OLED TV

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.934
9.623
113
ja, in kaj piše?

to kar sem ti napisal...outdated.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.934
9.623
113
ja ti si dal link od merkurja in tisti ni isti tv, ker tisti ni PRO.

to je pa že rang 900e tu pa je že nekaj izbire...

eit vidim da je 650...
ja tole je za poročila povsem ok.
 
27. jan 2022
5.160
1.921
113
Hisense bo kupljen in po 20 dnevih "leti" nazaj v trgovino, če ne bo karkoli OK. Imajo sedaj akcijo - 30 dni garancija 100% vračila denarja od Hisensa.

Tale bo za 584,99: https://www.merkur.si/televizor-hisense-65e7kq-pro/

Imate še 6 ur časa, da me resno odvrnete od nakupa in priporočate drugega po ceni primerljivega, takoj dobavljivega v MB ali okolici in seveda boljšega - lahko tudi Filips. :)
Ja kaj pa je? Samo moja cena v Merkurju je nižja od objavljene!

In med tem in 65U7KQ je razen tehnologije QLED vs ULED zelo malo razlike, v ceni pa 200€ če vzamem razstavnega U7.
 
5. avg 2011
1.045
189
63
Okolica Ormoža
Saj ni noben rekel da je. Je pač v tej temi, ker smo začeli z OLED, pa se potem odločili za slabše/cenejše.
Zaradi tega pa teme postanejo neuporabne za nekoga, ki išče konkretno informacijo. Zaradi nereda, ki ga ustvarijo posamezniki, bi moral vzeti en dan dopusta, da bi v tej zmešnjavi našel uporabne informacije. Zato raje večina odpre novo temo in stvari se podvajajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ViLiam

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.786
382
83
Vipavska dolina
Ali pa vprašaš tisto kar je bilo mogoče tudi že omenjeno. Sam spremljam določene teme, pa kljub temu se lahko s časom "izgubijo" določene informacije, in najlažje je pač ko rabiš vprašaš, ne pa mogoče prebrskat 45 strani pa ne najdeš tistega kar bi želel.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc
27. jan 2022
5.160
1.921
113
Če bi tko rad Hisense, potem zagotovo raje 65U7KQ... Je pa 65E7KQ kar precej cenej.. v BigBangu
Rezime: vzeli včeraj Hisense 65U7KQ v Merkurju z -12% bonom za dobrodošlico v aplikaciji, ki so jo včeraj zagnali in dodatno še -40€ bonom za nakupe preteklega leta = 707€.
Zaenkrat vse OK, lahko pa ga vrnemo v 30 dneh in dobimo denar nazaj; aja pa še darilo - malo indukcijo dobimo po pošti. ;)

PS: največji štos pa je da sem po nakupu prešel iz srebrnega v zlati status na aplikaciji in dobil še en dodaten -14% bon, ta pa ne vem če ne bo šel za LUBA kosilnico. :cool:
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.044
9.141
113
EU
Je to podobno bonusom telekomunikacijskih operaterjev, ko odstopiš, moraš vrniti vse prejete ugodnosti?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.044
9.141
113
EU
Je hecno bilo pred leti, ko je še Adriatic imel zavarovanje "moj dom".
Ko sem sklepal zavaarovanje za avto, so videli da nimam več tistega "moj dom", na podlagi katerega so mi dali prejđnje leto popust na kasko. Težili so, da to ne gre tako, in da bi moral vrniti popust, katerega so dali na podlagi tega. :evil:
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.934
9.623
113
j ače si gejmer, mora podpirat vse pizdarije ki jih moderna konzola sproducira , visoke frekvence , hdr (tak kot mora bit), itd pač detajli.
Če si movie frik, potem spet, vse pritiklene do kontrasta, osvetlitve, HDR tak in drugačen, postprocesiranje bla bla.
Zvok pelješ itak obvezno na zunanjo enoto za atmos in podobno. , ampak zato moraš imet zajebane priključke kar pač 2.0 hdmi ni, in je nuja po 4x 2.1... in tako dalje.
Na koncu je tudi velik delež na OS.
In pa seveda panel in procesiranje.

in potem ko imaš nekege low cost hisense so hitro solze (in to ne solze sreče). Kljub številkam na papirju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc