OKvirji pa kar po starem

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Če bom jaz prišel v tvoj dom in se ti posral na glavo si boš montiral školjko na glavo?
Mi boš ploskal in pomagal, da bom naslednjič lažje splezal gor?
Saj ne, da ne bi vedel, da to ni prav ampak hej, če gre.........pa če bom potem dobil še svojo sobo..........
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
4
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Tisto je bil nek random dogodek, ki ga je nato politika sijajno izkoristila v svoj prid: levica je desničarje prikazala kot neandertalske divjake, desnica je levico prikazala kot sovražnika kmetov in pravih Slovencev.

Kar spremljamo trenutno (torej strašenje pred romunsko/romsko invazijo, ki se bo zgodila pojutrišnjem, evrabija itd.) pa je najbrž posledica ekonomske krize. Lahko pa, da so končno mediji ugotovili, da je narod bolj debilen, kot so mislili (kot je v ZDA ugotovil FOX): za 24ur.com je precej bolj profitabilno na stran počiti članek o Romih, ki posiljujejo in kradejo, kot pa pisanje težkih ekspertiz o davčni politiki slovenije. Seveda nihče od vas ne bere 24ur.com.

Se pravi, ciganska problematika je bila, ekonomske krize ni bilo - ampak to je samo izjema, ki po tvoje potrjuje pravilo
hysterical-1.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Se pravi, ciganska problematika je bila, ekonomske krize ni bilo - ampak to je samo izjema, ki po tvoje potrjuje pravilo
hysterical-1.gif
LOL. Romska problematika je tu od nekdaj. Koliko pozornosti temu posveča folk, pa je odvisno od trenutnega stanja v družbi: če Janez Novak nima službe, bo z veseljem prebral članek, da službe nima zaradi Mirka Strojana.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.504
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Prvič, samo gobezdaš in s tem pomirjaš svoj ego in se trepljaš po rami, narediš pa nič.
Se stirnjam, aboslutno drži. Tako kot ti.

Citat:
Uporabnik mosseero pravi: Drugič, ne berem 24ur.
smirk-1.gif
Tako da svoje predsodke in nebuloze prodajaj komu drugemu.
Valda. Nihče ne bere 24ur.com.

Citat:
Uporabnik mosseero pravi:Ker takega sralca, ki človeku pogleda v internetne oči in mu na 1000 km prebere dušo, ne srečaš prav pogosto.
stupid-1.gif
LOL, v dušo? Napisal sem samo, da eni in isti osebki pišete identične komentarje v temah o Romih, islamu in priseljencih, kar kaže na to, da vam je dolgčas, in da ste blagi rasisti/etnocentriki.

Vsaj po rami se ne trepljam, kako imam zasluge za rešitev nebogljenih Cigančkov in kako odpiram oči nesramnim ksenofobom, ki prasci ne dovolijo, da se jim krade žlebove iz hiš.

Po drugi strani pa tudi nimam namena prenašati pezdeta 1000 km stran, ki mi pametuje, kako naj mislim in živim svoje življenje. Še sebi malo nastavi ogledalo. Prepričan sem, da ti slika ne bo všeč.
smirk-1.gif


Kar se 24ur tiče, moraš pa že biti stalni bralec, da se tako dobro spoznaš na njihov MO.
smirk-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.504
113
kod Džej-Zija
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Se pravi, ciganska problematika je bila, ekonomske krize ni bilo - ampak to je samo izjema, ki po tvoje potrjuje pravilo
hysterical-1.gif
LOL. Romska problematika je tu od nekdaj. Koliko pozornosti temu posveča folk, pa je odvisno od trenutnega stanja v družbi: če Janez Novak nima službe, bo z veseljem prebral članek, da službe nima zaradi Mirka Strojana.

Sralec strikes again. Se ti zdi, da bi kdorkoli lahko bil ob službo zaradi nezaposlenega Mirka Strojana?
hysterical-1.gif
Kaki moron, ne morem verjet.
 
2. sep 2007
1.525
819
113
Dolenjska
When one race invades the homeland of another race it does so in order to acquire territory and to impose its own culture. Conversely, the invaded group resists in order to preserve his race, his territory and his culture, not simply because he is a racist and dislikes the skin colour of the invader. Or at least that is historically how things were. The people of the West today are ceding territory, tradition, and culture, and do so in the face of evolutionary imminent minority status, whilst the incomer makes no pretence of his intentions in his avowal of Islamic mono-cultural superiority. To resist is to be called a racist, yet no one was called a racist in 1939 when we went to war with a different race and culture that wished to enter our homeland, overthrow our elected government, murder the Jews and homosexuals and consign our remaining citizens to second-class status.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Vsaj po rami se ne trepljam, kako imam zasluge za rešitev nebogljenih Cigančkov in kako odpiram oči nesramnim ksenofobom, ki prasci ne dovolijo, da se jim krade žlebove iz hiš.
Tega pa tudi jaz ne pravim.

Citat:
Uporabnik mosseero pravi: Po drugi strani pa tudi nimam namena prenašati pezdeta 1000 km stran, ki mi pametuje, kako naj mislim in živim svoje življenje. Še sebi malo nastavi ogledalo. Prepričan sem, da ti slika ne bo všeč.
smirk-1.gif
Nihče ti ne govori, kako moraš misliti. Jaz sem napisal, da ste po mojem mnenju žrtve medijev/politike.

Citat:
Uporabnik mosseero pravi: Kar se 24ur tiče, moraš pa že biti stalni bralec, da se tako dobro spoznaš na njihov MO.
smirk-1.gif
V času študija sem tam delal, še sedaj pa jih redno berem. Zato tudi razumem, kako nategniti Janeza Novaka. Če želi POP TV imeti profit (seveda vsi mediji delujejo po enakem kopitu), mora imeti redno na sporedu članek o Cigotu, musliju, črncu itd. Navsezadnje, tudi alter pobere precej klikov na račun teh tem. Ti in jaz se pregovarjava, tisti zgoraj pa šteje keš. Cigoti v resnici 99,9999 odstokom Slovencem ne predstavljajo nobene grožnje, musliji tudi ne, vendar to niti ni pomembno.
 
2. sep 2007
1.525
819
113
Dolenjska
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Citat:
Uporabnik NigelM pravi:
Se pravi, ciganska problematika je bila, ekonomske krize ni bilo - ampak to je samo izjema, ki po tvoje potrjuje pravilo
hysterical-1.gif
LOL. Romska problematika je tu od nekdaj. Koliko pozornosti temu posveča folk, pa je odvisno od trenutnega stanja v družbi: če Janez Novak nima službe, bo z veseljem prebral članek, da službe nima zaradi Mirka Strojana.

Sralec strikes again. Se ti zdi, da bi kdorkoli lahko bil ob službo zaradi nezaposlenega Mirka Strojan a?
hysterical-1.gif
Kaki moron, ne morem verjet.

Razen morda kakšen kriminalec.

Pa je spet pri zagovarjanju le-teh.
10.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Sralec strikes again. Se ti zdi, da bi kdorkoli lahko bil ob službo zaradi nezaposlenega Mirka Strojana?
hysterical-1.gif
Kaki moron, ne morem verjet.
Ni potrebe po žaljenju. Dokazuješ zgolj svoj manjko kulture (kar očitaš cigotom)
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.824
10.504
113
kod Džej-Zija
Evo, spet podtikaš. Žalim, ker ti tako nesramno podtikaš, potem se pa zaviješ v FDV plašč multikulturnosti in drugim, ki imajo konkretne izkušnje s situacijo, pametuješ, jih sodiš in vzvišeno predalčkaš. Ko se boš spustil iz piedestala, se bomo pa imeli o čem pogovarjati.
 

Evrofil

Dopisnik z Bruslja
18. jan 2008
4.522
1
36
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Mogoče je tebi, vsaj po tem ko si pokazal svoj drugi jaz v drugi temi?

V kateri temi ze? Tisti, kjer verski fanatiki malikujejo rojstvo nekoga, ki je po njihovem prepricanju na koncu umrl za njihove grehe - ampak sami pa se obnasajo, kot da nikoli niso brali njegovih sporocil?

Tisti temi? Right. Sure.
smile-1.gif


3 Mojzes:
15 Ne delajte krivice pri sodbi; ne bodi pristranski do ubožca in ne klanjaj se velikemu: pravično sodi svojega bližnjega!
...
33 Če pri tebi biva tujec v vaši deželi, ga ne zatirajte!
34 Tujec, ki biva med vami, vam naj bo kakor domačin, kakor eden izmed vas! Ljubi ga kakor sebe, kajti tujci ste bili v egiptovski deželi; jaz sem GOSPOD, vaš Bog.

Ampak Cigan je po defaultu cigan, jebeštrga ga gleda! Itak so vsi (tujci) isti, ane?


P.S.: Pa da ne bo pomote, sem slisal dovolj zgodbic iz okolice Grosuplja, da mi je jasno da jih ima precej ogromno masla na glavi in bakra v skarpi - ampak posplosevanje na celo "raso" je pa bolano.