lahko bi namesto tega rekli:
- Tisti, ki se niso okužili do ...določenega roka, dobijo sto Eur dodatka k penziji, ker so spoštovali vse ukrepe.
Ostali pa ne.