Okolju prijazni avtomobili

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.034
690
113
EU
Opa bato, zeleni fantje, dobili ste novo sovražnico -> Severino :p

Hrvaška pevka Severina je dejala, do so jo pripadniki srbske policije pridržali na meji ter jo spraševali ... o tem, zakaj je podprla demonstracije proti izkopavanju litija v Srbiji.
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
927
269
63
Meni ne, nisem obremenjen z nobeno znamko. Poznam pa enega bolnika, ki v vsakem drugem postu, vsaj na 2 forumih omenja MG4.

Ta tip pa mislim da ima resne probleme v življenju.

Aja, si vedel da ti bo bruseljska čarovnica na kitajski šrot nabila 40% carine?
36%. At least get ur facts straight.

Zanimivo, da imaš tolk problemov s tem, kaj nekdo drug piše. To veš, da lahko ignoriraš vsak post, k ti gre na zivce? In fact, cel forumski thread lahko igrnoriraš :valjamse:

Aja, sam če to nardiš, ti potem passerati za kazen nardi lužo olja na dvorišču. V tem primeru te pa razumem.
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
927
269
63
Ne razumem...zakaj co2 kuponi, kazni, represija, subvebcije, prepovedi, če pa je bojda superiorna tehnologija in vedno cenejša?

Še noben od vas ev bolnikov mi ni dal odgovora na to preprosto vprašanje.
Zato da se izrine inferiorna tehnologija... Predvsem so problem razni stevoti, k jim je 50 letno vdihavanje svinca naredilo nepopraviljve škode na živčevju... :bonk:
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: jest5

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.388
965
113
Ne razumem...zakaj co2 kuponi, kazni, represija, subvebcije, prepovedi, če pa je bojda superiorna tehnologija in vedno cenejša?

Še noben od vas ev bolnikov mi ni dal odgovora na to preprosto vprašanje.

Ne kup, sam matr. Vsake tolko kace vem vleces, kak macek cez spranjo useka not pa mas stalo... Pa polnilcev ni, ce so ponavad tresejo, obvezna oprema 3mm gumjaste rokavice. Pa vrata se cist cudno odpirajo pa... ima toga. Skratka, jajc ti povem. Voz svabota, milina od avta, se denarnco lufta. EV pa... ko se navads je pa super :nazdravje:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.846
9.528
113
Zato da se izrine inferiorna tehnologija... Predvsem so problem razni stevoti, k jim je 50 letno vdihavanje svinca naredilo nepopraviljve škode na živčevju... :bonk:
Vidim, da EV fanatiki kot ponavadi lepo zavajate/lažete.
Svinca ni več v gorivu že nekje od okrog začetka 1990ih.
Verjamem pa, da to dejstvo niti ni pomembno za vas. Kot tudi dejstvo, da v najbolj onesnaženih mestih ICEji puhajo v zrak čistejši zrak, kot ga sesajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in jest5

mr_

Guru
20. sep 2007
9.231
2.622
113
Subvencija gre za 1500€ gor, cena avtomobila tudi za 1500€ gor.... Končna cena uporabnika ista kot prej.... Avto lobisti delajo na polno.... Naša vlada pa kot zgleda so noji z glavo v zemlji
Glede na to, da je edini resni proizvod EV več ali manj Tesla, dvomim, da so se oni zajebavali s slovensko vlado...
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.388
965
113
Vidim, da EV fanatiki kot ponavadi lepo zavajate/lažete.
Svinca ni več v gorivu že nekje od okrog začetka 1990ih.
Verjamem pa, da to dejstvo niti ni pomembno za vas. Kot tudi dejstvo, da v najbolj onesnaženih mestih ICEji puhajo v zrak čistejši zrak, kot ga sesajo.
Ja? Pravis, vijolce ven letijo? Ne vem zakaj pol k tecem, kolesarim, tako cudno smrdi za avti? Pa ceprav se same 'marke' mim pelejo (bmw, audi, folksvagn, volvo, renault...), za vsakmu drugac smrdi, ne disi. Te tvoje 'ciste' pravljice ne pijejo vode, pa kolkr si ze zejen. V najbolj onesnazenih mestih prav, a takih je par. Bistveno vec je onih, kjer ti isti super cisti heh avti se vedno svinjajo okol sebe. Ampak ja, si povedal svoje ne? Sluzbo si ze zamenal? :nazdravje:
 

jezek

Guru
24. jul 2008
3.042
1.286
113
Nevem kaj ti vohas. Noben nov avto (nepokvarjen) ne smrdi. In nimas sanse da locis dizla od bencinca.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.388
965
113
Prid do mene pa greva z bicklom naokol. Bos pol povedal kako nic ne smrdi. Eno je specifikacija na papirju, drugo stanje na terenu ko folk vozi te 'premije' zjahane. Ceprav je tud dizlgate pokazal kako to v praksi zgleda. Tega ice 'mojstri' kr nocte videt pa lepo ignorirate. Al tud sami vozte te "ultra ciste" mrdlivce?

Kje ti vids nove avte? Raja kupuje karkoli, samo da ma. Isto zliva not karkoli, samo da gre. Zresn se. Folk zjahane premije na polno sopa, kle pa onanira o zadnjih modelih, katerih se vidu ni, kaj sele vozu / imel. Ampak ja, pametni pa misljo da izpadejo.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.388
965
113
Zakaj so na cestah smrdlivci, to je pravo vprasanje. Tecem pa od doma do parka / gozda. Ce je ze to problem. Saj nima veze, ampak to sprenevedanje je mal butasto. Radi bi promoviral ICE, ker je to "kao" najboljsa stvar po narezanem kruhu, a istocasno pocnejo tocno to, kar ocitajo EV 'loverjem'. Promovirajo samo top zadevo, v praksi je pa vse samo to ne :bonk:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
4.034
690
113
EU
To si ti spet malo zamešal, mi bi vsi radi nekaj boljšega od ICE, takoj bi zamenjali, sam da ta vsiljena EV jajca niso to:zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gonzo