Novo pri Telemachu II.

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
136
7
18
Prosil bi ce kdo ve kako bi lahko zaustavil prejemanje sporocil od Telemacha? Namrec vsak mesec pride sms sporocilo da so na moj e mail poslali racun za Telemachove storitve in danes prileti sms TOP APRILSKA PONUDBA V TELEMACHOVEM KLUBU. Se to da zaustaviti z kaksnim sms ukazom in na katero stevilko? Ali moram obiskati poslovalnico in jim tam reci naj mi ne posiljajo sms sporocil?
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.453
105
63
40
Malo tu,malo tam :)
Pri kratkih številkah tipa 1919 itd za odjavo uporabi STOP ali ODJAVA

Imaš pa v moj Telemach zavihek : Nastavitve zasebnosti :
Soglasja in komunikacija kjer izbereš Trženje in ostale partnerske ponudbe in tam odkljukaš soglasja ki jih imajo za trženje ( SMS/MMS , epošta , klic itd )

Kot posameznik, katerega podatke Telemach varuje in obdeluje, je pomembno, da razumete in se strinjate, da lahko privolitev k obdelavi kadarkoli prekličete, tako pisno na naslov Telemacha kot preko elektronske pošte na naslov zahteve.GDPR@telemach.si. Telemach bo v tem primeru nemudoma, brez nepotrebnega odlašanja preprečil tako obdelavo osebnih podatkov in vas o tem prav tako nemudoma obvestil s povratno e-pošto ali na drug dogovorjen način.
 

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
136
7
18
Hvala! Sem nasel to sedaj v aplikaciji Moj Telemach in odkljukal SMS....pa da vidimo ce bo zaleglo.
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
910
71
28
34
Prehod na uporabo lastnega radijskega omrežja brez mobilne tehnologije 2G v nacionalnem gostovanju od 1. 7. 2024 dalje

Telemach nadaljuje pospešeno širitev in nadgradnjo omrežja ter zato s 1. 7. 2024 ukinja uporabo mobilne tehnologije 2G v nacionalnem gostovanju.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bajkman

yohnnyb89

Pripravnik
17. dec 2019
136
7
18
Prehod na uporabo lastnega radijskega omrežja brez mobilne tehnologije 2G v nacionalnem gostovanju od 1. 7. 2024 dalje

Telemach nadaljuje pospešeno širitev in nadgradnjo omrežja ter zato s 1. 7. 2024 ukinja uporabo mobilne tehnologije 2G v nacionalnem gostovanju.
Zna tole kdo razloziti kaj je misljeno s tem? Torej gostovanja v nacionalnem omrezju ne bo vec v primeru nedosegljovosti ali slabega signala pri Telemachu se bo po novem pa kaj zgodilo? Ne razumem kaj pomeni "lastno radijsko omrezje"? Bo potemtakem sedaj Telemach imel omrezje kjer bomo ves cas dosegljivi in ne bo vec njegovega slabega signala?
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.069
-889
83
Zna tole kdo razloziti kaj je misljeno s tem? Torej gostovanja v nacionalnem omrezju ne bo vec v primeru nedosegljovosti ali slabega signala pri Telemachu se bo po novem pa kaj zgodilo? Ne razumem kaj pomeni "lastno radijsko omrezje"? Bo potemtakem sedaj Telemach imel omrezje kjer bomo ves cas dosegljivi in ne bo vec njegovega slabega signala?
S 1.7.2024 boš imel samo gsm, 3g, 4g, 5g lastno omrežje od Tlelesmeha, dosegljiv boš kjer bo signal, pokritost, nič več NR - nacionalni roaming s Telekom na gsm.
Telemachu manjka še cca 400 baznih, pa bo kar se da OK
 
  • Všeč mi je
Reactions: sylver

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
847
269
63
Ah lepo, 2 eur več paket, pa še dve conax kartici, vsaka po 1 eur zraven pa je 4 eur podražitev, zraven pa še ukinitev Tidal storitve... In za to bomo dobili natanko nič več. Pink in Balkan do konca leta si lahko zataknejo kamor sonce ne posije.
lahk bi vsaj hitrosti na stacionarnem netu dvignal... Vsaj upload k je porazn.
 
  • Všeč mi je
Reactions: WPT78