Okolju prijazni avtomobili

27. jan 2022
5.552
2.159
113
Zakaj se pa Soul ne dobi več novega?

Me je zdele ob svet vrglo, sem šel na Kio spletno stran, videl, da imajo model EV9--> in jaz, vau, dobr zgleda, sam je zih ene 40k€ glede na izgled in velikost... koliko sem se motil:

V D se dobi tudi novega, ne vem zakaj ga ni pri nas, oz. vem KER JE GRD V 3PM! :valjamse:
Pa drag je tudi nov, čisto tu mač.
 

dask

Majstr
21. sep 2023
340
369
63
Zakaj se pa Soul ne dobi več novega?

Me je zdele ob svet vrglo, sem šel na Kio spletno stran, videl, da imajo model EV9--> in jaz, vau, dobr zgleda, sam je zih ene 40k€ glede na izgled in velikost... koliko sem se motil:

Sam ta avto je dejansko ogromen... mam v bližini službe salon KIA in tole je kr beštija. 83k je sicer uhuhu cena, ampak za tako velik in tako opremljen avto niti ne visoka v primerjavi s podobnimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

Steve

Guru
13. avg 2007
9.883
1.792
113
Na spodnjem linku je članek iz financ...povzetek ponudbe na našem trgu


Cene so že povsem za naš budget, pa jih živi bog ne kupi. Proti lani se je delež prepolovil na dobrih 5%.

Torej cene so povsem sprejemljive, doseg bojda prek glave dovolj, 2/3 nas živi v hišah in filamo doma zastojn, torej enostavno vprašanje za lokalne EV apostole: zakaj jih noben noče?

Moje mnenje je jasno: nepotrebna tehnologija, za katero noben ni prosil, ampak nam je bila vsiljena pod eko agendo za rešitev sveta. Isto sranje kot hidrogen. Tudi fail, le tega politika ni potisnila do religioznih razsežnosti.

Aja v članku je tudi erekcija za bolnika hojnika zagotovljena: omenjen je MG4 in Dacia Spring!!
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
896
276
63
Na spodnjem linku je članek iz financ...povzetek ponudbe na našem trgu


Cene so že povsem za naš budget, pa jih živi bog ne kupi. Proti lani se je delež prepolovil na dobrih 5%.

Torej cene so povsem sprejemljive, doseg bojda prek glave dovolj, 2/3 nas živi v hišah in filamo doma zastojn, torej enostavno vprašanje za lokalne EV apostole: zakaj jih noben noče?

Moje mnenje je jasno: nepotrebna tehnologija, za katero noben ni prosil, ampak nam je bila vsiljena pod eko agendo za rešitev sveta. Isto sranje kot hidrogen. Tudi fail, le tega politika ni potisnila do religioznih razsežnosti.

Aja v članku je tudi erekcija za bolnika hojnika zagotovljena: omenjen je MG4 in Dacia Spring!!
Neumnost ni resljiva bolezen v eni ali dveh sezonah. Včas rabis celo generacijo, da folk postudira, da mogoče pa le ni tok slabo sprememba :)

Tudi dizle folk ni začel čez noč masovno kupovat, ampak je trajal..
 
  • Haha
Reactions: jest5

Steve

Guru
13. avg 2007
9.883
1.792
113
Neumnost ni resljiva bolezen v eni ali dveh sezonah. Včas rabis celo generacijo, da folk postudira, da mogoče pa le ni tok slabo sprememba :)

Tudi dizle folk ni začel čez noč masovno kupovat, ampak je trajal..

Te slučajno demenca yebe? Ko so dizli prišli, je folk instantno planil na njih! Manjša poraba, boljši performance pri skoraj isti ceni? No brainer... Ni bilo potrebnih subvencij, armade inkvizitorjev, prepovedi,...pa je prodaja eksplodirala
 
27. jan 2022
5.552
2.159
113
Te slučajno demenca yebe? Ko so dizli prišli, je folk instantno planil na njih! Manjša poraba, boljši performance pri skoraj isti ceni? No brainer... Ni bilo potrebnih subvencij, armade inkvizitorjev, prepovedi,...pa je prodaja eksplodirala
Ti pa nimaš prav dobrega spomina? Golf, ki ga tako častite, je bil D dražji za cca 20%, kar je dober trgovski potnik spravil not v kakih 2 letih, ostali pa realno v 5+.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.883
1.792
113
Možno, vprašanje je, zakaj je raja teh 20% z lahkoto požrla in plačala, EVjev pa še pri zdajšnjih cenah noben noče?

Torej odgovori do zdaj

Darjan...ignoranca
Bolnik hojnik...narod je fookjen, samo on je pameten

Next?
 
27. jan 2022
5.552
2.159
113
Možno, vprašanje je, zakaj je raja teh 20% z lahkoto požrla in plačala,
Ker smo glupe ovce. Švabi so nas vse na limance peljali z nižjo porabo in nižjo ceno dizla, da se o "cvičku" sploh ne pogovarjamo. In folk požre razliko 5k€ pri nakupu - saj je samo za "dve kavici" višja kreda, če pa bo pol na mesec za "tri kave" prišparal pri gorivu.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.883
1.792
113
Aha glupe ovce. Čakaj...zakaj pa zdaj nismo glupe ovce in navalimo na evje? Aja zdaj smo glupe ovce ker ne navalimo?

Oprosti, ampak kaj bolj vsekanega v glavo kot ev sekto svet še ni videl
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in Gonzo

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.560
5.954
113
Ker smo glupe ovce. Švabi so nas vse na limance peljali z nižjo porabo in nižjo ceno dizla, da se o "cvičku" sploh ne pogovarjamo. In folk požre razliko 5k€ pri nakupu - saj je samo za "dve kavici" višja kreda, če pa bo pol na mesec za "tri kave" prišparal pri gorivu.

O katerem letu to govoriš?

Ker par let pred covidom (2016,2017,2018?) si dobil 1.6tdi golfa za jurja in pol dražjega od 1.0tsi pri isti R-line opremi.