Novo pri Telemachu II.

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Je imel kdo včeraj probleme z dobivanjem smsov? Ob pol enajstih dobil sms da me je nekdo klical ko sem bil nedosegljiv ob treh popoldne. Ko je bil telefon prižgan in v Ljubljani. Na mobitelu teh problemov nikoli nisem imel. V 15+ letih.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Itak to jaz tudi govorim pa se nekateri pravijo budale.
 
22. jul 2007
13.288
1.583
113
124
Ali potekajo kakšne nadgradnje omrežja(Mirna, Mokronog pa tudi ostala dolenjska okolica NM), ker zadnje čase cca.14 dni opažam, da signal zelo niha in sem večkrat v gostovanju in posledično se mi zaračuna tudi kakšen sms-pač stari paket.
Z helpdeskom si nimam kaj pomagat, ker vedno pravijo da je vse v redu
sprasujem se.gif

Še PS včerajšnjega dne, ko je telefon bil vseskozi na istem mestu
tongue-1.gif

shrani.si
[/URL][/img]
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Vsak dan je kje, tak da samo spremljaj. V tem tednu so zgleda v SV SLO in na Primorskem. Kje pa ti manjka LTE tam? Večji kraji so kolikor vidim pokriti.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Normalno se ti šteje prenos podatkov kot na 2G/3G (v promocijskem obdobju je bil pač prenos podatkov na LTE brezplačen oziroma se ti ni odšteval od kvote v paketih). Nekih dodatnih storškov za uporabo LTE pa ni.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.658
329
83
www.kacnje.eu
Glede na to, da ima Telemachova podpora slab odzivni čas (po pol ure še nihče ni uspel dvigniti - in to ob štirih zjutraj), bom raje vpraša na Alter forumu
evil.gif


Iz Telekoma sem prešel na Telemach. Najprej sem dobil SIM kartico (z začasno številko), ki še ni delovala. Včeraj popoldan sem od Telekoma dobil SMS, da me ponoči izključijo. In so držali besedo. Sedaj je sicer Telemachova SIM (in začasna številka) delujoča, vendar pa na svojo staro številko še nisem dosegljiv. Koliko časa bo sedaj to trajalo?

DODANO:
Sedaj sem opazil, da sam pošiljam SMSje in kličem s svojo staro številko (kar je v redu), mene pa lahko pokličejo le iz mobilnih omrežij. Iz stacionarnih omrežij pa ne. Zanimivo pa, da mi niti iz mobilnih omrežij ne morejo poslati SMS. Iz Telemacha (konkretno za LTE in prijavo v portal) pa ga dobim.
Skratka - malo morajo še "potvikat" moj profil.
rolleyes-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Alex

Fizikalc
21. jul 2007
944
91
28
Ljubljana
Ko si ravno omenil Telemachovo podporo. No, to pa je britje norcev iz strank. Kličeš na brezplačno številko, izbereš v meniju kaj bi rad (itak, da tehnično pomoč) in jih nikoli, ampak nikoli ne dobiš. Pokličeš še enkrat, izbereš naročilo storitev, puf, takoj si notri. Se naredim butastega in namesto, da bi nekaj naročil javim težavo. On na drugi strani pa, počakajte vežem, ... in si "dev>>null".
stupid-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.658
329
83
www.kacnje.eu
Tehnična podpora je kar pomembna zadeva ... no, meni so rešili (kasneje sem jim poslal še email, pa ne vem, če je bil to razlog). Skratka - sedaj na Telemachu, pa bomo videli, kako zadeva deluje.
10.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Dobrodošel pri 'nas', jaz sem že celo familijo (do stricov, tet, bratrancev, starih staršev...) preselil na Telemach, pa mi ni še noben nič pojamral.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Citat:
Uporabnik krava pravi:
Glede na to, da ima Telemachova podpora slab odzivni čas (po pol ure še nihče ni uspel dvigniti - in to ob štirih zjutraj), bom raje vpraša na Alter forumu
evil.gif


Iz Telekoma sem prešel na Telemach. Najprej sem dobil SIM kartico (z začasno številko), ki še ni delovala. Včeraj popoldan sem od Telekoma dobil SMS, da me ponoči izključijo. In so držali besedo. Sedaj je sicer Telemachova SIM (in začasna številka) delujoča, vendar pa na svojo staro številko še nisem dosegljiv. Koliko časa bo sedaj to trajalo?

DODANO:
Sedaj sem opazil, da sam pošiljam SMSje in kličem s svojo staro številko (kar je v redu), mene pa lahko pokličejo le iz mobilnih omrežij. Iz stacionarnih omrežij pa ne. Zanimivo pa, da mi niti iz mobilnih omrežij ne morejo poslati SMS. Iz Telemacha (konkretno za LTE in prijavo v portal) pa ga dobim.
Skratka - malo morajo še "potvikat" moj profil.
rolleyes-1.gif

Si resetiral oz. izključil - vključil telefon?