OKvirji pa kar po starem

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
Tko ja, dajmo iz jabolk preskočiti na lubenice, zraven pa lahko še par buč pokotališ
hysterical-1.gif
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jest5 pravi:
Tko ja, dajmo iz jabolk preskočiti na lubenice, zraven pa lahko še par buč pokotališ
hysterical-1.gif
Kakšne buče: World bank pravi, da Romi živijo 10 let manj, kar je evidentno laž, ker mi vemo, da večina Romov živi v palačah in se vozi v Audijih, logično gre potem sklepati, da se zdravijo v najboljših privatnih sanatorijih. Mislim to pravi alterlogika ne klasična logika.
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
ker se parijo med seboj imajo močno oslabljene gene. da ne govorimo o tem kako zgodnje rojstvo kvarno vpliva na ciganke.
 

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.073
1.011
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
A World Bank report published in 2005 concluded that the life expectancy of Roma in Central and Eastern Europe was on average 10 years lower than the rest of the population
Žarek upanja med slabimi novicami.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Citat:
Uporabnik jurek1973 pravi:
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
A World Bank report published in 2005 concluded that the life expectancy of Roma in Central and Eastern Europe was on average 10 years lower than the rest of the population
Žarek upanja med slabimi novicami.
Zakaj?
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
jaz predlagam da kojn dobi titumo vrtiljak. in sicer po tem, da stalno kroži okioli ene in iste teme z enimi in istimi vprašanja na katera je bilo že 10 - 100x odgovorjeno. namesto vrtiljak bi titula bila lahko tudi ringenšpil. raze tega imajo ringenšpil dostikrat čez cigani in je tu že takoj dvojni pomen.

pojdi jih prepičat, da lenoba ni prava stvar in naj se že lotijo delati, kaj kaj je dobro za širšo skupnost in kar prinese tudi kakšen cekinček, da ne bodo vedno revni. ob predpostavki, da kriminal ni dober za širšo skupnost, saj ljudje s poskušanjem nadomestiti svoje odtujene stvari izgubljajo svoj dragoceni čas in voljo. torej je kriminal salb za širšo skupnost. no v glavnem pojdi jih prerpičevati naj si najdejo pošteno delo, naj otroke pošljejo v šolo in naj jih nehajo delati, kot po tekočem traku, če jih mora potem država futrat. lahko se pa odpravijo v indijo, kjer je podnebje milo in ne bodo rabili hiš ter ne bodo dobili tuberkuloze.
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Jaz predlagam, da skala in še par drugih kalibrov dobi titulo 'kralji logike': če rečeš, da je celotna etnična skupina lena, potem morajo za to biti neki razlogi. Sprašujem te, ali so po tvoje ti razlogi genskega izvora?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
39
Citat:
Uporabnik skala pravi:
jaz predlagam da kojn dobi titumo vrtiljak. in sicer po tem, da stalno kroži okioli ene in iste teme z enimi in istimi vprašanja na katera je bilo že 10 - 100x odgovorjeno. namesto vrtiljak bi titula bila lahko tudi ringenšpil. raze tega imajo ringenšpil dostikrat čez cigani in je tu že takoj dvojni pomen.
.

Jaz sem rešil problem:

*** Ignoriran uporabnik ***