OLED TV

corsol

Guru
11. mar 2010
2.883
904
113
Skoraj,... in ima grde "pajkaste" noge.
:D

 
  • Haha
Reactions: brane_new

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.800
384
83
Vipavska dolina
KSZ
A ima kdo po zadnjem update-u LG kakšne probleme?
Poleg kar sem bral glede screensaverja, meni "zmrzuje" in potem posledično prihaja do zamika video-zvok, če gledam tv prek brskalnika. Če ne bi bil v garanciji bi ga verjetno poizkušal spravit nazaj na star firmware, tako pa lahko samo čakam...
 

masevc

Guru
2. sep 2007
3.498
887
113
Sem si danes vzel nekaj casa in malo pogledal v zivo ta oled cudesa. Testiral na 65 col c3 model.
Splosno gledano pa nisem prevec navdusen. Testirat v trgovini je tezko, sem pa naredil en test posnetka iz youtuba. Konkretno tale posnetek
Od 50s dalje, je slika prezgana na avtih in drugih izpostavljenih delih, kontrasta manjka. Dejansko s spremembo nastavitev ni bilo nic kaj bolje. In konkretno tale posnetek je boljsi na 8 let stari Samsung TV.

Ce pa predvajas recimo Singapore review, kjer se je dirkalo po temi, pa je druga pesem. Tam pa bi rekel, da je slika pretemna. Je pa lepo kontrastna.

bom se moral potestirati druge resitve.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.487
1.062
113
Se opravičujem za "mimosun"... Kateri TV bi priporočali za MAX 300€? Max velikost je 40". Gre za upokojenca, ki bi sicer znal uporabljati smart TV.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
5.165
2.335
113
Sem si danes vzel nekaj casa in malo pogledal v zivo ta oled cudesa. Testiral na 65 col c3 model.
Splosno gledano pa nisem prevec navdusen. Testirat v trgovini je tezko, sem pa naredil en test posnetka iz youtuba. Konkretno tale posnetek
Od 50s dalje, je slika prezgana na avtih in drugih izpostavljenih delih, kontrasta manjka. Dejansko s spremembo nastavitev ni bilo nic kaj bolje. In konkretno tale posnetek je boljsi na 8 let stari Samsung TV.

Ce pa predvajas recimo Singapore review, kjer se je dirkalo po temi, pa je druga pesem. Tam pa bi rekel, da je slika pretemna. Je pa lepo kontrastna.

bom se moral potestirati druge resitve.
Hm, meni se pa zdi kar ok. Ne vem pa kaj si videl več na samsungu?!