OKvirji pa kar po starem

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Kje sem pa to rekel, lepo prosim? Samo toliko, da si bomo na jasnem.
smile-1.gif


Ker me tako "kuri bolac" za zgodovinske "Brevike", da se ne da niti opisat.

dokler si grejes svojo rit na toplem z dobro placo ni panike ane? ceprav na racun drugih. pazi malo na jezik, fantic.
Daj se prvo sam drzi svojih nasvetov - placo, ki jo ima, posteno zasluzi in se z njo lahko greje ali pa hladi kjerkoli bo hotel. Pa dela v korporaciji v zasebni lasti tako da ne prevec na pamet.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Citat:
Uporabnik AndrejD pravi:
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ja jaz s tem nimam tezav. Mene zanima a bi ti z Andrejem sel na pir

Zakaj točno pa z mano nebi šel na pir ?

Glede na to kolikokrat uporabljaš moje ime bi lahko tudi kakšno gajbo nabavil :p
Lahko - ti poskrbis za hrano? =)
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
- placo, ki jo ima, posteno zasluzi in se z njo lahko greje ali pa hladi kjerkoli bo hotel. Pa dela v korporaciji v zasebni lasti tako da ne prevec na pamet.
Tudi zasebne korporacije so množični morilci
če samo vsakemu delavcu s pritiski in slabimi življenskimi razmerami vzamejo po 10let življenja, so pri 10tih ubili eno polno življensko dobo. Tudi otroci teh delavcev umirajo, ker se zaradi brezupnih razmer podajajo v drogo in kriminal.
Ne morejo pa lastniki dol z jahte pritiskat na vsakega delavca posebej, zato najamejo ,,vojake,, kot vsaka vojska,
razlika je samo, da eni vojaki označijo z laserjem, drugi na računalniku, ene smrti so relativno hitre, druge usekajo šele čez desetletja
a bi šel z Evrofilom na pivo?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
smile-1.gif


Jaz bi sel....me zanima ce v RL tud zagovarja take prijme kot so jih mel v industrijski dobi...al je to samo alteršov...
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Nope, tudi v RL sem ista p*zda, ki zine tocno tisto kar si misli - lahko skupne znance vprasas...
smile-1.gif
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik ggg pravi:
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Kje sem pa to rekel, lepo prosim? Samo toliko, da si bomo na jasnem.
smile-1.gif


Ker me tako "kuri bolac" za zgodovinske "Brevike", da se ne da niti opisat.

dokler si grejes svojo rit na toplem z dobro placo ni panike ane? ceprav na racun drugih. pazi malo na jezik, fantic.

Moram priznati, da ni prav hudo, edino tole "na racun drugih" mi ni cisto jasno - ampak je ze Apollo razcistil, da nisem tisti, ki ga imas v mislih...

Aja, kaj ima pa tvoj odgovor zveze s tem, da nekdo zagovarja resevanje tezav z avtomatsko pusko in streljanjem otrok (bodisi danes, bodisi 70 let nazaj) mi pa tudi ni cisto jasno?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.869
5.625
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:
Nope, tudi v RL sem ista p*zda, ki zine tocno tisto kar si misli - lahko skupne znance vprasas...
smile-1.gif

To me niti najmanj ne moti...ker je premalo takih ljudi....problem je ce se ne das premaknit tudi ce zmanjka argumentov
tongue-1.gif


Pozabljas pa da se je tvoj prijatu...Galt...John Galt boril proti buržujem
wink-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Meni ni hotu povedat kako se je končala privatizacija britanskih železnic in vodovoda
me je raj na ignore dal kot glavo iz peska potegnu
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
12
18
http://www.dolenjskilist.si/20..._sodno_dvorano/

Citat:
To je Danijela tako razjezilo, da je najprej zabrusil sočno kletvico, potem pa dejal, da ga ta kazen sploh ne skrbi, saj bo, ko bo prišel ven iz zapora, podpisal sodbo za 30 let zapora za umor tožilca. Potem je skočil proti razpravnem pultu in z vso silo brcnil vanj, da se je ta prevrnil in pristal pri pultu predsednice senata.

Pa taka nežna dušca izgleda:

danijel002.jpg


hoogle
 

disc

Guru
4. feb 2011
2.417
527
113
Sam pismo, sej tazga ne morš spustit na prostost, če že vnaprej veš, da bo delal peesdarije.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.386
113
..ksz..

Cigani in davek na nepremičnine - ker niso lastniki zemlje, na kateri bivajo s svojimi "nepremičninami", posledično dobijo informativne izračune ter kasneje tudi plačilno dožnost pravi lastniki zemlje, ki s svoje lastnine že leta brez uspeha preganjajo Cigane
uf-1.gif


http://www.slovenskenovice.si/...-kazenski-davek

Citat:
Davčnih izračunov ne dobijo Romi, ampak okradeni lastniki zemljišč

»Danes lastniki ukradenih zemljišč dobivajo informativni izračun davka za črne gradnje v najvišji stopnji«, nas je opozoril Silvo Mesojedec, predsednik regijske civilne iniciative za reševanje romske problematike iz Novega mesta.

Gre kakopak za kazensko stopnjo, s katero želi država udariti po črnograditeljih. Očitno pa je pozabila na perečo problematiko črnih gradenj, ki so si jih na prisvojenih zemljiščih postavili Romi in pravih lastnikov zemlje seveda ne pustijo niti blizu.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.831
113
Kakor sem slišal prejšni teden na radiu, bodo lastniki morali plačati davek na parcele, na zasedene hiše ne.
Ampak bodo morali iti na lokalno gurs pisarno in jim bodo tam stornirali hiše.


Bolj je žalostno da država tako stanje dopušča že 20 let.Ko je pisal Mesojedec na državno tožilstvo v NM, kdaj in kako bodo ukrepali, da bodo imeli lastniki zemljišč spet dostop do njihove zemlje, konkretnega odgovora NI DOBIL.
Ukrepal pa tudi ni nihče.
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
12
18

Da se časi niso spremenili, dokazuje tale fotografija iz arhiva Dolenjskega lista, na kateri je kmetijski inšpektor Tit Doberšek (na sredi) na terenu v Bučni vasi, kjer miri kmete, ki so jim Romi delali škodo v koruzi.:

dl4.jpg
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.410
15.386
113
Citat:
Ljudje so ogorčeni in napovedujejo protestne akcije. Tem bolj, ker so ti isti lastniki pred časom vložili civilne tožbe zoper nezakonito posedovanje posesti in postavljanja črnih gradenj. V njih niso uspeli.

Kako lahko ne uspeš v takšni tožbi? Pa jaz jim sodišče zažgem, da popušim v takšnem primeru
bonk.gif
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.674
5.831
113
Simple.Državni organi, ki imajo monopol nad represjjo v takem primeru ne delajo nič.

Če boš zažgal sodišče te bodo hitro zagrabili in obravnavali kot najhujšega kriminalca.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Kaj pa, če sam prijavič črnjo gradnjo na zemljišču in pač potem pridejo pristojni porušiti gradnjo? Samo potem moraš sam kriti stroške rušenja verjetno? Kakšni stroški so to?
 

vandrovec

Pripravnik
19. jan 2014
672
12
18
Saj se hecaš, kajne?

Za zadnjih 30let vem za eno cigansko črnogradnjo, ki je bila zrušena. Prej bodo napeljali vodo, elektriko, asfalt itd., preden rušili...
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Seveda nisem resno mislil. Pač v teoriji me zanima, v smislu, da potunkaš pristojno ministratvo, da odobri rušenje. Pozabiš povedati, da pripadniki določene skupnosti tam živijo.