Okolju prijazni avtomobili

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.145
6.738
113
Pa tudi ce bi el del bil pokoriscen do konca bi to pomenilo zanemarljivo razdaljo.

drugo so seveda plugin hibridi, ampak to pa je potem ze tako da raje bev, oz se bolj splava
 

ViLiam

Fizikalc
11. jan 2022
255
-324
28
Verjamem, da je težko slišat resnico in v današnjem času tudi tvegano. Ampak žal tako je pri darjan.
Ne, dobro vem kaj je resnica. Tebe sem imel za enega bolj "pametnih" na tem forumu, toda si dokazal že parkrat, da si na istem nivoju kot raznorazni pacienti ala daco, bojanček, jest... sedaj se pofočkajte med sabo, kdo je kdo... To da se spuščaš na tak nivo in začneš žalit z debili dovolj pove o tebi.
Verjemi, da sem na tem forumu že... malo dalj kot ti.
Ja, ne bom govoril kdo vse sem bil... naj vrže kamen tisti, ki ima že od samega začetka mobisuxa samo en in isti nick.
Ne, res ne morem verjet, da vas je toliko fijakarskih konjev, ki verjamete tem pravljicam.
Kot rečeno briga mene konkretno za pežojčke, čeprav če primerjam z vsem drugim sranjem, ki je in ki prihaja na naš trg, sploh niso tako zelo slabi. Bolj me moti to vaše "obnašanje" do vseh ostalih članov foruma. Srečo imate, da ne morem vplivat na to, če ne mi verjemi, da bi kmalu naredil red na forumu, sploh v primerjavi z moderatorjem kameleončijem. Tipo se je obrukal na polni črti, tolk da še danes smrdi daleč naokoli.
 
  • Haha
Reactions: jest5