OLED TV

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.129
348
83
Goriska
Zakaj bi želel še dodatno škatlico pri TV za 2k? Pač vzameš znamko, ki to ima...
Zato, ker je lahko recimo kaksen non android tv boljsi po kvaliteti slike in ce skucajno rabis kaksen app, ki ga na web os-u ni (kodi recimo) dodas nemotec chromecast ali fire stick, ki se lepo skrijeta odzadaj na tv (nimas nikjer postavljene skatlice).

Je pa res, da ima web os ze skoraj vse potrebne allikacije in marsikdo ne rabi dodatne napravice.
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam in bpfc

guardy

Guru
3. avg 2007
8.475
1.047
113
Obišči stran
Zato, ker je lahko recimo kaksen non android tv boljsi po kvaliteti slike in ce skucajno rabis kaksen app, ki ga na web os-u ni (kodi recimo) dodas nemotec chromecast ali fire stick, ki se lepo skrijeta odzadaj na tv (nimas nikjer postavljene skatlice).

Je pa res, da ima web os ze skoraj vse potrebne allikacije in marsikdo ne rabi dodatne napravice.

Vseeni pa rabiš dodatno "škatlico" za upravljanje te skrite naprave ;) In mene to moti bolj, kot to, da kakega appa ni :)
 
  • Objave ne odobravam
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam in bpfc

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.257
9.442
113
EU
Android TV je zastareli.
Mora biti Google TV operacijski sistem, kateri ima vse menije in mape prilagojene enostavnejšem in hitrem krmiljenju s pilotom. Preskakovanje in izbira menijev je izvedeno intuitivno, in nikoli ni treba premišljevati "kaj moram sedaj narediti" .
Cromecast je vgrajen, posodobitve od Gogija so redne. Ima podporo za "Hey Google" in Alexo.
Kako je napisano zgoraj, vzemi omenjenega Sony-ja, in roka. To vse ima privzeto.
Vse to je uporabno le s pilotom od TV-ja. Če imaš zraven dodatno škatlo s pilotom, ti je uporabnost okrnjena.
Prav zaradi tega v TV-ju imam samo kartico v Conax modulu, brez dodatnih zunanjih škatel.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: ViLiam