Oddaljen termometer

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.955
38
48
Link ne dela oz. ne prikaže produkta.
A to zaradi velike porabe baterij s strani wifi? Jaz imam zaenkrat v prvem 3x AAA baterije, v tem brez displaya gresta pa 2. Ampak kot razumem, naj ne bi bil problem, ker se na wifi konekta le ob prednastavljeni spremembi temperature/vlage. Če pa hočeš near-real-time, pa verjetno res rabiš kakšno konkretnejše napajanje...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.500
838
113
Sam imam dva taka v kleti, internet dokaj dober, in v vsakem sem imel par AAA LiIon akumulatorčkev. 14 dni med polnjenji.
Kako bi šlo s spravo baterijo, ne vem, ker je v bližini trajni izvor energije.

Meni povezava dela :cool:
1703754152240.png
 
27. jan 2022
5.748
2.257
113
Kaj je narobe z Net Atmo?


Pač sem dal link, verjamem, da jo dobiš DOSTIII ceneje.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.479
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
45 centov? Če sem prav videl zadnjič, pri nas prodajajo pa za 45 EUR. :oops1:

Nisi dobro videl… Trenutno je cena 10€ (zal ni na zalogi)… je bil pa ze tudi nekaj cenejsi… ni bil pa toliko, kot direktno s kitajske ;)


EDIT:

Ko kliknem na link, cena naenkrat ni vec 45 centov ;)

1703761222093.png
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
27. jan 2022
5.748
2.257
113
8% 1* od 12.400 ocen res ni malo. Sem pa pogledal zadnje iz letošnjega leta (ne vem zakaj ne zlista od zadnje naprej) - en se pritožuje, ker je QR koda le za japke, drugi pravi, da po menjavi zunanjega senzorja nima več zgodovine za 5 let nazaj (nekak logično ne?), tretji se pritožuje nad zgolj angleško korespondenco s prodajalcem, potem pa je še par pripomb nad nezmožnostjo povezave wi-fi, s tem da en priznava, da ima slabega ponudnika. ;)
 
22. jul 2007
13.242
1.552
113
124
Nisi dobro videl… Trenutno je cena 10€ (zal ni na zalogi)… je bil pa ze tudi nekaj cenejsi… ni bil pa toliko, kot direktno s kitajske ;)


EDIT:

Ko kliknem na link, cena naenkrat ni vec 45 centov ;)

Poglej priponko 78162
 

Priponke

  • JX1SSuu.png
    JX1SSuu.png
    152,6 KB · Ogledi: 64
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

sad

Guru
24. avg 2007
20.862
9.538
113
Če sem neprijavljen, potem je cena 0,49 USD, če se prijavim je 4,xx.
 

Commodore

Fizikalc
14. jul 2008
1.955
38
48
Tole s 5GHz mi je ze pri tc daikin povzrocalo sive lase.
Hvala za namig.
Ko bos instaliral, se priporacam za kak porocil ;)
Ce bos v kratkem, do poletja ne bom cakal ;)
Evo, naštimal včeraj, na začetku pa disablal 5 GHz wifi, da je šlo vse gladko (potem sem ga vklopil nazaj). Tuya Smart app ga je hitro zaznal in dodal. Deluje brez problemov, podobno kot tisti z displayem. Na začetku sem mislil, da je vedno priklopljen na wifi, ampak se tako kot prvi priklopi in poroča samo ob spremembah (edino v UI ni te nastavitve, kot je pri tistem z displayem, tako da izgleda, da uporablja en default). Glede baterije je malo "shizofren": ob priklopu (novi AAA bateriji, Hofer) je kazalo 87%, pozno zvečer je bilo 77%, zjutraj enkrat okoli 88%, prejle sem pogledal in je bilo 92%.

Skratka: oba sta "so far so good", glede baterije pa bomo videli, kako se bosta obnesla. Če rabiš prikaz stanja (tudi) na licu mesta, je boljši tisti z displayem, če rabiš samo oddaljeno merjenje, je OK tisti brez (polovico cenejši). V principu je v appu približno enako za oba (razen tega, da tisti brez displaya prikazuje tudi stanje baterije v appu, tisti z displayem pa ne, saj ima indikator viden na displayu; pa tisti z displayem ima več nastavitev glede tega, kako pogosto naj poroča, česar tisti brez displaya nima).
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Ton13

Zelenc'
11. avg 2019
17
1
3
Sem bolj novinec za smart home pa me zanima ,kaj potrebujem ,da bi 3 x IR panela in klimo povezal na termostat.
Seveda vse to bi upravljal iz oddaljene lokacije prek wifija
Hvala za namige!
 

Ton13

Zelenc'
11. avg 2019
17
1
3
Kaj pa vticnice na kater so priklopljeni IR paneli ? potrebujem kaksne pametne vticnice navadne ali morajo imeti termosta ?