Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Tam v Evroparku vsi odpovejo, razen materina prastara Nokia
tongue-1.gif


Pri Marjeti meni tudi crkne, ravno toliko je luknje med obema oddajnikoma, da ven vrže. Ali pa ni nekaj prav skonfigurirano, ker ko spet poveže in imaš takoj poln signal.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Tudi meni pri marjeti crkuje, pa je dovolj signala, pomoje nespos konfiguracija.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Citat:
Uporabnik uncle_sam pravi:
...avtocesta Ptuj-MB par 100 m pas pri izvozu za Marjeto, 100 m pas na poti med Poljčanami in naseljem Laporje...

Tukaj ima težave tudi m@, pa ne samo pri izvozu za Marjeto.

Z možem sva oba na TM, s tem da ima on po večini vklopljen roaming, ker se vozi po celi Sloveniji in se mu je na določenih mestih zgodilo, da TM ni imel signala, m@ pa. Zato se on ponavadi, ko je na poti, preklopi na m@ in ko pride nazaj v MB, nazaj na TM. Sva že parkrat testirala signal na določenih odsekih in moram reči, da se je povečini izkazalo, da kjer TM nima signala, ga tudi m@ nima ali pa je hudo hudo slab...
frown-1.gif

Poleg zgoraj omenjenih so "luknje " tudi na AC MB-MS (tako TM kot m@), mene je nekaj časa konstantno dol metalo na AC med počivališčem Polskava in Bistrica jug, ampak samo na AC. Slab signal je tudi v Lidlu na Tržaški, tam med hladilniki ter ko se pelješ skozi šumo med MIklavžem in Rogozo...
smile-1.gif

Jaz sem na TM že skoraj 5 let in nimam nekih večjih pripomb glede signala. Sicer imam roaming nastavljen na samodejno, a opažam, da sem 99% na TM, v MB in okolici pa mi itak še ni nikoli preklopilo na m@.
cool-1.gif
.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Kzs: za izklop roaminga mislite v nastavitvah omrezja preklop na rocno izbiro omrezja al kako?

Lahko preko USSD niza in sicer, da blokiraš prenos podatkov ko si na m@.. omrežju medtem ko za klice sms-e pa lahko gostuješ, tj. predvsem da ne prihaja do kakšnih ne predvidljivih stroškov.

KLIK


Lp.
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
314
2
18
Če jaz prav razumem razliko med tušovimi paketi v drobnem tisku, je situacija sledeča?
Naj me nekdo popravi, če kaj na štima.

 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Ima morda kdo kakšen kuponček za brezplačno priključnino na Tušmobilu??
Pred kakšnim letom sem enega uspešno izkoristil....
Res bi bil hvaležen.

lp
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Ima morda kdo kakšen kuponček za brezplačno priključnino na Tušmobilu??
Pred kakšnim letom sem enega uspešno izkoristil....
Res bi bil hvaležen.

lp

Če se ne motim so kupone ukinili, ker jih lahko neposredno pokličeš ter preko telefona se zmeniš za sklenitev naročnine. V tem primeru si deležen ugodnosti, da ne plačaš priključnine ter prvi mesec GRATIS naročnina
wink-1.gif
.

Telefonske številke se sedaj ne spomnim lahko pa pokličeš na 080 700 700 ter povprašaš, da te vežejo ali pa če oni lahko to izvedejo s tem , da še prej točno povprašaš po ugodnostih, katere sem ti naštel
grin1.gif



Lp.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Hm, meni je letos potekla 2letna vezava. Dobil sem na dom bon za 20€, pa možnost da se pač na novo vežem in kupim ceneje telefon, ali uporabim popust na naročnino. Ker sem imel prej paket. Klical me je mojster s Tuša, pa pač še enkrat vse predstavil, zamenjala sva paket namesto Vesolja ki več ne obstaja na Free20, popust na naročnino, pa rekel sem da bi še bon uveljavil. In je kao vse naredil. Zdaj sem pa dobil račun za 28€, zaračunali so mi priključnino zaradi spremembe paketa, pa obračunali popust na naročnino. Tistega 20€ bona mi niso pa nikjer odšteli od računa.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
to pa zato, ker ti bo ta bom za 20€ upostevan za polni mesec. in ne za nekaj dni v mesecu, ko si urejal podaljsevanje.

ce si v aprilu podaljseval, se ti bo bon uposteval za maj. ker je maj prvi polni mesec. in racun za msj, ki ga bos dobil v zacetku junija, bo nizji za 20€.

nic ne bos prikrajsan, brez skrbi
smile-1.gif

 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni

Eno (za nekoga) morda smešno vprašanje.
Včeraj sem sklenil paket Najbližji 1500. Je normalno, da dobim samo sorazmeren del zakupljenih količin?

Hvala
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.868
113
Meni je logično ja.

Če boš kdaj, v prihodnosti, šel iz tušmobila drugam, pa pazi, da moraš do xx. v mesecu iti vstran (mislim da do 20.), drugače ti zaračunajo celo naročnino...tako da se pozanimaj, da ne bo kakšne slabe volje potem
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.