WayteQ xTAB-7X (Android)

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Popotnik hvala, Igo sedaj deluje v nulo.
grin1.gif
 

urzy911

Zelenc'
1. sep 2014
5
0
1
Živijo,

mene pa zanima če morda kdo ve kateri GPS čip ima tale tablica? Če ima vgrajenega kaj boljšega kot povprečni telefoni/tablice, ki niso za nikamor, ker se signal non stop zgublja ali išče zelooo dolgo, sploh če se dejansko že voziš.
Ubistvu bom kar tako vprašal, glede na to da nameravam kupiti nekaj od wayteq-a me zanima, kaj priporočate da se kupi za najboljšo zanesljivost/delovanje ...ali novega x980bt ali xtab-7x quad? Sam se nagibam bolj k x980 zaradi gps čipa, za katerega sem slišal same pohvale, vendar pa me moti malo njegova platforma saj teče še vedno na zgodovinskem windows ce.
hvala za odgovore....lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
bolj bistveno je vprašanje kje boš to uporabljal. Če rabiš za osebni avto, potem ti bolj priporočam klasično wince 5 colsko navigacijo (x980). Imeti 7 inčno tablo na šipi, dejansko zgleda malo čudno..no, sicer je pa to je stvar okusa
wink-1.gif
Je pa res, da je Android platforma pač bolj vsestranska in uporabna.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Prodam praktično nov XTAB X7 za 100€, tak kot pride iz Wayteqa, odprt in testiran. Seveda z računom in garancijo.

Kontakt na U2U oz. ZS.
2076443-photo1.JPG
 

Priponke

  • 2076443-photo1.JPG
    2076443-photo1.JPG
    77,9 KB · Ogledi: 452
Nazadnje urejeno:

kazamurnik

Fizikalc
3. avg 2008
1.601
5
38
Jaz ga uporabljam v avtu za navigacijo.
Satelite najde kar hitro če si na mestu oziroma odvisno kje si ugasnil zadevo in kje nazaj prižgal...naprimer če sem jo ugasnil v Portorožu in potem prižgal v Mariboru ,ji rabi nakaj več časa.....če se pa voziš pa se čass kar precej poveča. Zadevo se reši če je noter naprimer kartica simobil,mobitela ,ker potem potegne lokacijo preko mobilnih podatkov.
Osebnoo sem se raje odločil za tab ,ker ga lahko uporabim kot telefon (ko mi zmanka baterije na telefonu) ,in lažje se prčka po internetu..oziroma zdaj v poletnih dneh ko sem stal v kaki koloni sem gledal filme na tab.

Bom naslednjič prilepil kje imam postavljen tab v avtu...čeprav na istem mestu kot je bil 960bt mi manj ovira poged.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
No Tonek pa WWY, fajn je če stran podrobno prebereta, ker rok dobave je neznan = ga ni na zalogi. Jaz lahko tudi na internetno trgovino napišem, da je po 25€ pa rok dobave ob Sv. Nikoli.
wink-1.gif
Pa a v mojem oglasu kje piše, da je cena zadnja?

Glede povezave s sateliti, pa je uporaba dvojnega GPS (vgrajenega in preko GSM omrežja) na tej tablici lahko vzrok za težavice, zato se priporoča izklop funkcije GPS preko GSM omrežja.
 

Jozee

Pripravnik
31. mar 2010
99
0
6
JN76UM
Popotnik hvala, sem poslal na ZS mi ne vidi zemljevidov, če lahko kako pomagaš... sem novi na garminu
smile-1.gif
 

rlb

Zelenc'
16. sep 2014
3
0
1
Zdravo. Imam eno vprašanje in sicer sem nabavil xTAB-7X sedaj me pa muči resolucija, ker si želim inštalirati igo in ne najdem takšne resolucije. Ima kdo takšno resolucijo?
Hvala.
 

rlb

Zelenc'
16. sep 2014
3
0
1
Ja hvala. Sem že rešil problem. Dela super. Ali na tej napravi mogoče dela garmin??
Hvala.
 

ahladi

Pripravnik
13. nov 2009
43
0
6
Pozdravljeni,

nekako mi je uspelo na xtab-7x namestiti igo, ki sem ga snel s pašnika. Zadeva se zažene samo, ko je naprava postavljena pokončno, morda kdo ve zakaj?
Poleg tega pa mislim da nekaj ne štima z resolucijo, saj je v pokončnem položaju vse vredu, v ležečem pa je nekaj slike "odrezane".

Hvala za vašo pomoč...

LpA