OKvirji pa kar po starem

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik leibstandarte pravi:
Izbral si je pripadnike podmladka določene politične stranke. Ljudi, ki bi nekoč odrasli v lažnive, skorumpirane politike, ki bi navadnim ljudem srali o pravni državi brez dvojnih meril.

Udaril je tam, kjer najbolj boli in je najbolj medijsko odmevno. Je pa seveda grozno, da je šlo za otroke.

Cudovito! Lahko potem pricakujemo, da bo en "slovenski Brevik iz Trente" en dan sel na cistilno akcijo, ko bo podmladek neke druge stranke na nasprotni politicni strani imel srecanje?

Saj ves, da ne bi odrasli v skorumpirane politike... Preventivno, pa to.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Tocno tako, fant je razmisljal s svojo glavo za razliko od vecine.
Ja Eurofil, tocno to lahko pricakujemo. Se je dogajalo pred prvo vojno, pred drugo vojno in se pocasi spet dogaja.
zmaga.gif


Cvetka, ki sem jo vceraj prebral je, da si hocejo poslanci zvisati placo. Ne najdem vec novice, ampak ok, recimo, da ne bom vec pisal dalje, ker ne bo slo samo za sovrazni govor.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Tocno tako, fant je razmisljal s svojo glavo za razliko od vecine.
Ja Eurofil, tocno to lahko pricakujemo. Se je dogajalo pred prvo vojno, pred drugo vojno in se pocasi spet dogaja.
zmaga.gif

Cakaj, samo malo, mnenja si, da je Brevik "razmisljal s svojo glavo", in da je mnozicno, nediskriminatorno pobijanje ljudi na podlagi njihovega politicnega prepricanja... se ti zdi OK? Zmagovito, even?
Da je bil Brevik "revolucionar", ki je uspesno pokazal svetlo pot, kako moramo resevati probleme?

Seriously?

Pa sem mislil, da sem jaz ekstremist, ker bi omejil volino pravico in "dovoljenje za razmozevanje" na IQ 101+ in cisto genetsko sliko.
stupid-1.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
V tej temi volilna (ali je volivna?) pravica ni pomembna, saj PESi ne hodijo na volitve. Sem bil nekaj časa v komisiji na njihovem območju, pa ni bilo nikogar na volišče. Še za njihovega kandidata je potrebna ena družina ali pa še kaka sosednja-primer civila Balažek...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Ne, imas prav, tema je to, da je po mnenju nekaterih Brevik naredil nekaj dobrega za druzbo - ce sem prav razumel?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Po mojem skromnem mnenju bi bilo treba Brevika privezat in ga počasi, ampak res počasi lupit. Košček za koščkom, dan na dan, teden na teden, dokler ne bi prosil, da ga ubijejo. Pa še potem bi bilo potrebno podaljšat za kak mesec.

Ampak on ne spada v to temo.

Tu samo skrbimo za ozaveščenost glede določene skupnosti...
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Tocno tako, fant je razmisljal s svojo glavo za razliko od vecine.
Ja Eurofil, tocno to lahko pricakujemo. Se je dogajalo pred prvo vojno, pred drugo vojno in se pocasi spet dogaja.
zmaga.gif

Cakaj, samo malo, mnenja si, da je Brevik "razmisljal s svojo glavo", in da je mnozicno, nediskriminatorno pobijanje ljudi na podlagi njihovega politicnega prepricanja... se ti zdi OK? Zmagovito, even?
Da je bil Brevik "revolucionar", ki je uspesno pokazal svetlo pot, kako moramo resevati probleme?

Seriously?

Pa sem mislil, da sem jaz ekstremist, ker bi omejil volino pravico in "dovoljenje za razmozevanje" na IQ 101+ in cisto genetsko sliko.
stupid-1.gif

Breivik ima IQ dalec nad povprecjem in se kdo...
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Tocno tako, fant je razmisljal s svojo glavo za razliko od vecine.
Ja Eurofil, tocno to lahko pricakujemo. Se je dogajalo pred prvo vojno, pred drugo vojno in se pocasi spet dogaja.
zmaga.gif

Cakaj, samo malo, mnenja si, da je Brevik "razmisljal s svojo glavo", in da je mnozicno, nediskriminatorno pobijanje ljudi na podlagi njihovega politicnega prepricanja... se ti zdi OK? Zmagovito, even?
Da je bil Brevik "revolucionar", ki je uspesno pokazal svetlo pot, kako moramo resevati probleme?

Seriously?

Pa sem mislil, da sem jaz ekstremist, ker bi omejil volino pravico in "dovoljenje za razmozevanje" na IQ 101+ in cisto genetsko sliko.
stupid-1.gif

Breivik ima IQ dalec nad povprecjem in se kdo...

Kaj ima IQ s pokvarjenostjo, sociopatijo, množičnim morilstvom...?

Breivik je množični morilec - in kot tak zaničevanja vreden. Kakršnokoli neposredno ali posredno odobravanje je nagnusno.

@Evrofil: v deželi, kjer se Breivike iz Čebin slavi/zagovarja/poveličuje/brani, so vrednote popolnoma zmešane. Ni treba iskati hipotetičnega Breivika "iz Trente", imamo ostalih več kot dovolj.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.626
6.026
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Tocno tako, fant je razmisljal s svojo glavo za razliko od vecine.
Ja Eurofil, tocno to lahko pricakujemo. Se je dogajalo pred prvo vojno, pred drugo vojno in se pocasi spet dogaja.
zmaga.gif

Cakaj, samo malo, mnenja si, da je Brevik "razmisljal s svojo glavo", in da je mnozicno, nediskriminatorno pobijanje ljudi na podlagi njihovega politicnega prepricanja... se ti zdi OK? Zmagovito, even?
Da je bil Brevik "revolucionar", ki je uspesno pokazal svetlo pot, kako moramo resevati probleme?

Seriously?

Pa sem mislil, da sem jaz ekstremist, ker bi omejil volino pravico in "dovoljenje za razmozevanje" na IQ 101+ in cisto genetsko sliko.
stupid-1.gif

Zanimivo da te ne motijo Breiviki tipa broz, ribičič....
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Kje sem pa to rekel, lepo prosim? Samo toliko, da si bomo na jasnem.
smile-1.gif


Ker me tako "kuri bolac" za zgodovinske "Brevike", da se ne da niti opisat.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
eno fprašanje
vas prestavijo v času, v leta Hitlerjevega al pa Stalinovega otroštva
imate bombo in stojite pred oknom otroškega vrtca, ne veste pa kateri otrok je pravi, časa za preverjanje pa nimate,
bi aktivirali bombo in za ceno skupine otrok, rešili miljone drugih?
sprasujem se.gif

Zgodovina bi vas beležila samo kot množičnega morilca otrok in ni teorije, da bi kdaj koli kdo sploh vedel za vaše žrtvovanje
bi naredili to
17758-icon_confused.gif
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Slabo si zastavil. Ista situacija ampak z laserjem oznacujes cilj cca 1km stran. Prileti tomahawk in kamp za urjenje v kleti je zgodovina. No sola nad njim tudi. Pospravis laser in gres naprej, jutri imas v planu muzej...cez en teden pa konec dopusta in bos zapustil drzavo.

Milijoni po svetu obsojajo zahod ker je spet zgresil cilj in je prislo do usodne napake...in en teden po napadu letalo pristane na brniku in Andrej gre v svojo sluzbo.

A bi ti lahko zivel s tem? A bi z Andrejem sel na pir?
 

Fonzl

Guru
5. sep 2007
6.757
4.904
113
milijoni tud hvalijo zahod, ker je fuknu dve atomske bombe na japonce
pa zradiral dresden... pa še kej...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Ubistvu je nekako predelana caplova verzija.

Je pa tricky
smile-1.gif
Ker je moj moralni horizont zahodno usmerjen bi lahko sel (in sem v preteklosti ze sel)

Najbrz ce bi bil nek rutar ki bi prisel po svojga otroka v tist vrtec...
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Ne ta je realna. Resnicna. A je pripravljen it z Andrejem na pir? Ea ne bomo hipoteticno....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.620
113
Stekam...

Pravim samo da kozarec je lahko napol poln al pa napol prazen...

Zame je napol prazen in mi to ne predstavlja problema v konkretnem primeru...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne ta je realna. Resnicna. A je pripravljen it z Andrejem na pir? Ea ne bomo hipoteticno....
Jst bi šel, pa še plačal bi mu ga, pa ne samo zato, ker je neoziraje se na svoje osebne poglede izpolnil ukaz, kot ga izpolnijo policisti, ki pretepajo sodržavljane, davkoplačevalce protestnike in odvržejo solzilec v množico, kjer so prisotni tudi otroci in starci.
Po moji logiki, bi bili krivi za smrt teh otrok samo in izključno prasci, ki so naredili vadbeni center pod šolo in namensko izpostavili otroke smrti v upanju na zaščito svojih riti, Andrej je samo izpolnil nalogo in mogoče rešil na stotine potencijalnih žrtev pri sebi doma.

še vedno ne vem, če premore kdo tolk jajc, da bi zbombal vrtec z malim Hitlerjem ali Stalinom al pa Miloševičem, ko nam je bolj domače, in s tem preprečil množične poboje. ter za ceno nekaj deset nedolžnih otrok, rešil na potenco več drugih.