OKvirji pa kar po starem

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Že od vsega začetka zagovarjam enako stvar - zakone imamo, naj se jih upošteva. Po drugi strani pa jasno ločim med kriminalnimi združbami in etničnimi skupinami. Jap, povsem mogoče je, da so vsi pripadniki neke kriminalne združbe Romi. Kar pa ne pomeni, da so vsi Romi pripadniki kriminalne združbe, to je osnova logike.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik brgo pravi:
Končno si nekaj pametnega povedal.

Se ga izplača dat z ignore liste?
evil.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.419
15.399
113
grin1.gif


Lahko ti pomagam potešiti tvojo vzbujeno radovednost, potem pa se kar sam odloči kako in kaj
tongue-1.gif


Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Aja? Kravakonj namreč meni, da imamo v Sloveniji zakone, ki so jih dolžni spoštovati vsi. Zgornji gospod naj omenjeni tolpi pove, da jim ne bo vrnil denarja, če se počuti ogroženega, naj gre še enkrat na policijo, v nasprotnem primeru pa na Kranjčevo 26 in z njimi na policijo. Če je to, kar je napisal, res, potem policija ne opravlja svojega dela in mora pasti nekaj glav.

V normalni državi kriminalec ni nad policijo - če v slovenski policiji vlada paranoičen strah pred organiziranim kriminalom, potem naj se takoj razkliče izredne razmere, zaradi mene naj se pripelje v problematične kraje vojsko, tako kot to periodično delajo v Neaplju.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Sem ti že napisal: če policija ni sposobna vzdrežavati reda, in če je kriminala resnično tako veliko, kot trdiš - potem ostane še opcija vojske.
 

wd40

Guru
10. dec 2007
2.874
797
113
Citat:
Romsko naselje
Število Romov
LOKVE PRI ČRNOMLJU
286
KANIŽARICA PRI ČRNOMLJU
140
ČUDNO SELO
27
DRENOVEC PRI VINICI
42
ČRNOMELJ Z OKOLICO
54
Skupaj
549
Vir: Obcina Črnomelj (2004)

Lokve maš ob glavni cesti lj - črnomelj, če bi jih obiskal.
grin1.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Sem ti že napisal: če policija ni sposobna vzdrežavati reda, in če je kriminala resnično tako veliko, kot trdiš - potem ostane še opcija vojske.
in vojska naj bi stralja brez prašat? bo mir za naslednjih 30 let... samo prej moramo spremeniti en kup zakonov, ki vojski prepovedujejo posredovanje na območju slovenije, izjema so pomoč v naravnih nesrečah. razen mogoče če bi uvedli izredno stanje... ali pa bi jih proglasili za naravno nesrečo
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Sem ti že napisal: če policija ni sposobna vzdrežavati reda, in če je kriminala resnično tako veliko, kot trdiš - potem ostane še opcija vojske.
Vedno znova dokazuješ, da nimaš pojma,.....to so mojstri pretvarjanja..
v primeru kot ga predlagaš, bi uporabili za živi zid lastne otroke in ženske in kaj boš potem, ?
na net boste limali slike umazanih objokanih otrok in bab, pa razbite bučure ubogih revežev, ...krvavo nasilje večine nad ubogo nemočno manjšino
bonk.gif

še Nato bi nam navlekli na glavo.....
Poštenim Slovencem ste že davno zvezali roke, ravno takšni kot ti, ste krivi za vse to nerešljivo sranje, ker ste z lažno človekoljubnostjo preprečevali reševanje problematike že v kali, kar je edina možnost,
....posredovanje kot ga predlagaš, bi bilo prekleto krvavo in v mednaronem merilu imelo pogubne posledice za državo...
Zajebali ste kolk se je dalo in še več
bonk.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Lokve so je..še mimo peljat je malo skeri, ne da bi se še ustavljal
wink-1.gif

Lani sem šel tam skoz. Deževalo je, 30cm od ceste pa se mali na pol nagi cigančki igrajo. Samo sem čakal, da mi kdo koga pod kolesa potisne ali pa kaka žival (ki jih je bilo tud polno ob cesti) skoči gor in me potem izropajo pri belem dnevu.
crazy1.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.419
15.399
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Lani sem šel tam skoz. Deževalo je, 30cm od ceste pa se mali na pol nagi cigančki igrajo.

Kaj pa so se igrali? Zemljo krast?
evil.gif
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Kot je pojasnil ljubljanski župan, so se pogovarjali o tem, da bi Strojanovi lahko čistili področje pri Savi, tam kjer so doma, da bi skrbeli za red. "Tega niso sprejeli. Zdaj pa imamo v Snagi ravno za to pomoč razpisana tri delovna mesta, če se bo kdo od njih javil," je še dejal Jankoviæ.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Jankovič je ziher gledal tisti dokumentarec o Orbanu. Tam so cigane poslali čistit obrežja rek. Če niso dobro delali, so jim za tri mesece ukinili socialno, če pa ni niti prišel na delo, so mu pobrali za tri leta.
smile-1.gif