Nuvi 760 težavice

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Z uporabo seveda pridejo na dan nova vprašanja.

Zanima me, če se da kako shranit opravljeno pot. Prejšnji teden sem ga uporabljal cel teden, danes pa sem spravil opravljeno pot v MS. Opazil sem, da mi prvih nekaj dni (4 od 9)ni shranilo. Ker bo kmalu malo daljši dopust in s tem povezana potepanja me zanima, če lahko za vsak dan posebaj shranim ruto v nuviju, d apotem vse skupaj prenesem na PC?

Zaradi že prej omenjenega razloga imam namen zamenjati baterijo, ki ne zdrži skoraj nič. Ali je priporočljivo karkoli preventivno narediti pred zamenjavo baterije?

Nuvi 760 ima omejitev 10.000 tock za sledi. Ko se zapolni, brise stare sledi....zato so ti ostal sam zadnji dnevi. Je pa mozno vklopit snemanje poti, katerega postopka ne vem na pamet.

LP
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.798
127
63
Mogoče tale postopek
17758-icon_confused.gif
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.599
705
113
Citat:
Uporabnik olfa pravi:
Z uporabo seveda pridejo na dan nova vprašanja.

Zanima me, če se da kako shranit opravljeno pot. Prejšnji teden sem ga uporabljal cel teden, danes pa sem spravil opravljeno pot v MS. Opazil sem, da mi prvih nekaj dni (4 od 9)ni shranilo. Ker bo kmalu malo daljši dopust in s tem povezana potepanja me zanima, če lahko za vsak dan posebaj shranim ruto v nuviju, d apotem vse skupaj prenesem na PC?

Arhiv je v: /Garmin/GPX/Archive/
Če mape nima, jo naredi
wink-1.gif
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Hvala za oboje. Prej nisem imel časa, sedaj se bom to lotil.

Mapa archive je, sem pravkar preveril.
Sedaj se dela en update na kartah, potem pa vklopim še zgoraj opisano sledenje.