OLED TV

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Čas gre naprej.. Tako, da ti lahko iz prve roke povem, da ni nobenih omembe vrednih težav kar se tiče burn-ina in pa odzivnostjo sistema. Posebej ne z odzivnostjo sistema, ker so imeli zadni Philips televiorji najmočnejši mediatek Chipset 9970, tako, da je na njem sistem deloval zelo dobro. Z lanskim letom pa so dobili povsem nov odličen chipset Pentonic 1000. Lahko ti samo povem za informacijo, da deluje sam meni kakor aplikacije hitreje kot na Lg-ju. Edino vmesnik ima Lg malenkost hitrejši. Kar pa se tiče burn-ina pa tudi ni nobenih težav , ker kot prvič se je v teh letih sistem za izogib burn-ina že močno izboljšal, kakor tudi sami paneli.. Tako, da sploh ne moreš primerjat 3-4 leta stare Philips modele z današnjimi. Saj vem, da si ti tudi pristaš Lg-ja, samo malo pa moraš biti objektiven. Pa še ti, ki so napisali, da so imeli težave z burn-inom je vprašanje kakšne vsebine so se gledale, in ali se je televizor uprabljal tudi kot klasičen monitor itd.. Isto je, ko nekateri napišejo, da se jim je televizor pokvaril po 3 letih ali še prej, nekaterim pa po 6 letih ali še več. Vendar so ti, ki ki sem ji je televizor pokvaril po treh letih, imeli že enkrat ali dvakrat več delovnih ur..! Tako, da treba upoštevat določene dejavnike preden se pišejo neke zgodbe.
Ti že leta trobiš o Philipsovi superiornosti, čas pa je pokazal (in tudi ti si med vrsticami to priznal v zgornjem zapisu), da so Philips oledi na dolgi rok slaba izbera. Če so pa novi modeli kaj bolši bo pa pokazal čas kakor je za stare. Tvojim izjavam in vprašljivim povezavam pa res ni za zaupati. Jaz ne trdim da so LGji najboljši oledi na trgu je pa sigurno njihova C serija najboljša izbera glede na price/performans za večino uporabnikov.
 

televizor

Forumski Philips zastopnik
29. jul 2022
191
1
28
Ti že leta trobiš o Philipsovi superiornosti, čas pa je pokazal (in tudi ti si med vrsticami to priznal v zgornjem zapisu), da so Philips oledi na dolgi rok slaba izbera. Če so pa novi modeli kaj bolši bo pa pokazal čas kakor je za stare. Tvojim izjavam in vprašljivim povezavam pa res ni za zaupati. Jaz ne trdim da so LGji najboljši oledi na trgu je pa sigurno njihova C serija najboljša izbera glede na price/performans za večino uporabnikov.
Najverjetneje si slabo razumel kar sem napisal..;) A tebi in tvojemu pajdašu pa je za zaupat..??
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.774
2.662
113
Jaz sem samo uporabnik in ne pospeševalec prodaje tako kot ti. Zgleda da gre prodaja zadnje čase bolj slabo in je treba loviti plane glede na to koliko si zadnje čase spet aktiven tukaj.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.762
359
83
Vipavska dolina
KSZ
Kar se mene tiče, vsaj glede nakupa lahko zaključimo. LG OLED 55 C31la je doma, denarnica je pa lažja za 1104,99€. Mislim da po taki ceni se ga tudi nikjer pri nas ne dobi :) No sej tudi tu je bila redna cena več, a ker sem imel 15% popust sploh nisem razmišljal. Je bilo pa precej tv-jev na izbiro cenejših, tudi Phillipsi a sem vedel da sem prišel po slednjega. V glavnem ko bo čas da naredimo prostor, pa malce "testiramo" potem bom lahko povedal a sem zadovoljen ali nisem ravno. Če zdrži BP kolikor je prejšnji (pa še vedno dela) bom zadovoljen.
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
510
172
43
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.865
57
63
Včeraj zvečer, ko sem prenehal z gledanjem mojega LG C8 , me je prvič po 6 letih obvestil, da se bo regeneriral, obnovil pike. Zelo hitro se je ugasnil, tako, da celotnega obvestila nisem uspel prečitat. Danes pa imam občutek, da je slika malenkostno svetlejša.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.624
1.241
113
Tale je tolk moril s filipsom da sm dons skocu po enga C3. Dobra slika! Zvok pa zacuda boljsi kot sem pricakoval glede na gabarite.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bpfc