OLED TV

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.059
328
83
Goriska
Če bi bilo to kaj res , kot si zapisal, da je WebOs "šutast" OS, potem verjetno nebi bil nekaj let zaporedoma proglašen kot najbolši operacijski sistem, ki je najhitrejši, uporabniku najbolj prijazen, najbolj pregleden, najbolj zanesljiv, brez bugov in štekanja.....
Meni osebno je webos na lg-ju tudi top, imam pa vseeno poleg še chromecast 4k za določene aplikacije (Kodi...)...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc in sajkek

damirj

Guru
9. maj 2012
4.955
2.166
113
WebOS brez bugov in štekanja? Ne seri. Šteka glih tko na momente. Ne verjameš? Odpri settingse med gledanjem native Netflix ali youtube in se čudi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: televizor

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.059
328
83
Goriska
android (na sonyu) all the way...vse dela bp že 5+ let
Imam tudi sony a90 oled, tale dela sistem nikam kaj reci na prejsnjem sony 55 lcd z androidom letnik 2018 pa je sistem ribal do onemoglosti.

Sam sony-ja danes ne bi vec kupil, ker je enostavno predrag, oz. dobis recimo lg-ja ali pa panasonica dosti ceneje za iste performanse ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
198
4
28
Andrej, ti mi kar lepi smeškote. Ja vem, če bi imel Philipse, bi bolj potreboval tabletke proti glavobolu.
A nisi napisal, da imaš samo OLED C8, a sedaj pa imaš že 4 Lg-je.. Pa te že 2 leti prosim, da mi posreduješ kakšen posnetek tvojega OLEDA, pa še do danes nisem dobil tega posnetka. In, če se dobro spomnim si mi napisal, da mi ne moreš posredovat posnetka, ker nimaš nobenega telefona, da bi poslikal:zavijazocmi:
A danes že imaš kakšen telefon..? Sicer pa tako vemo, da pišeš laži.. Tukaj na tem forumu še lahko prenašaš okoli določene uprabnike, na drugem ti to ne uspeva preveč.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.955
2.166
113
V hiši imam 4 LGeje starejše in novejše modele. Do sedaj ni še nobeden nikdar zaštekal.
Tisti starejši itak nima kaj štekat. Tisti novejši nimam pojma kaj imaš. Imam oled b3 in zašteka kot sem zgoraj opisal pa še kaj vmes tudi. Poznam Andreja in njegove fore, ampak ti z LGjem nisi nič boljši.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi

sass

Guru
1. sep 2007
5.137
793
113
v bistvu ta tema nikoli ne razočara. nekdo vpraša za nasvet za nakup novega TV, najprej uleti televizor s predlogi za philips TV, takoj za njim pa še bpfc, ki mu da kontra z LG TV. nato sledi par strani prepucavanj, kateri TV se je uvrstil tako ali drugače na raznoraznih testih, vmes pa se občasno oglasi še sajkek, ki se rad pohvali, da on ima pa Sony TV.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.881
72
63
Tisti starejši itak nima kaj štekat. Tisti novejši nimam pojma kaj imaš. Imam oled b3 in zašteka kot sem zgoraj opisal pa še kaj vmes tudi. Poznam Andreja in njegove fore, ampak ti z LGjem nisi nič boljši.
Zakaj pa tisti starejši nebi imel kaj štekat, saj imajo ravno tako WebOs. Med ostalimi imam že 6 let OLEDa C8. Kako ti pa šteka Youtube, ali se ti pojavijo krogci?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.934
9.623
113
zakaj hvali, pravim samo da nek priznan proizvajalec z androidom ne bo imel težav... manj priznan pa lahko ima...pa imata kao iste sisteme gor.

Očitno kr boli, če kdo ima sonija. To je pa že za drugo temo. Se strinjam. Če te tolaži, je ta sony po altervsko že zgonjen, tako da brez favšije.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.955
2.166
113
Zakaj pa tisti starejši nebi imel kaj štekat, saj imajo ravno tako WebOs. Med ostalimi imam že 6 let OLEDa C8. Kako ti pa šteka Youtube, ali se ti pojavijo krogci?

Vklopi Youtube (ali Netflix) in predvajaj, nato stisni na daljincu settings in se načakaš. Kar precej sekund. Vmes lahko tudi video malo zašteka. Vsekakor ni neke hitrosti pri tem opravilu. Precej bolje se pri tem npr odreže Hisense tanajbolj poceni kar jih dobiš z Android TV OSom (40" stane 189€ v T-2 trgovini). Recimo, da sem z LG WebOS pričakoval precej boljše (beri hitrejše) delovanje, a temu pač ni tako. Philips Oled718 npr je svetlobna leta naprej v hitrosti delovanja menijev in ne šteka nič. Enako tudi Sony oled A80L. Ostalih nisem gledal po menijih. Bom preživel, saj ni da vsakih 5min odpiram nastavitve, grenak priokus pa vseeno je.