OKvirji pa kar po starem

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Te čisto podpiram v tem...bolj mi je "zanimivo" to, da do sedaj nihče od "koritarjev" še ni prišel na dan s tako idejo. To je zaskrbljujoče, da se nihče v tej državi ne postavi v bran poštenih ljudi in naredi tisto, kar je potrebno in se vsi sprenevedajo še naprej.

In ne, to kar pišeš sploh ni populistično, s tem bi se začel delati red v tej državi in uveljavljati pravica - kar bi bilo že zdavnaj edino normalno.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Huh, jaz ne bi večal zapore, stare zamenjal z novimi in to je to. Za lopove, kot so politiki, razni baroni, tajkuni,....kazen pol leta zapora, pogojna in pobrat imetje njemu in najbliznjim, ki so se v njegovem času delovanja neznano opomogli.
PESom, pa čez delajo sranje, nimajo svojega bivališča, se pravi nekaj minimalno pa magar avtodom, sam da se ma možnost skuhat in umit, pobrat otroke, v zapor in DELAT v zaporih.
Kdor ne bo delal, ne bo hrane. Hrano bi dobil ja, šeflo tople vode, kos kruha in jabuk.
Barabini, ki pridejo iz zaporov iz juge ali EU, pravijo da so v naših zaporih srečni, imamo torej zaprte hotele s zvezdicami. To pa je kr mal boleče za dušu a ne.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.065
6.879
113
Jaz bi jih povecal zato, ker se pogojni odpusti s prestajanja in pogojne kazni v osnovi velkokrat dajejo zaradi prenatrpanih zaporov. Hkrati pa govoris o tem da so nasi zapori kot hoteli ampak bi pa na dobu novega zgradil...
 

bula

Fizikalc
3. sep 2007
453
26
28
Sicer z okvirji službeno nimam preveč opravkov, naletim pa na različne drugačne kalibre , ki jim zakoni niso ravno povšeči.
Moja ideja je, da bi morali odpreti podružnice zaporov in sicer na Črnem Kalu, Verdu,,v Polčanah, Kamni gorici, Lukovici, Sostrem, Razdrtem in kar je še podobnih krajev s podobnimi geološkimi znamenitostmi. Kazni bi pa skrajšal, me včasih le popade kakšen napad humanosti.
 

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.080
425
83
45
dolenska
Ne na novo dograjeval. Samo obnovil objekte. Celje, Maribor, Ljubljana...to niso primerni objekti. Placa ni dost zarad standardov, jaz pa vedno pravim, da za šel za enega se vedno plac najde.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
47.259
6.465
113
pri taščici
Standardi so najbrž bolj zahtevni kot za bolnike v bolnici. Koliko stane en dan v zaporu in koliko en dan v bolnici? Mislim da so bili lani nekateri podatki v javnosti.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Samo poglej kako živijo. SMETIŠČE. Kdo hoče to ob svojih hišah, pade vrednost nepremičnin takoj.

Sploh mi pa ni povsem jasno, od kje je nuja občine da jim kar najde [KUPI] drugo bajto če njihova razpada. A to počne za vse prebivalce občine?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Opa, zdaj se kregajo že med sabo: .Predvčerajšnjim dopoldne sta romsko naselje obiskala Vontova in njen sekretar Stanko Baluh ter v dopoldanskem času prinesla novoletna darila (bonbone, piškote, majice) romskim otrokom. On tej priložnosti pa ni dosti manjkalo, da si Vontova in Grmova ne bi skočili v lase.
evil.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Citat:
Župan Jože Kapler je za Delo povedal, da bo v prvi fazi zagotovo v napoto še ne vseljen lesen objekt in da se išče rešitev tudi za nekatere ostale Rome. Vsi objekti so postavljeni brez upravnih dovoljenj in na tujem zemljišču.
Za bruhat. Isto kot ta dvolična Vonta.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Spregledan članek iz prejšnega leta: Še več nas bo, saj se imamo radi

Skromni ravno niso:

Citat:
Njihove finančne zahteve so bile za občino nesprejemljive. Neuradno naj ne bi bili zadovoljni z 22 evri za kvadratni meter. »Po odkupu zemljišč bi radi luč,« ima »zajebanega življenja« brez elektrike in tople vode dovolj Tone Kosec.

Seznam želja se nadaljuje z nadstreškom na avtobusnem postajališču, asfaltiranjem ceste in vrtcem za romske otroke, kjer bi se malčki naučili slovenščine. Da bi brežiški Romi svoje najmlajše že zdaj vozili v pet kilometrov oddaljen romski vrtec v Kerinovem Grmu, pa ne pride v poštev

Hišica v cvetju:



Izgleda tudi, da so romska naselja izrednega strateškega pomena za našo državo, saj jih na street view oz. sta dve ali tri samo na začetku. Pa tako lepa naselja, z nanovo asfaltiranimi cestami so...